Nişan geldikten ne kadar sonra dogurdunuz?

nişan gelmesi tam olarak nasıl oluyor.
az önce çok az kahverengi bir akıntım oldu. acaba o mu. 38. haftadayım.
bir kez mi oluyor yoksa tekrarlıyor mu? çok panikledim

nişan kahverengimsi kanla karışık sümüksü bir akıntı cnm herkeste aynı olmayabiliyormuş ama kahverengi bi akıntı varsa eğer şüphelenmelisin ben de 38. haftada doğurmuştum sonrasında da ufak ufak kanamalarım olmuştu gece boyunca. adetli gibi yani. hayırlısı cnm belki de doğurdun bile ben bunları yazarken gene de içime sinmedi belki görürsün deyü yazayım dedim

benim bildiğimiz kan gibiydi yapışkan sıvıyla birlikte çok az ve 1 kez gelmişti.ve 2 gün sonrada suyum geldi

bu konuları çok araştırmıştım, ben de yazayım artık
nişanım geldiği ,üstünden bir hafta da geçtiği halde doğum yapmayınca
mecburen sezeryan oldum
en kötü örneğim sanırım:KK9::KK9:

Son düzenleme:
mrb arkadaslar ya bende 39 haftalık hamileym 3gün önce kahverengimsi hafif kana benzer böyle elime parça gibi yapışkan birsey geldi ondan sonrada sümükümsü sıvı gelmeye başladı bu ne demek oluyo bilen varmı acill cevap verseniz ve sancım yok abartılacak derecede :KK50:

benm saahtan sancılarım aralıklarla baslamıstı aksam uzerı nısanım geldı gece dogum basladı

Benim nişanım çarşamba gecesi geldi ertesi öğlen sancım başladı bir saat sonra suyum geldi 3 saat içinde ikizlerim beş dk ara ile doğmuştu.

Benim 23 temmuzda dogum yaptim nişanım iki gün önce geldi jole gibi cok acik renkli biseydi sonra otururken birden bire suyum geldi su gelmeye baslayinca sakin korkma saatlerce gelmeye devam ediyor cunku fakat once agri sonra suyun gelmesi cok daha iyi cunku su giderek azaliyir ve 15-20 saat dogumun baslamasi surebiliyor sudan sonra

Nişanın gelmesi guzel bir dogum habercisidir cantanda son duzenlemeleri bitir ve paniklemeden sakince bekle eşin o saatten sonra her an hazir olsun en cok onu ve anneni yaninda isteyeceksin

X