Lekeler, Çiller Çiller için merhem ilaç

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

kedi82

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
11
1
arkadaşlar çiller için size harika bir ilaç ismi vereceğim, bepanten tarzı bi krem yani öyle hap gibi bi ilaç değil...bi arkadaşımın yüzü çilden esmer gibi görünüyordu ve doktor ona fiyatı da cok pahalı olmayan(8-10 ytl)bi ilaç verdi..sonuç inanılır gibi değil emin olun, görünce acyip şaşırdım, resmen michael jacson gibi rengi açılmış:) yüzünde tek bir çil yoktu hemde 15-20 gün kullanmasında böyle bir sonuç elde etti...ilacın adı EXPİGMET... ayrıca hergün cildi korumak için yüksek faktörlü güneş kremi de sürülmesi şart....kesinlikle şüphe etmeden kullanabilirsiniz, sonuç mükemmel olacaktır..

slm canım bende de doğuştan çil var malesef , bende kullanıcam eczanelerde vardır umarım öptümmm...

Merhaba,
Bendede de doğuştan (ırsi) çiller var malesef:KK43:
Expigmeti kullanmayı düşünüyorum ama öncesinde kullandığım bir krem var işe yaramazsa Expigmeti deneyebilirim. Deneyen arkadaşlardan memnun kalan veya kalmayan olursa lütfen bilgi versinler. Bendeki işe yararsa bakalım burdan sizlere önericem.
Sevgiler

Bende expigment kullandım gerçekten harika yalnız arkadaşlar bu krem cildi güneşe karşı hassaslaştırıyor gece yatarken expigment, sabah güneşe çıkmadan mutlaka yüksek faktörlü bi güneşten koruyucu kullanın derim...Ben sebamed kullanıyorum mesela...

Hllyvz cim çillerin yok oldu mu? Ayrıca EXPİGMENT ne kadar süre ile kullanılıyor ve cildi soyuyor mu?????
Bi arkadaşım da "Arap Kızı"ydı yanlış hatırlamıyorsam fiyatı çok uygun aktarlarda da bulunabiliyormuş kullanmaya başladı ve çillerinin oldukça azaldığını söyledi. Bunu da sizinle paylaşmak istedim, işe yararsa çilli kızlar olarak bunu da deneyebilirz:)
Herkese sevgiler....

bu ilacı herkes yüzdeki çillere kullanıyo benim omuzlarımda güneşlekeleri var çil gibi denene bilirmi fikri olan varmı

Expigment Dün Aldim Ve Gece Yüzüme Sürdüm .. Ilk Kezde De Farkli Bişiyler Hissettim. Az çilim Vardi Ama Onlarin Rengi Açilmişti. Falat Bir şeye Dikkat Ettim Sanki Yüz Derim Incelmiş Ve Az Da Gerilmiş Gibi Geldi Bu Normalmidir.??

Benim derim zaten ince. O yüzden kılcal damarlarım çok yüzeyde.

Bu kremi kullanırsam iyice inceltmesin cildimi.

Kullanan arkadaşlar cildiniz ince mi

Biraz fikir verir misiniz.

Ya arkadaşalar, güneş kremini dışarı çıkarken mi sürmemiz lazım yoksa evdeykende mi sürmeliyiz.

hayatım,gunes kremını dısarı cıkarken sureceksın,herzaman gunes olsada olmasada ,bıde YAGLI CILTLERE ONERIM OLACAK,TRETIN DIYE BIR ILAC VAR,BENM 3,5 YILDIR SOYULMAYAN CILDIME VE LEKELRE IYI GELDI CILDIMDE SOYULMA BASLADI 11 GUNDUR KULLANIRIMM,YALNIZ COK AZ SURUN ONCA YUZUNUZU SADE SUYLA VEYE ALKOLSUZ TEMIZLEYICIYLE GULSUYU GIBI YIKAYIN SONRA AZ TRETIN SURUN GUNDE 1 DEFA AKSAM SURUN GUNDUZ KULLANMAYIN KESINLIKLE GUNDUZDE DISARI CIKMADAN 20 DAKKA ONCE GUNES KIREMINI SURUN GECMIŞ OLSUNN

merhaba kızlar benimde omuzlarımda var güneşlekeleri iyigelirmi dersiniz

HAYATIM YAGLI CILTLERE AKSAMLARI 1 DEFA TRETIN SURUN ECZANEDE VAR,14 YTL,GUNDUZLERI MUHAKKAK GUNES KREMI UYGULAYIN IHMAL ETMEYIN GUNES KREMINI TRETIN CILDI COK SOYUYUO ACITABILIR OYNAMAYIN KESE YAPMAYIN HASSALASIYO SADECE SUYLA YIKAYIN YADA GULSUYUYLA TEMIZLEYINNN

başlık çiller olunca bende tansu çillerden bahsediyosunusss sandımm :Roflol:

ben bunu kullandım halamın kızına dr vermişti yüzü çil doluydu geçti herkes bu ürünün adını aldı ailede çil az çok kimde varsa kullandı ama halamın kızının lekeri 1ay içinde eskisi gibi çil doldu az olanlarda hiç bi etkisi olmadı

ben bunu kullandım halamın kızına dr vermişti yüzü çil doluydu geçti herkes bu ürünün adını aldı ailede çil az çok kimde varsa kullandı ama halamın kızının lekeri 1ay içinde eskisi gibi çil doldu az olanlarda hiç bi etkisi olmadı
hangısınden bahsedıyosuun anlaadım expıgment mı?tretınmı

kızlar ben de bir haftadır expigmenti kullanıyorum yüzümün rengi açıldı ama güneş koruyucusu kullanmam gerekiyor çünkü yüzüm çok hassaslaştı günese çıkınca hem çillerim çoğalıyor hemde çok çabuk kızarıyorum kremden dolayı.Geçenlerde eczaneye güneş koruyucusu sordum eczacı bayan bana sebamed'in 60/90 faktörlü güneş koruyucusunu önerdi hem koruma faktörü olarak çok ii dedi hemde çillerin rengini açıyo dedi,diğerlerinden daha iyiymiş fiyatıda 28ytl dedi sizlerle paylaşmak istedim:KK66:

slm arklar bende keten tohumunu denedim(yarim su bardagina bi çay kaşigi keten tohumunu atıp demlenicek jel kıvamina geldiginde çillerin oldugu bolgeye uygulaNICak 20 dak sora yıkayın) onunda çok faydasi var vee günlük hayatta ne krem kullanisaniz onun içine bi kac damla limon suyu sıkın guneşten koruyucu ozelligi varmiş ama en güzeli sebamet bebek hassaslııgını tavsiye ederim ii akşamlar umarim işe yarar:KK66:

X