Estetik fiyatları 2010

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
Gelişen teknoloji beraberinde estetik plastik cerrahi ameliyatları daha çok ilgi görmeye ve ameliyatlar artmaya başladı.

Bu konuda en çok merak edilenler ise estetik ameliyat fiyatları. Videomuzda size son estetik ameliyat gelişmeleri ve estetik ameliyat fiyatları hakkında bilgiler veriyoruz.

Baştan aşağı tüm estetik plastik cerrahi ameliyatları fiyatı ortalama 20 bin dolar civarındadır..

Hangi estetik operasyonu hangi fiyata yapılıyor işte listesi..

Alın germe: 3000-5000 TL
Burun estetiği: 2500-8500 TL
Endoskopik yüz germe: 3500-15000 TL
Dudak büyütme: 500-1500 TL
Çene estetiği: 1500-3500 TL
Saç ekme: 1500-3500 TL
Göz estetiği: 1500-5500 TL
Kepçekulak düzeltme: 1500-3500 TL
Yağ enjeksiyonuyla yüz dolgunlaştırma: 1800-5500 TL
Boyun germe: 3500-8000 TL
Lazerle leke silme: 1000-3000 TL
Popo kaldırma: 3000-7000 TL
Liposuction: 2000-10000 TL
Meme büyütme, dikleştirme: 3500-8000 TL
Karın germe: 3000-10000 TL
Minimum toplam: 33.300 TL (Yaklaşık 22 bin dolar)

Son düzenleme:
ben sadece bir kere de daha burun estetiği olsam yeter. o da baya pahalı yavvv.neyse idare ederim canımm. böylede mutlu olurum. (fiyatları görünce )akannehirakannehir

meme küçültmeyi yazmamışlar, belki birinin küçültmeye ihtiyacı var?demi ama

belki söylenmeyec kadar pahalıdır yada yayınlayan arkadaşın ilgisi dışındadır

Ben karın germeyle birlikte meme küçültme oldum. İkisi birlikte olduğu için 8000TL. Tek olsaydı 5000 TL olacaktı. İşin içine ikinci bir operasyon girince fiyat düşüyor. Ben peşin ödedim ama aynı fiyata kredi kartına 12 aya kadar taksit yapılıyor.Darısı tüm isteyenlerin başına.........opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Alnım geniş 4000 diyelim
Benim burnu 8500liralık burun bile paklamaz ya neyse
Kulaklar kocaman 2500
Üst dudak ince onada 500 diyelim
Çenenin derdide büyük ama ona elletmeyelim şimdilik
Bide göğüs lazım 6000 desek
Bacaklarde eğri accık ona estetik yok herhal
Şımdi ben bi estetik cerraha gitsem desemki veresiye beni bi adam edin sonra ben zengin bi koca bulayım ondan 21bin500 lira alayım, size vereyim desem.Öyle olmaz mı acebee..

Hepsini bir arada görünce aklıma bu şarkı geldi..

Baştan yarat ellerimi
Baştan yarat gözlerimi
Baştan yarat tanrım beni
Tanrım beni baştaaaan yarat

ben böyle demiyorum karın germe ve meme dikleştirme istiyorum,:gitme:
Aylin hn.a yaptırmıştın değil mi annejim
8000 tl iyi imiş aslında.
Biraz kilo verir parayı tamamlarsam kim tutar beni:sm_cool:zemuszemus

süpersiniz kızlar yaa,
karın germe için önce kilo mu vermek gerekiyor?Bu aylin hanım kim?
Bir de bu işte erkek cerrahlar daha başarılı diyorlar ne dersiniz?

arastır arastır valla fılozof olucam amelıyat olana kadar,hymerry benımde aklıma takılanlardan bırı kadın dr mı erkek mı? kadın dr. amelıyatı yaparken hayır en guzel kadın ben olucam daha mukemmel olmasın deyıp batırıyormus fılan dıye bıle dusunmedım dııl:)saykoca ama erkekler daha ıyı bılır dımı elleye dokuna..ben genel anlamda erkeklerın daha ıyı cerrhalık ve dr.lık yaptıgını dusunuyorum,bılıyorum yasadıklarımda hep bu yonde oldu, ama aylın hn. ı cok meth eden var..belkı ıstısnadır..gorunce karar verıcem..karın germe,meme kucultme,bacak ıcı yaglardan kurtulma(lıpo ufak kalır) lazım bana..

çok para yahu.ama bana bir doktor burun estetiğini emekli sandığına yaptığını söylemişti.cepten hiçbişey çıkmadan üstelik.biliyorum harika ama.doktor öyle adı sanı duyulmuş biri değildi.vazgeçmiştim.isteyene özelden adını veririm ama tavsiye etmiyorum:teselli:

Alnım geniş 4000 diyelim
Benim burnu 8500liralık burun bile paklamaz ya neyse
Kulaklar kocaman 2500
Üst dudak ince onada 500 diyelim
Çenenin derdide büyük ama ona elletmeyelim şimdilik
Bide göğüs lazım 6000 desek
Bacaklarde eğri accık ona estetik yok herhal
Şımdi ben bi estetik cerraha gitsem desemki veresiye beni bi adam edin sonra ben zengin bi koca bulayım ondan 21bin500 lira alayım, size vereyim desem.Öyle olmaz mı acebee..

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

nekadar abartılmış fiyatlar :) ben bir milyara burun ameliyatı oldum beşyüze olan arkadaşlar var devlet hastanelerinde bende devlette oldum gerek yok okadar özel ünlü klinik ve doktorlara bir jip alınır bu paraya :)))

X