Elektrikli Süpürgeler En iyi elektrik süpürgesi hangisi ?

Yasii_

çatlak patlak yusyuvarlak
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
3.014
90
konuyu dogru yermi açtım bilmiyorum ama süpürgem bozuldu tamiride bi süpürge fiyatı nerdeyse yeni bi tane alacam kızlar bana önerebilceginiz bir marka varmı..fikirlerinizi bekliyorum..sevgilerbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

canım ben 5 senedir hiç sorun yaşamadım fakir kullanıyorum.hem küçük yer kaplamıyor hemde emiş gücü süper.annemde ondan kullanıyor.mesela bunu alırken bosh un 2000 w olanına baktım bunu kadar emiş gücü yok.bu 1800 w olmasına rağmen.hatta reklamlarıda vardı hortumunu çıkarım deliğe elini kapa süpürgeyi havaya kaldır o kadar emiş gücü var.aşağıdakinin fakir 1800 modeli olanı aynı turuncu.bide altına bak nerde üretilmiş.bizimkinde made in eu yazıyor çin malı değil yani.şimdi tüm markalar çinde üretiyor malisef kalite düştü.benim canavara bile dayandı.torbası küçük biraz .ama bende annemde çok memnun.
urunBuyuk1.120.jpg

FAKıR 1900 KURU VAKUM SÜPÜRGE
okk.gif
MAX. 1800 W
okk.gif
ELEKTRONıK AYARLI VAKUM GÜCÜ
okk.gif
ULTRA SESSıZ ÇALIŞMA (59dB)
okk.gif
AKSESUAR KOMPARTMANI
okk.gif
PARK POZıSYONU
okk.gif
MıCRO FıLTRE
okk.gif
MOTOR KORUMA FıLTRESı
okk.gif
FıLTRE DOLUM GÖSTERGESı
okk.gif
ıKı KATLI KAĞIT TORBA
okk.gif
CıHAZ PRıZı
okk.gif
KAPAK EMNıYETı
okk.gif
OTOMATıK KABLO SARMA

çok teşekkür ederim canım eşimde fakir dedi zaten bişey daha soracam sessiz çalışıyo dimi bu..

çok teşekkür ederim canım eşimde fakir dedi zaten bişey daha soracam sessiz çalışıyo dimi bu..

ses ayar düğmesi var istersen çok sessizde çalışıyor. ama dikkat et alırken üretim yerine bak.artık fakirde çinde üretim yaptırıyor ve son çıkanlardan pek memnun kalınmamış. şikayet sitesi var ben bişey alıcam zaman oraya hep bakarım.bunun üretim yeri eu yazıyor.

philips fc 9170..çok süper makina emiş gücü 500 w bu motor gücü değil diğer süpürgelerin hemen hemen hepsinin emişi 300 civarı..halıya yapışıyor yerinden kaldırıyor resmen...

bence ne alırsan al tozu suyun içene hapseden bir süpürge almanı tavsiye ederim...torbalarda ne kadar sağlıklı görüyoruz.temizlediğimiz sandıgımız evi süpürürken makinanın arkasından geri fışkırtıyoruz.bunu bi düşün derim

ben de bu konuyu araştıryordum....dyson evet çok iyi ama pahalı...benim baktığım mağazalarda fiyatı daha uygun olan philips maraton u tavsiye ettiler bir de sulu almamamı tavsiye ettiler çünkü suyu içinde bırakırsan koku yapıyormuş ve de devrildiğinde su motora gelebileceğinden motorun yanma ihtimali varmış...benim temizlikçi abla sağolsun çok haşin kullanır...(zaten eski makinemde dayanamadı bozuldu) ben sulu almaktan bu nedenlerle vazgeçtim..gücüm yeterse dyson yetmezse philips alacağım ...sizlerin fikrini de bekliyorum

rowenta slience force öneririm canım..
bence süper süpürge ben cok mennumum..
torbasına gelince bez torba markası wonderbag 4 tanesi 25 tl ama ınankı 1 torbası ben her gün süpürge yapmama ragmen 4-5 ay gidiyor..
ayrıcada kesınlıkle dısarıya toz fln vermıyor cunku gozumle goruyorum
eskı supurgemı torbasını degıstırmek ıcın actıgım zaman haznesı tozlu olurdu bunu 1 sene sonunda 2 kez torbasını degıstırdım ve de hazneyı actıgımda 1 toz tanesı bıle yoktu torbanın haznesınde..
sulu supurgelrı begenmıyorum cunku bı komsumunkını almıstım odunc torbamın bıttıgı donemde..
cok pis kokuyordu ve de tak cıkar tak cıkar uzun ıs bıtırıncede aynı ıslen hem ınsan korkuor kullanmaya..bısı olacak dıe..
ben rowentadan cok memnunum..
cokkaliteli..

kesinlikle ve kesinlikle dyson derım ben evlendiğim günden beri kullanıyorum temızlık yapmak cok kolay oluyor..makınem bozulsa yıne aynısından alırım..hiç tereddüt etmeden.

Rowenta Ro-8049 Silence Force Cyclonic 2100 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge yi düşün derim hem toz torbasız ayrıca torbaya para vermiceksin.

bende dyson var arkadasım cok memnunum tavsıye ederım evet cok pahaşlı ama avantajlarını dusununce mantıklı

slm kızlar ; :KK3:

Acilen bir elektrik süpürgesi almam gerekiyor. sulu almayı düşünmüyorum. çünkü memnun olmayan çok kişi var. oldukça sessiz, emiş gücü yüksek, masrafsı, torbasız ve uygun bir fiyata önerebileceğiniz bir süpürge varsa çok ama çok sevinirim. şimdiden teşekkürler...:KK9:

Acilen bir elektrik süpürgesi almam gerekiyor. sulu almayı düşünmüyorum. çünkü memnun olmayan çok kişi var. oldukça sessiz, emiş gücü yüksek, masrafsı, torbasız ve uygun bir fiyata önerebileceğiniz bir süpürge varsa çok ama çok sevinirim. şimdiden teşekkürler...:KK9:

benimde acil ihtiyacım var günlerdir araştırıyorum fakat hala ne marka alacağıma karar veremedim.ama şuan aklıma yatan çok tanınmıyor ama NİLFİSK var piyasada en kaliteli ve emiş gücü en yüksek makainalardan.ama bir yöndende susuzlar bakterileri tozları çekip içinde çoğalmalarına sebep oluyor bu yöndende sulular daha mantıklı geliyor.deli oldum karar veremiyorum.

ben 1 senedir philips marathon fc 9210 kullanıyorum. sizin istediğiniz özelliklerin hepsi mevcut bunda. çok memnunum. hep minimum kapasitede kullanıyorum. maksimum kapasitede çalıştırmaya hiç gerek duymadım. minimumdada gayet iyi çekiyor ve çok sessiz minimum kapasitesi.

$philips-marathon.jpg bu benimki

filtresini 6 ayda bir değiştirin demişlerdi emiş gücü azalırsa. hiç azalmadı değişitirmedim dolayısıyla.
filtreyi iyice temizliyorum harika çekiyor. tek olumsuz yönü temizliği açık havada yada balkonda falan yapmanız gerekebilir biraz toz saçılıyor etrafa. ben gazete kağıtlarını balkona yayıp öyle temizliyorum.(tabi ne süpürdüğünüzde önemli ben kışın soba külü süpürdüğüm için biraz fazla toz çıkıyor)

Her seferinde mükemmel temizlik
2000 W motor ile 350 W maksimum emiş gücü üretilir
Uzun ömürlü emiş gücü için yüksek performanslı siklon filtre
Tozu hapsederek alerjik reaksiyonları önlemeye yardımcı olur
HEPA AirSeal ve yıkanabilir HEPA 13 filtresi
Mobilyaların etrafında dahi kolay temizlik
Benzersiz bir üçü bir arada özelliğine sahip Üçlü Aktif başlık
Teknik Özellikler
Model: Tüm zeminler
Aksesuarlar
Aksesuarlar: Aralık başlığı, Küçük Başlık, Fırça
Aksesuar saklama: Köprü
Motor
Maks. giriş gücü: 2000 W
IEC giriş gücü: 1800 W
Maks. emiş gücü: 350 W
Hava besleme: 40 l/s
Vakum: 30 kPa

Ben almadan önce yakın bir akrabamız yeni süpürge almıştı onu deneme fırsatım oldu. rowenta silence force cyclonic. dünya para vermiş o zaman. bikere çok ağır ve çok zor süpürüyor tutma kolunun uzunluğu yetersiz eğilmek zorunda kalıyorsun.arkandan gelmiyor sürekli çekiştirmek zorunda kalıyorsun. sessizde değil ayrıca.
ben aldığımda akrabamızda benimkini denedi. değiştirelim süpürgeleri dedi.
benimki uçuyor resmen tek elle süpürüyorum, hiç yormuyor tutma koluda oldukça uzun eğilmek gerekmiyor.

ben en uygun fiyatı media markt te görmüştüm.350-400 arası bişeydi. ben geçen sene 550 ye almıştım. eğer yakınlarınızda varsa gidin görün birsürü süpürge modeli oluyor orda. hem deneme fırsatınızda olur. kıyaslama yapın. öyle almaya karar verin.

çeyizime elektrik süpürgesi alınacak annem fakir diye tuturuyor.kendisi çok memnunmuş başka bişi alınmazmış

çeyizime elektrik süpürgesi alınacak annem fakir diye tuturuyor.kendisi çok memnunmuş başka bişi alınmazmış

ben geçen sene evlendim dysonla samsung arasında kalmıştım.samsung daha uygun die aldım onu aldım.ve o kadar memnunum ki bozulsa yine aynısından alırım. süper çekio.şiddetle tavsiye ediorum.360 tlydı ben aldığımda

ben geçen sene evlendim dysonla samsung arasında kalmıştım.samsung daha uygun die aldım onu aldım.ve o kadar memnunum ki bozulsa yine aynısından alırım. süper çekio.şiddetle tavsiye ediorum.360 tlydı ben aldığımda

samsungun hangi modelini aldın? ben sulu süpürge istemiorum.zaten tembelim kim doldur boşalt uğraşıcak

ben arçalik hepa filtreli kullanıyorum 2000 w çekiş gücü var,s7020 olması lazım modeli
memnunum
ama philips yada fakirlerde çok güzell,,,,tavsiye ederimm
hele yukarıda tanıtılan philips maraton çok çok iyi ,,ama benim zamanımda 500 küsürdü alamamıştım
iyice araştırmıştımmm onu
toz torbalı alma,hepa filtresine dolsun,onu çöpe dökersin
her zaman toz torbası almak zorunda kalmazsın

X