Elektrikli Süpürgeler En iyi elektrik süpürgesi hangisi ?

Ne kadar guzel anlatmissiniz agziniza saglik hele silmeye bile gerek kalmiyor kismina bayildim yeni modeller cok pahali ama insallah alicaz bi tane. Tozdan biktim oglene kadar temizlenen ev aksam yine toz.. Halilarin yun olmasi cocuklarimin da kucuk olmasi kosturmacalari buna sebep tabi ama.. Dyson cozum olur insallah

Dun aksam itibariyle sona ermiş olmakla beraber Dyson en son DC 37 animal modeli Media marktta 1499 tl imiş kaçırdık :KK43:(( hem de 10 taksitli fiyatı peşin değil 400 tl lık bir indirim yapmışlar.. Kısmet
Yine de bilginiz olsun kızlar..

Ben toz torbasiz istiyorum. Ama her kullanim sonrasi temizkemek gozumu korkutuyor. İllaki balkondami temizlemek lazim klozete dokup calkalasak olmazmi nasil bisey bu kapagi acinca etrafami saciliyor. Ben klasik makina kullandim simdiye kadar o yuzden anlamiyorum.

Ben toz torbasiz istiyorum. Ama her kullanim sonrasi temizkemek gozumu korkutuyor. İllaki balkondami temizlemek lazim klozete dokup calkalasak olmazmi nasil bisey bu kapagi acinca etrafami saciliyor. Ben klasik makina kullandim simdiye kadar o yuzden anlamiyorum.

Lg nin yeni ürünü var ya toz torbasız onu kullanabilirsin canım, dur hatta reklamı vardır atayım sana.

[video=youtube;ioJupa9AOzE]http://www.youtube.com/watch?v=ioJupa9AOzE[/video]

philps almayı dusunuyordum lakin toz bosaltma olayı gozumu korkutuyordu..ama iyiki bu lg yi gordum..aklıma yattı walla:KK1:

Lg nin yeni ürünü var ya toz torbasız onu kullanabilirsin canım, dur hatta reklamı vardır atayım sana.

[video=youtube;ioJupa9AOzE]http://www.youtube.com/watch?v=ioJupa9AOzE[/video]

anaaa bu ne güzel bişimiş..baktım da hepsiburadada yok..nerde satıliyi bu?

ben bu siteyi çok ciddiye alıyorum, kızların tavsiylerine uyarak ütümü aldım,
sırada elektrikli süpürge var! çoğunuz philips marathon tavsiye etmişsiniz ama çok pahalı,
philips'in önereceğinz başka modeli var mı?

ben bu siteyi çok ciddiye alıyorum, kızların tavsiylerine uyarak ütümü aldım,
sırada elektrikli süpürge var! çoğunuz philips marathon tavsiye etmişsiniz ama çok pahalı,
philips'in önereceğinz başka modeli var mı?

canım maraton ve dyson başka alma derim:)

canım maraton ve dyson başka alma derim:)

paraya kıy diyosun yani :KK9:
canım dyson çok uçuk, düğün masrafları çok, başka zaman olsa düşünürdüm.
heralde paşa paşa marathon alıcam, şöyle iyi bi indirim takip edim ben.
parke zeminde, halıda iyi değil mi?

aman kızlar bosh 1800 amayında ne alırsanız alın evlendiğimden beri çilesindeyim şimdi yenisini istiyorum o yüzden girdim siteye sanırım genei marathonu beğenmiş

Rowenta sulu supurgeden uzak durun, ozellikle kendiniz kullanmayip evde yardimciya falan verecekseniz. Birincisi agir, hantal, doldur bosalt cok zor oluyor, ayrica haznedeki su motora sicriyor, bu yuzden bizimkinin tam 4 kez motoru yandi.

Bende philips marathon var.5 yıldan fazla oldu alalı.Çok çok memnunum.Emiş gücü bir kere çok iyi, herşeyinin yıkanabilir olması da çok güzel,Filtreler,toz haznesi yıkanıyor.Sesi de öyle abartı değil.Ben kesinlikle tavsiye ederim.

Bende philips marathon var.5 yıldan fazla oldu alalı.Çok çok memnunum.Emiş gücü bir kere çok iyi, herşeyinin yıkanabilir olması da çok güzel,Filtreler,toz haznesi yıkanıyor.Sesi de öyle abartı değil.Ben kesinlikle tavsiye ederim

mrb fulaycan bende süpürge araştırmasındayım philips maraton almaya karar vermiştim ama kafam karıştı şuan filtreleri yıkanabiliyormu ayrıca filtre masrafı olsun istemiyorum 5 senedir kullanıyormuşsun nasıl temizliyorsun açıklarmısın.birde ömür boyu filtre garantisi veren bosch var kullananlardan yorum bekliyorum lütfen şimdiden tşk ederim

2 senedir kullanıyorum süper tavsiye ederim kız kardeşimde maraton kullanıyor oda çok iyi...:KK6::KK6::KK6:

Aldığım çamaşır makinesiyle beraber promosyon olarak gelen, sıfır, kutusunu bile açmadığım, evde yeterince yer kapladı dediğim, Fakir Power Max 2200 elektrikli süpürgenin fiyatını 200 TL'ye düşürdüm arkadaşlar, piyasanın çok altında. Araştırdım daha ucuzunu bulamazsınız. Ne ihtiyacım var, ne de evde koyacak yerim. Alın artık şunu biriniz [:)] Üstelik, aynı gün kargoya vereceğim. Fırsatı kaçırmak istemeyenlere duyurulur !!

Fakir POWER MAX 2200 CYCLONIC Elektrikli Süpürge GittiGidiyor'da 73491333

satılmıştır teşekkürler

ya banada satış elemanı fakırı satmaya çalıştı ama ben istemedım.Bılınen olsun eskı model bıle olsa kullanırım dedim ve phılıpsin tırbalısını aldım acılıyetten.

biz evde arzum'un elektrik süpürgesini kullanıyoruz. torbası olmayan, suya çeken. çok memnunum ben. suya çektiği için toz da kalkmıyor süpürürken. ama su koyup boşaltamam sonra da kuruması için bekleyemem üşenirim diyorsanız onu bilemem:)

X