Gebelik belirtisi olarak göğüs ağrısı şart mı?

her hamileliğin belirtileri farklıdır deniliyor.aynı kadında farklı hamileliklerde bile değişik belirtiler çıkabilirmiş...göğüs ağrısı bende oldu ama.bence kendını o agrıya sartlama ...belkı sen de olmaz..

Diğer belirtiler var gibi bi tek bu eksik..boşa umutlanmak da istemiyorum..Hayırlısı olsun..Cevabın için sağol arkadaşom..opuyorumnanaktan

Diğer belirtiler var gibi bi tek bu eksik..boşa umutlanmak da istemiyorum..Hayırlısı olsun..Cevabın için sağol arkadaşom..opuyorumnanaktan

ayni konuyu acmak benim aklimdaydi.olumunekankayizsmile
sen benden daha cabuk bebek sahibi olacan heralde:)))

bendede gogus agrisi eksik.
gunun gectimi canim?boshayallersmile

Geçmedi aslında yani düzensiz olduğu için bir iki gün geç de olabiliyor erken de..Geçen ay 11 inde olmuştum..Bir gün geçmişte olabilir iki gün var da olabilir geeçmesine..Biraz karışık oldu galiba..Hayırlısı olsun inş

anladim canim ama bir ikigun gecikmesi duzensiz ilmasini gostermez normal yani.
tabi hayirlisini dileyelim hayirlisi olsun.
rabbim bizi unutmaz.... inaniyoruzzyerimseniben

3 aylık evliyim ilk iki ay düşünmüyordum bu ay başladık aslında hemen olur mu olmaz mı bilmiyorum..çok istiyorum artık..Allah kimseyi mahrum etmesin isteyip de olmayanlara en kısa zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah..:Saruboceq:

yok canım benim göğüşlerde hiç ağrı ve dolgunluk yoktu
hatta belirtilerin çoğu yoktu diyebilirim
gönlünü ferah tut
Benim ilk ay olmamıştı
şimdi Allah izin verirse 3.5 aylık hamileyim canım (maşallah)
darısı başına

3 aylık evliyim ilk iki ay düşünmüyordum bu ay başladık aslında hemen olur mu olmaz mı bilmiyorum..çok istiyorum artık..Allah kimseyi mahrum etmesin isteyip de olmayanlara en kısa zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah..:Saruboceq:
hayirlisini iste canim herzaman! bak ben hapla korunuyordum ama Allaha dua ettim! Allahim bana hayirli bi evlat vereceksen eger korundugum halde olsa bile hamile kalmak nasip et diye! ve suan hamileyim cannim! hep hayirlisini iste

Hep hayırlısını hayırlı zamanda ve hayırlı şekilde istiyorum rabbimden..Kaç aylıksın bilmiyorm ama seninki de hayırlı olsun sağlıkla mutlulukla kucağına alırsın ve Allah hayırlı ömürler verir inşallah..çok güzel bir duygudur eminim..boshayallersmile

benimde ilk çocuğumda günüm geçti hamile old.öğrendim daha sonra başladı göğüs ağrısı şişkinlik

Arkadaşlar bende tek göğüs ağrısı vardı şişti ve acı sı vardı başkada hiiiiiiiiiiiçç bişey yoktu ve halada yok bende dün öğrendim hamile olduğumu allahım tüm istiyenlere nasip etsin inşallah:nazar::nazar::nazar:

selam arkadaslar.....benim her ay adete 1 hafta kala goguslerim agrir...gecen ay yine adete 1 hafta kala goguslerim agrimaya baslamisti..eyvah dedim adet olucam fakat olmadim...suan 5 haftalik hamileyim ve goguslerimin agrisi halen gecmedi bazen agrisi cogaliyor....

arkadaşlar sarı akıntım var, ebl ağrım ve yumurtalık bölgemde ağrım var azar azar ama göğüs dolgunluğu ve ağrısı yok.. Eşim korunuyor reglimin 32. günü acaba olabilir mii.. Normalde baharda düşünüyorduk..

Arkadaşlar bende tek göğüs ağrısı vardı şişti ve acı sı vardı başkada hiiiiiiiiiiiçç bişey yoktu ve halada yok bende dün öğrendim hamile olduğumu allahım tüm istiyenlere nasip etsin inşallah:nazar::nazar::nazar:

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ve allah ailenize uzun güzel sağlıklı huzurlu bir ömür versin :Saruboceq:

Canm belırtı faln bos bnm yumrtlamdan berı sısmıŞtı sızım sızm sızlıyodu ama bugun test yaptm yok tek basına bı cızgı

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ve allah ailenize uzun güzel sağlıklı huzurlu bir ömür versin :Saruboceq:

Amiiiiiiiiiiiiinn arkadaşım llah herkese nasip etsin çok güzel bişeymiş çok aradım bu bebeğimi ben:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

merhaba benim 20 gündür göhüslerim çok ağrıyor adet olmamada 9 gün var ama göhüs ağrım erken başladı adetim yaklaştı desem çok önce başlayan ağrı sık sık tuvaletede gidiyorum dün kan testi yaptırdım negatif çıktı acaba hamilemiyim hamilesem kan testinde neden negatif çıktı bilginiz varsa açıklarmısınız teşekkür ederim hepinize allah hayırlı evlat hayırlı doğumlar nasip etsinopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X