Nişan geldikten ne kadar sonra dogurdunuz?

nişan gece geldi 22 30 da
suyum sabah 8de geldi
sabah 9 55 te doğurdum
ama kişdien kişiye değişiyor sancı olarak değil de kasıklarımda baskı olarak üdşündüm ağrım çok olmadı
hayırlısı olsun cnm

merhaba kizlar
13 ocak carsamba gunu sabah 9:55'te kizim dogdu. 3140 gr. 49 cm.
normal dogum yaptim, hic dikisim yok ve normal dogurmaktan cok memnunum.
tum dogum yapanlara ve bekleyenlere Allah kolaylik versin.

merhaba kizlar

hadı gozun aydın saglıkla buyutursun ınsallah yavrunu...
darısı basımıza ınsallah...
:nazar:

merhaba kizlar

Maşaallah hayırlı olsun canım.. ne güzel sıranı savmışsın.. bide hiç dikişin yokmuş ne güzel hakkaten maşaallah.. yavrunuda öptük annesi.. a.s.

nişan gece 12 de gelmişti
gündüz 15:30 gibi sancılarım başlamıştı
o günün akşamı 21:20 gibi de doğum yapmıştım
ama bu herkesinde dediği gibi kişiden kişye değişir
ve sanırım sen de zaten bu saate kadar artık doğum yapmışsındır
Allah analı babalı büyütsün.
yavrun sana ve ailene ve de milletine hayırlı bir evlat olsun inşallah
sağlıcakla kal...

sayfanın sonunu okumamıştım bak doğum yapmışsın bile
hayırlı olsun..

nişan gece 12 de gelmişti
gündüz 15:30 gibi sancılarım başlamıştı
o günün akşamı 21:20 gibi de doğum yapmıştım
ama bu herkesinde dediği gibi kişiden kişye değişir
ve sanırım sen de zaten bu saate kadar artık doğum yapmışsındır
Allah analı babalı büyütsün.
yavrun sana ve ailene ve de milletine hayırlı bir evlat olsun inşallah
sağlıcakla kal...

guzel dileklerin icin tesekkur ederim arkadasim
Allah razi olsun
senin cocuklarin da cok tatliymis
Rabbim iki cihanda da mutlu etsin hepinizi..

öncelikle hayırlı olsun! Allah analı babalı büyütsün!

benimde dün sabah 12 de geldi nişanım, 39+2 günlük hamileyim, ilk doğumum sezeryandı bunun normal olmasını istiyorum ve bekliyorum bakalım darısı başıma..

merhaba kizlar

hayırlı uğurlu olsun:nazar:darısı başıma inşallah, ne güzel doğum yapmışsın maşallah

benimde dün sabah 12 de geldi nişanım, 39+2 günlük hamileyim, ilk doğumum sezeryandı bunun normal olmasını istiyorum ve bekliyorum bakalım darısı başıma..

ben de 39+1 günlük hamileyim, 2 gün önce sabah geldi nişanım,görünce şaşırdım epey,endişelendim;ama netten okuduğuma göre 1 hafta-2 hafta bile uzayabiliyomuş, suyum gelmedi henüz, sancı da yok, merakla bekliyorum. Suyun gelişinden sonra duşa girilebiliyomu biliyomusunuz?hani mikrop felan kapar gibi bir durum yoktur umarım:nazar::uhm:

Allah razi olsun
dogum baslamis iste ne guzeldelikafadulden
hayirlisiyla kucagina alirsin insallah

ben de 39+1 günlük hamileyim, 2 gün önce sabah geldi nişanım,görünce şaşırdım epey,endişelendim;ama netten okuduğuma göre 1 hafta-2 hafta bile uzayabiliyomuş, suyum gelmedi henüz, sancı da yok, merakla bekliyorum. Suyun gelişinden sonra duşa girilebiliyomu biliyomusunuz?hani mikrop felan kapar gibi bir durum yoktur umarım:nazar::uhm:

bildigim kadariyla bebek enfeksiyona acik hale geliyor suyu gidince, bence yapmamak daha iyi gibi

bildigim kadariyla bebek enfeksiyona acik hale geliyor suyu gidince, bence yapmamak daha iyi gibi

ben de öyle hatırlıyorum sanki biryerlerden okuduğum kadarıyla..ama insan temiz ve huzurlu gitmek istiyor doğuma..bakalım henüz birşey yok ama..İlk kez başıma geleceği için merak içindeyim hayırlısı bakalım, sağol canım yorumun ve iyi dileklerin için

ben de öyle hatırlıyorum sanki biryerlerden okuduğum kadarıyla..ama insan temiz ve huzurlu gitmek istiyor doğuma..bakalım henüz birşey yok ama..İlk kez başıma geleceği için merak içindeyim hayırlısı bakalım, sağol canım yorumun ve iyi dileklerin için

benım suyum dogumda gelmıstı ben de evde gelecegını dusunuyordum ama yanılmısım, belki senin de dogumda gelir

benım suyum dogumda gelmıstı ben de evde gelecegını dusunuyordum ama yanılmısım, belki senin de dogumda gelir

merhabalar canım, cevapların için teşekkür ederim; az önce geldim doktordan;2 cm açılmam olmuş, nst de kasılmalar çıktı, kasık ağrılarım var, yalnız bebeğimin yüzü öne dönükmüş, aşağı dönerse normal yapabiliriz, dönmezse sezeryan olur dedi,suyum da gelmedi henüz bakalım hayırlısı Allahtan:Saruboceq:

merhabalar canım, cevapların için teşekkür ederim; az önce geldim doktordan;2 cm açılmam olmuş, nst de kasılmalar çıktı, kasık ağrılarım var, yalnız bebeğimin yüzü öne dönükmüş, aşağı dönerse normal yapabiliriz, dönmezse sezeryan olur dedi,suyum da gelmedi henüz bakalım hayırlısı Allahtan:Saruboceq:

hadi bakalim hayirlisi:lepi:

haber vermeyi unutma:ecrin_bebek:

03.12.2009 akşam 23.00 de nişan geldi 10 dk arayla 2 kere
sabah 06.00 da suyum geldi.
öğlen 11.45 de doğum yaptım.

benım 2 gunde sarı kahverenglı lekelı sulu bır sekılde geldı ama ben akınntı sandım kasık sancısıyla dr gıttım suyun kalmamıs dedı 30 dk sonra kendımı sezeryan masasında buldum valla.11 gun once dogum yaptım epdural oldu sımdı cok rahatım

X