Nişan geldikten ne kadar sonra dogurdunuz?

kedi34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2009
221
5
Merhaba,

dun aksam nisanim geldi, bugun kontrole gittim eve geldim bekliyorum, ne sanci var ne de su geldi. bu bekleyis acaba ne kadar surer?

sizler nisan geldikten ne kadar zaman sonra doguma gittiniz?

Canım öncelikle geçmiş olsun.Şimdiden Allah analı babalı büyütsün bebeğini.2 doğum yapmış tecrübeli biri olarak şunu söyleyebilirim.Nişan geldikten sonra ne zaman doğuracağını Allah bilir.Çünkü bu durum kişiden kişiye değişir.Mesela ben ilk doğumumda (oğlumda) 12 saat suni sancı çektim ondan sonra doğurdum.ıkinci doğumumda (kızımda) yarım saat suni sancı çektim sonra doğurdum.Normal doğum yapacaksan bu rahimdeki açılmaya göre değişir.Rahim ağzı ne kadar çabuk açılırsa o kadar çabuk doğurursun.2. doğumum daha kolay oldu çünkü bu sefer doktorların dediklerini dinlemiştim.ınşallah seninde doğumun kolay geçer.Kendini sakın sıkma.Geçmiş olsun.Hayırlı doğumlar.....

Bende nişan gelmemişti. Son iki gece şeyim çok acımıştı. Ağrı falan değil resmen acıyordu. Acıdan yatamamıştım sabaha kadar. 2. günün sabahı da sancılarım başladı. Öğleden sonra saat 15.30da suyum geldi , 14.30da suni sancı verildi 19.25de de normal doğum yaptım.

yanlış yazmışım. suni sancı 14.30 değil 16.30 da verildi arkadaşlar opuyorumnanaktan

Canım öncelikle geçmiş olsun.Şimdiden Allah analı babalı büyütsün bebeğini.2 doğum yapmış tecrübeli biri olarak şunu söyleyebilirim.Nişan geldikten sonra ne zaman doğuracağını Allah bilir.Çünkü bu durum kişiden kişiye değişir.Mesela ben ilk doğumumda (oğlumda) 12 saat suni sancı çektim ondan sonra doğurdum.İkinci doğumumda (kızımda) yarım saat suni sancı çektim sonra doğurdum.Normal doğum yapacaksan bu rahimdeki açılmaya göre değişir.Rahim ağzı ne kadar çabuk açılırsa o kadar çabuk doğurursun.2. doğumum daha kolay oldu çünkü bu sefer doktorların dediklerini dinlemiştim.İnşallah seninde doğumun kolay geçer.Kendini sakın sıkma.Geçmiş olsun.Hayırlı doğumlar.....

Allah razi olsun, ilk bebegim oldugu icin tecrubesizim...
Bebeklerin de anali babali buyusun insallah..

cok sagol yorumun icin, cok heyecanliyimopuyorumnanaktan

Bende nişan gelmemişti. Son iki gece şeyim çok acımıştı. Ağrı falan değil resmen acıyordu. Acıdan yatamamıştım sabaha kadar. 2. günün sabahı da sancılarım başladı. Öğleden sonra saat 15.30da suyum geldi , 14.30da suni sancı verildi 19.25de de normal doğum yaptım.

ben de suyumun gelmesini bekleyecegim demek ki,

normal dogumu cok istiyorum, insallah senin gibi benim de normal olur..

Rabbim yavrunu sana bagislasin insallah..

benim nişan suyumla beraber geldi... 6saat sonra doğum gercekleşti

24 saat mi, 6 saat mi

ay simdi heyecan yaptim iste,

gerci 24 saati gecti ama, eli kulaginda belkide

sagolun kizlar

36. haftada nişanım geldı cok korkmustum hemen doguma gıdecem sanmıstım boshayallersmile
6 gun sonra sancılarım geldı sezeryan la geldı bebegım kaydirigubbakcemile5

36. haftada nişanım geldı cok korkmustum hemen doguma gıdecem sanmıstım boshayallersmile
6 gun sonra sancılarım geldı sezeryan la geldı bebegım kaydirigubbakcemile5

ben de hemen olmasa da dogururum sandim ama dort gun oldu,
gelmese daha iyiydi sanki, gerilmezdim boyle
pfffff....

:bbo:

ben nisan geldikten yaklasik bir hafta sonra doguma gittim. dogum günü suyum patladi sancilarim öncesinde de vardi, sudan sonra siklasti ve 2 saatte normal dogum yaptim.insallah sende en kisa sürede sagliklica kurtulursun canim.

Allah razi olsun, cok sabirsizim sanirimeyvahedigeldismile

arkadasin dedigi gibi kisiden kisiye degisir,benim nisanim gece saat 1 de gelmisti,sabah 7 de sancilarim baslamisti,aksam ustu 4 de olmustu oglum,doktorum,2- 3 gun sonrada olabilir demisti,bide benim nisanim geldigi gun ben heyecandan uyuyamamistim 5 kadar beklemistm ne sanci ne bisey,yattim 7de bi uyandim sancim basladi iki saat sonra yani,yani bence yat dinlen,ertesi gun dogumda hic halin kalmayabilir,bebek oluncada ilk iki gun hic uyumayacaksin zatenn,tecrubeyle sabittir

Genelde nişan geldikten kısa bir süre sonra doğum olur derler ama kişiden kişiye değişiyor demekki...

ben 2 gün bekledim ilk bebeğimde 2 günün sonunda suni sancı ile doğum yaptım...suyumda hastanede patlatıldı

nişan geldikten 2 hafta sonra doğum yaptım ben canım iğne vuruldum hatta geciktirici çok şükür etki etti çünkü benim ikizdi

Kız bacım yoksa doğum yaptın mı haber vermeyi unutma emi canım

X