Elektrikli Süpürgeler En iyi elektrik süpürgesi hangisi ?

Arkadaslar, 3 yildir kullandigim toz torbasiz Philips supurgem emis gucunu cok kaybetti/ aklinizda olsun diye yaziyorum/ torbasizlari hic tavsiye etmiyorum/ yarin philips 9170 alacagim/ cekim gucu cok yuksek insallah memnun kalirim/ bir de torbasizlara her seyi cekemiyordum/ mesela yere cay dokuldu ya da toz seker onlari cekersem hazneyi temizlemek gerekiyodu falan filan aman diyorum o kadar yani. ya da diyelim cam kirildi cektirdiniz citir citir ses cikarip duruyor. Once dyson alsammi diye dusunmustum ama forumlarda okumustum haliyi doverek temizliyor ve gurultu cikariyor sesi de az degil yaziyordu/ benim icin ses onemli

Son düzenleme:
Hoover en iyileri arasında bence,süpürgenin mucidi diye biliyodum aldım

TPP 2310

• Maksimum güç: 2300 W
• Ortalama emiş gücü: 450 airwatt
• Gürültü seviyesi: 75 (db(A)re1pw)

fiyatı da 300 tl civarı, bez torbalı,3 lt toz haznesi var galiba,hepa filtreli falan,emiş gücü cok fena :)

merhaba arkadaşlar, size birkaç aydır kullandığım elektrikli süpürge Philips Marathon'u önereceğim.
O kadar memnunum ki yıllardır boşuna uğraştığımı anladım. Tozmuş, torbaymış, tıkanmaymış, hiç bunlarla uğraşmıyorsunuz. Torbasız olması sebebiyle torba değiştirirken havaya karışan tozdan kurtuldum. Büyük toz haznesi sayesinde (2 litrelik hacmi var) sık sık hazneyi boşaltmama da gerek kalmıyor. Siklon filtresiyle de tozdan meydana gelen tıkanmalar asla olmuyor. Çok memnunum siz de şuradan inceleyebilirsiniz çok güzel anlatmışlar:

https://vimeo.com/36566850

valla kapıya gelen pazarlamıcılar bile böyle konusmuyor....

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,

Lütfen fikri tecrübesi olanlar yazabilir mi ?

Dyson süpürge animal , allergy , origin bu 3 model arasında hangisi en iyi çekim gücüne sahip ?

DC 37 iyi bir tercih mi ? Daha iyisi varmı ? Evde bebekler var. Ev giriş kat ve çok toz oluyor, saçlarım çok dökülüyor. Öyle bir süpürge olsun ki halının canına okusun, ne toz, ne tüy, ne myte hiç birşey bırakmasın. Alerjiye çare olsun. Muhabbet kuşu alabilirim eve. Hayvan tüyü de bırakmasın sağda solda. Evde her yer parke, üstleri halı. Bildiğimiz klasik halı. İşte bu halılarda nokta kadar toz bırakmayacak bir süpürge olsun istiyorum. Geriye toz salmasın süpürürken. Torba filtre uğraştırmasın. Fiyat önemli değil. Kredi kartı ile alacağız. Önemli olan bebeklerin sağlığı.

Merhaba arkadaşlar,

Lütfen fikri tecrübesi olanlar yazabilir mi ?

Dyson süpürge animal , allergy , origin bu 3 model arasında hangisi en iyi çekim gücüne sahip ?

DC 37 iyi bir tercih mi ? Daha iyisi varmı ? Evde bebekler var. Ev giriş kat ve çok toz oluyor, saçlarım çok dökülüyor. Öyle bir süpürge olsun ki halının canına okusun, ne toz, ne tüy, ne myte hiç birşey bırakmasın. Alerjiye çare olsun. Muhabbet kuşu alabilirim eve. Hayvan tüyü de bırakmasın sağda solda. Evde her yer parke, üstleri halı. Bildiğimiz klasik halı. İşte bu halılarda nokta kadar toz bırakmayacak bir süpürge olsun istiyorum. Geriye toz salmasın süpürürken. Torba filtre uğraştırmasın. Fiyat önemli değil. Kredi kartı ile alacağız. Önemli olan bebeklerin sağlığı.

canım dyson anımalı tercıh edebılısın.anımal kılları tuylerı çok guzel topluyor dıye söylenıyor.alerjı modelıde ıyı sen bılırsın.Bu ıkısı arasında tercıh yap bence.:KK34:

canım dyson anımalı tercıh edebılısın.anımal kılları tuylerı çok guzel topluyor dıye söylenıyor.alerjı modelıde ıyı sen bılırsın.Bu ıkısı arasında tercıh yap bence.:KK34:

Eda kardeşim , cevap için teşekkür ederim. Kullananlar , görenler var ise, acı tatlı tecrübeleri olanlar da yazarsa , sevinirim.

Bekonunda güzel antibakteriyel ürünleri var su ile çalışan, ayrıca lg ninde var. Yeni ürünleri incelemelisiniz.

En iyisini bilemiyorum ama şu içine su koyulan süpürgeler berbat, o ne zahmetli bir icattır yaa

en iyisinin hangisi olduğundan emin olamakla birlikte fiyat performas açısından arnica modeller düşünülebilir

ancak şu bi gerçekki fiyat artııkça kalite de artıyor. malesef hep böyle:)

ben 1 senedir philips marathon fc 9210 kullanıyorum. sizin istediğiniz özelliklerin hepsi mevcut bunda. çok memnunum. hep minimum kapasitede kullanıyorum. maksimum kapasitede çalıştırmaya hiç gerek duymadım. minimumdada gayet iyi çekiyor ve çok sessiz minimum kapasitesi.

Eki Görüntüle 147456 bu benimki

filtresini 6 ayda bir değiştirin demişlerdi emiş gücü azalırsa. hiç azalmadı değişitirmedim dolayısıyla.
filtreyi iyice temizliyorum harika çekiyor. tek olumsuz yönü temizliği açık havada yada balkonda falan yapmanız gerekebilir biraz toz saçılıyor etrafa. ben gazete kağıtlarını balkona yayıp öyle temizliyorum.(tabi ne süpürdüğünüzde önemli ben kışın soba külü süpürdüğüm için biraz fazla toz çıkıyor)

Her seferinde mükemmel temizlik
2000 W motor ile 350 W maksimum emiş gücü üretilir
Uzun ömürlü emiş gücü için yüksek performanslı siklon filtre
Tozu hapsederek alerjik reaksiyonları önlemeye yardımcı olur
HEPA AirSeal ve yıkanabilir HEPA 13 filtresi
Mobilyaların etrafında dahi kolay temizlik
Benzersiz bir üçü bir arada özelliğine sahip Üçlü Aktif başlık
Teknik Özellikler
Model: Tüm zeminler
Aksesuarlar
Aksesuarlar: Aralık başlığı, Küçük Başlık, Fırça
Aksesuar saklama: Köprü
Motor
Maks. giriş gücü: 2000 W
IEC giriş gücü: 1800 W
Maks. emiş gücü: 350 W
Hava besleme: 40 l/s
Vakum: 30 kPa

Ben almadan önce yakın bir akrabamız yeni süpürge almıştı onu deneme fırsatım oldu. rowenta silence force cyclonic. dünya para vermiş o zaman. bikere çok ağır ve çok zor süpürüyor tutma kolunun uzunluğu yetersiz eğilmek zorunda kalıyorsun.arkandan gelmiyor sürekli çekiştirmek zorunda kalıyorsun. sessizde değil ayrıca.
ben aldığımda akrabamızda benimkini denedi. değiştirelim süpürgeleri dedi.
benimki uçuyor resmen tek elle süpürüyorum, hiç yormuyor tutma koluda oldukça uzun eğilmek gerekmiyor.

ben en uygun fiyatı media markt te görmüştüm.350-400 arası bişeydi. ben geçen sene 550 ye almıştım. eğer yakınlarınızda varsa gidin görün birsürü süpürge modeli oluyor orda. hem deneme fırsatınızda olur. kıyaslama yapın. öyle almaya karar verin.

En iyisini kullanana kadar elinizdeki en iyidir sizin için,biraz da reklam kokuyo gibi bu yazı,sanki philips te calışıyormussun gibi,ben de philips i bilmesem sana hak vericem,neyse güle güle kullan

Eda kardeşim , cevap için teşekkür ederim. Kullananlar , görenler var ise, acı tatlı tecrübeleri olanlar da yazarsa , sevinirim.

dc 37 alerji-animal ikiside çok iyi biri ablamda biri arkadaşımda var bende büyük ihtimal maviyi alıcam istanbul bileşimden fiyatlar en uygun orda cünki :)

ben philips aldım kızlar emiş gücü süper toz torbasız şiddetle tavsiye ediyorum aldığım siteden de cok memnun kaldım sizde göz atabilirsiniz
Philips 9205 Marathon Torbasız Elektrikli Süpürge - Ürün Kategorileri

Son düzenleyen: Moderatör:
Hava filtreli süpürgelerde hepafiltre teknolojisi için fazlaca para alıyorlar. Su sistemli olanlar aslında tozu dışarı vermediğinden çok güzel gerçekten ama inanılmaz zahmetli. Ben tozu sevmeyen biriyim, hele ki saçlar da uzun,laminant parke üzerinde o saç tozu toplayıp biriktiğinde gördüğüm anda süpürgeyi açarım. Kendi evimde de aynısını yaparım diye düşünüyorum.

Ben Fakir markasının bir modelini aldım. Şimdi markanın açılımı hatırlamıyorum ama torbalı olanlardan yine de hepafiltre teknolojisi vardı. Orta ayarın en kalitelisi sınıfında ve bir tek o modelde vardı o teknoloji. Ciddi anlamda güçlü. Çok güçlü hatta çok memnunum. Ben az çeken süpürgeyle rahat edemiyorum çünkü. Nişanlım da süpürgeyle işi olduğunda güçlü bir şey istiyordu. Hobilerimiz biraz toz çıkaran şeyler, onun için önemliydi bizim için. Şimdi neden yazıyorsun markanın tamamını bilmeden demeyin, ilk fırsatta-muhtemelen bu gün içinde-bakıp da söyleyeceğim hangi modeli olduğunu.

Torba bulamam diye de endişe etmemek lazım ben MediaMarkt'tan aldım süpürgemi. Firmalar kapandıktan 10 yıl sonra bile yedek parça vb sağlama zorunluluğu bulundurur. E on yıl sonra firma kapanmış olursa da bir zahmet yeni süpürge alırsınız :p Kaldı ki ben Fakir'in kapanacağını sanmıyorum.

Herkese iyi alışverişleeer.

Mesajların hepsini okumadım belki yazan olmuştur ama asla sulu olanlardan tavsiye etmiyorum.Sürekli temizlik istiyor.Bir gün acil işin çıksa yıkamadan bıraksan leş gibi kokuyor.Maddi durumun iyi değilse bile toz torbalı al sulu olanlardan çok daha iyi.Benimki Arnica ama hem satan adama hem kendime her kullandığımda bir ton saydırıyorum.:KK53:

Konuya yeniden mesaj yazmaya söz vermiştim zira eve gidip modele baktım. Fakir Öko Power 2200 watt olan model. Aşağıdaki resimdeki gibidir. Ben çok fazla modelden çok fazla performans denedim, ancak en ucuza, en güçlü ve en çok özellikli olan model buydu. Resmen bu model aradaki bir bonus gibi olmuş. Memnun olacağını düşünüyorum kullanan kişinin. Teknolojiyle yakından ilgilenmeyi sevdiğim için seçimime çok güveniyorum. Cihazın yorumlarını da okudum. Sapasağlam ve çok güçlü bir makine. Şiddetle tavsiye ediyorum.

$fakirelektriklisupurgelermtn3.jpg

Son düzenleme:
X