Elektrikli Süpürgeler En iyi elektrik süpürgesi hangisi ?

Merhaba benim supurgem de bozuldu sulu mu yok sa toz torbasiz mi karar veremedim. .. sulu kullanan yok mu ? Benim bozulan supurge arnica jumbo sulu supurge idi..Genelde suyunu temizlemede useniyordum ... ama onun da çaresini bulmuştum bi yakınımdan öğrendim makinayi güzelce temizleyip içine suyu doldur iki üç damla da çamaşır suyu koy ozaman bir hafta kullan o suyu koku olmuyor hergün çalıştıran kisilere tavsiyem ..yani haftada bir suyunu temizlemis oluyorsun hem zahmetsiz hemde iyi bir temizlik oluyor du ... Buradaki yorumları okudum toz torbasiz ve Torbalı yorum var ama sulu nadir bende kararsizlastim şimdi Philips maraton iyi gibi anladigim kadarıyla tecrübe edenler cvp yazabilir mi

ben 1 senedir philips marathon fc 9210 kullanıyorum. sizin istediğiniz özelliklerin hepsi mevcut bunda. çok memnunum. hep minimum kapasitede kullanıyorum. maksimum kapasitede çalıştırmaya hiç gerek duymadım. minimumdada gayet iyi çekiyor ve çok sessiz minimum kapasitesi.

Eki Görüntüle 147456 bu benimki

filtresini 6 ayda bir değiştirin demişlerdi emiş gücü azalırsa. hiç azalmadı değişitirmedim dolayısıyla.
filtreyi iyice temizliyorum harika çekiyor. tek olumsuz yönü temizliği açık havada yada balkonda falan yapmanız gerekebilir biraz toz saçılıyor etrafa. ben gazete kağıtlarını balkona yayıp öyle temizliyorum.(tabi ne süpürdüğünüzde önemli ben kışın soba külü süpürdüğüm için biraz fazla toz çıkıyor)

Her seferinde mükemmel temizlik
2000 W motor ile 350 W maksimum emiş gücü üretilir
Uzun ömürlü emiş gücü için yüksek performanslı siklon filtre
Tozu hapsederek alerjik reaksiyonları önlemeye yardımcı olur
HEPA AirSeal ve yıkanabilir HEPA 13 filtresi
Mobilyaların etrafında dahi kolay temizlik
Benzersiz bir üçü bir arada özelliğine sahip Üçlü Aktif başlık
Teknik Özellikler
Model: Tüm zeminler
Aksesuarlar
Aksesuarlar: Aralık başlığı, Küçük Başlık, Fırça
Aksesuar saklama: Köprü
Motor
Maks. giriş gücü: 2000 W
IEC giriş gücü: 1800 W
Maks. emiş gücü: 350 W
Hava besleme: 40 l/s
Vakum: 30 kPa

Ben almadan önce yakın bir akrabamız yeni süpürge almıştı onu deneme fırsatım oldu. rowenta silence force cyclonic. dünya para vermiş o zaman. bikere çok ağır ve çok zor süpürüyor tutma kolunun uzunluğu yetersiz eğilmek zorunda kalıyorsun.arkandan gelmiyor sürekli çekiştirmek zorunda kalıyorsun. sessizde değil ayrıca.
ben aldığımda akrabamızda benimkini denedi. değiştirelim süpürgeleri dedi.
benimki uçuyor resmen tek elle süpürüyorum, hiç yormuyor tutma koluda oldukça uzun eğilmek gerekmiyor.

ben en uygun fiyatı media markt te görmüştüm.350-400 arası bişeydi. ben geçen sene 550 ye almıştım. eğer yakınlarınızda varsa gidin görün birsürü süpürge modeli oluyor orda. hem deneme fırsatınızda olur. kıyaslama yapın. öyle almaya karar verin.
Merhaba, merak ettim hala memnun musunuz?

ARZUM CLEANART COMPACT toz torbali aldim
kızlar daha kullanmak nasip olmadi uzun omurlu mu kullanan var mi ???

ben yeni evleneceğim inşallah eylül ayında. Çok araştırıyorum o yüzden. Philips marathon ilk alındığında ne kadar memnun kalınılsa da 3 sene sonra sapı kırılıyormuş arıza veriyormuş o yüzden çok şikayet duydum çevremden.

Ben o yüzden dyson aldım evde kendim denedim de daha geçen hafta halıları yıkatmıştık çıkan tozu görünce hayret ettik gerçekten. Kesinlikle öneririm.

ben yeni evleneceğim inşallah eylül ayında. Çok araştırıyorum o yüzden. Philips marathon ilk alındığında ne kadar memnun kalınılsa da 3 sene sonra sapı kırılıyormuş arıza veriyormuş o yüzden çok şikayet duydum çevremden.

Ben o yüzden dyson aldım evde kendim denedim de daha geçen hafta halıları yıkatmıştık çıkan tozu görünce hayret ettik gerçekten. Kesinlikle öneririm.

bende dyson marka elektirikli süpürge alacağım araitırma yaparken yazınızı okudum, süpürürken yoruyor mu acaba? ben iki yıldır homednin sessiz süpürgesini kullanıyorum ancak o kadar çok yapışıyor ki halıya yada yere ölüyorum resmen ev süpürmekten soğudum hem çok yormayan hem güzel olan bir süpürge arıyorum,

aldıgınız dyson makinenin modelini yazar mısınız hala memnunsanz ?

Bu sorunun cevabı aslında çok net . Keşke çok pahalı olmasa ama "dyson"
aldıgınız dyson makinenin modelini yazar mısınız hala memnunsanz ?

canım aslında modelin bence çok önemi yok. Yani şöyle ki eğer eski modelini uygun fiyata alırsan hiç düşünmeden al derim. bizimkinin tam modelini hatırlamıyorum ama internetten uygun fiyata bulmuştuk ve hala çok memnunum.
Burada önemli bir konu var; ben internetten aldım ve 2 yıl sonra bir parçasını üstüne basmak suretiyle kırdım. Dyson a gittiğimde parçayı ücretsiz değiştireceklerini söylediler fakat dyson bayisinden almaayıp internet üzerinden almış olduğum için bu şansımı kaybettim. Bu garanti konusunu dyson yetkili satıcısından bir öğrensen iyi olur canım..

X