Elektrikli Süpürgeler En iyi elektrik süpürgesi hangisi ?

$FC9256_01-RTP-global-001_highres.jpg benim süpürgem bu çok memnunum.phılıps gerçekten iyi iş çıkarmış. eşim zwvkle çekiyo bütün evi :KK1::KK1: ben hamile olduğumdan yapamıyorum.

kesinlikle tavsiye ederim ben 570 almıştım geçen yaz şimdi 450ye kadar düşmüş galiba

kayınvalidem aldı 15 gün önce ihlas markasının 2011 model 1,800 tl ye ama değer bayıldım arada alıcam kullanmak için..özellikle astım hastaları için iyi. öyle bi temizliyorki yerinden kaldırıyor halıyı yeni yıkanmış gibi yapıyor..koldukları parlatıyor bende almaya niyetlendim bakalım kısmetse:KK66:

sulu süpürge almak isteyip ihlas a bi dolu para vermek istemeyenler kaliteli bir sulu süpürge olrak arnica yı öneriorum

aşağı yukarı 1.5 yıldır philips marathon elektrik süpürgesi kullanıyorum ve çooooooook memnunum

ben philips fc 9170 şu maraton denilenden kullanıyorum.daha doğrusu kullanıyordum.bir kaç ay içinde kağıt filtresi yamuldu resmen.bulunduğum yerde filtresini bulamadım,internetten uzun arama ve görüşmelerden sonra güç bela tedarik edebileceklerini söylediler.makineyi 400 civarında aldım,filtre 60 küsurdu ve kargo ücreti.yılda 2 kez değiştirilecek,toz torbası 20 tl idi(sanırım üçlü ya da dörtlü satılıyor, şu an hatırlamıyorum yanlış bilgi vermeyeyim)alırken bu ayrıntıları söylemediler,yoksa asla düşünmezdim.çekiş gücü iyi,az sesli,kablosu uzun ve kullanışlı olduğunu düşünürken garanti bitiminde süpürgenin de sesi sedası kesildi.neyse iki sene kullandığıma saydım artık.servise götürmedim,astarı yüzünden pahalıya geliyor.motoru durunca zaten bir daha eskisi gibi olmaz,tamir görse de performansı düşer.
bana yeni bir süpürge alma yolu gözüktü,açıkçası fiyatı daha makul ve filtre torba masrafı az olan bir süpürge almayı düşünüyorum.asla arçelik düşünmem,kayınvalidem en son modellerinden birini aldı,görüntü var icraat yok.çalışırken ortaya yaydığı acayip koku da cabası.bosh u annem kullandı,idare eder...sadece paylaşmak istedim,memnun olan arkadaşlarım mutlaka vardır,benim beklentilerimi karşılamadı....:KK61:

peki hepa filtreli süpürgenin filtresi bitince yeniden almakmı gerekiyor..nerden alınıyor fiyatı nedir bir fikri olan varmı acaba..arçelik hepa filtreli

http://www.depodanal.com/urunler/yjv3n6y0ob1nagv.jpg
ürün açıklaması
• MAX. 2000W
• ELEKTRONİK AYARLI VAKUM GÜCÜ
• DÜŞÜK SES SEVİYESİ <65 DB
• AKSESUAR KOMPARTMANI
• YATAY VE DİKEY PARK POZİSYONU
• H.E.P.A. FİLTRE
• KULLANIM KOLAYLIĞI SAĞLAYAN HORTUM TUTMA SAPI
• KAPAK KAPATMA DÜĞMESİ
• OTOMATİK KABLO SARMA
• CİHAZIN RAHAT HAREKET ETMESİNİ SAĞLAYAN BÜYÜK TEKERLEKLER
• KILAVUZ TEKERLEK
• TAŞIMA SAPI
• TOZ TORBALARININ KOLAYCA TAKILIP SÖKÜLMESİNİ SAĞLAYAN SİSTEM
*** AKSESUARLAR ***
• TELESKOPİK VAKUM BORUSU
• VAKUM GÜCÜ KONTROLLÜ VE TUTMA SAPLI HORTUM
• PEDALLI YER APARATI
• KENAR KÖŞE APARATI
• MOBİLYA APARATI
• SERT ZEMİN APARATI

http://www.elektriklisupurgedunyasi.com/wp-content/uploads/2011/02/Aura-QVac.jpg
arkadaşlar acil yardım edermisiniz hangisi daha kullanışlı alıcaktım ama kullanıpda memnun olan ya da olmayan var mı? merak ettim ya da başka öneriniz var mı?

Teknik Özellikler:
*Motor Gücü Max: 1300 W
*Motor Emiş Gücü: 1950 mmSS
*Gerilim/Frekans: 220 &#8211; 230 V AC
*Frekans: 50 Hz
*Hava Debisi: 60 L/sn
*Su Emiş Kapasitesi: 1,5 L/sn
*Pompa Gücü: 26 W
*Pompa Basıncı: 2,5 bar
*Temiz Su Tank Kapasite :7 L
*Kirli Su Kova Kapasite: 8,5 L
*Toz Torba Kapasite: 10 L

Bu Ürüne Uygun Toz Torbası :

-10 ADET, yüksek performanslı elektrikli süpürge kağıt toz torbası
-Güçlü filtrasyon özelliğine sahip, 2 kat kağıt ile imal edilmiştir.
-Patlamaz. Sert cisimler sebebiyle yırtılmaz.
-Bakteri, virüs, mite ve polenlerden korur.
-Tek kullanımlıktır. Dolduğunda yenisi ile değiştirilir.

Son düzenleme:
arkadaşlar ne alırsanız alın arçelik orbital (S 6880 1800 watt) ya da buna benzer bi model almayın.kaç senedir eziyet çekiyorum resmen:KK43: ben aldığımda en iyi modellerden birisiydi dükkandaki.çok övdüler,aldık.ama sapı hiç kullanışlı değil,tam tutacak yerinin altına saçma sapan bi kutu yapmışlar,ikide bir açılıp duruyor.üstelik sözde kilit sistemi var ama temizlik esnasında bağlantı yerinden çıkıp duruyor borusu.üstelik temizlik yaparken camı pencereyi açmanızda şart.çünkü kötü bi koku yayıyor etrafa plastik kokusu gibi.tek iyi yönü torbasının sık sık değiştirilmiyor olması ve torbanın bulunduğu haznenin tertemiz olması.daha öncede arçelik makine gördüm tanıdıklarımda.iyi değiller hiç.görüntü çok zarif ama kullanış,çekiş gücü falan iyi değil.mesela sözde 1800 watt bizimkisi ama halıda bi iplik olsa almıyor,elimizle topluyoruz.aklınızda bulunsun.eğer iyi bir makine alacaksanız kesinlikle arçelik almayın.

1 senedir Electrolux süpürge kullanıyorum, toz torbası yok, filtresi var. Emiş gücü çok yüksek, yanlışlıkla perdeyi kapsa neredeyse yarısına kadar yutuyor. Hele çorapları hiç affetmiyor. Ara sıra filtreyi çıkarıp çöpe boşaltıyorum tertemiz oluyor. Yıkanabilirmiş ama hiç yıkamadım daha. Hareket kabiliyeti çok güzel, heryeri kolayca süpürüyor; tutma yeri ve hareket ettirmesi de çok rahat. Üstelik 149 TL gibi uygun bir fiyata almıştım. Bozulsa tamir ettireceğime aynısından bir tane daha alırım.

Son düzenleme:
ses ayar düğmesi var istersen çok sessizde çalışıyor. ama dikkat et alırken üretim yerine bak.artık fakirde çinde üretim yaptırıyor ve son çıkanlardan pek memnun kalınmamış. şikayet sitesi var ben bişey alıcam zaman oraya hep bakarım.bunun üretim yeri eu yazıyor.

evet bende şikayet sayfasına bakarım ona göre alıyorum çok haklısın
fakirin daha iyi ürünleri çekim gücü kuvvetli anında yıkayıp takabileceğim birşey istiyorum bende banada bilgi verebilirmisinz:KK50: evdeki beko pek çekmiyor

evet bende şikayet sayfasına bakarım ona göre alıyorum çok haklısın
fakirin daha iyi ürünleri çekim gücü kuvvetli anında yıkayıp takabileceğim birşey istiyorum bende banada bilgi verebilirmisinz:KK50: evdeki beko pek çekmiyor

benimde dün kafam attı evdeki makina çekmiyor vesteldi yıllardır eziyet çekiyorum. gittim bunu aldım ama tamamen o sinir anı ile aldım mağazadaki adam bunu pek övdü. içime sinmedi ama aldım yine. aslında niyetimde
Hepsiburada.com : Philips FC9170/01 2200 Watt Performer Elektrikli Süpürge | Ev Elektroniği
bunu almak vardı. ve çok pahalıya aldım malesef :KK43:((
umarım iyi çıkar

benimde dün kafam attı evdeki makina çekmiyor vesteldi yıllardır eziyet çekiyorum. gittim bunu aldım ama tamamen o sinir anı ile aldım mağazadaki adam bunu pek övdü. içime sinmedi ama aldım yine. aslında niyetimde
Hepsiburada.com : Philips FC9170/01 2200 Watt Performer Elektrikli Süpürge | Ev Elektroniği
bunu almak vardı. ve çok pahalıya aldım malesef :KK43:((
umarım iyi çıkar

bugün bir dükkanda gördüm aldığın süpürgeyi ben de hiç anlamam iş yernden evli arkadaşa sordum hangisi iyidr diye bu aldığını övdü onun evinde bundan varmış herşeyi çekiyo, çok iyi dedi fakir bu konuda çok iyiymiş içine sine sine kullanırsn umarm :KK16:

bugün bir dükkanda gördüm aldığın süpürgeyi ben de hiç anlamam iş yernden evli arkadaşa sordum hangisi iyidr diye bu aldığını övdü onun evinde bundan varmış herşeyi çekiyo, çok iyi dedi fakir bu konuda çok iyiymiş içine sine sine kullanırsn umarm :KK16:

teşekkür ederim inşallah iyi çıkar ya :KK43: yoksa çok üzülüceğim eşim bir daha aldırmaz çünkü taş devire dönceğiz nerdeyse zaten :))

arkadaslar ben arcelik in daha yeni bi süpürgesini aldım.350 tl civarıydı cok güzel ve iyi çekiş gücü var. tavsiye ederim.

eğer istediğiniz standart torbalı bir süpürgeyse arzum cleanart tavsiye ederim yeni aldım 2500 w süper çekiyor sesid eyüksek değil
ama hepa filtreli düşünüyorsanız sesiz olmasını istiyorsanız rowentanın sesiz süpürgesi var süper
çok dikkatli dinlemiz lazım sesini duymanız için

kayınvalidem aldı 15 gün önce ihlas markasının 2011 model 1,800 tl ye ama değer bayıldım arada alıcam kullanmak için..özellikle astım hastaları için iyi. öyle bi temizliyorki yerinden kaldırıyor halıyı yeni yıkanmış gibi yapıyor..koldukları parlatıyor bende almaya niyetlendim bakalım kısmetse:KK66:

katılıyorum sana arkadaşım.Geçenlerde bıze geldiler tanıtım için.Süpürgeye bayıldık ama çok pahalı.

çeyizim için fakir kuru vakumlu elektrik süpürgesini almk istiyorum fakat herkes arnica bora diyor kafam karıştı yardımcı olurmusunuz hangisini almalıyım?

Merhabalar bayanlar! nisanli kizimin ceyizi icin Philips EasyLife Torbasız elektrikli spürge FC8146 EnergyCare aldim..lakin aklim dyson 32 da kaldi..biliyorsunuz dyson bayagi pahali bir marka..normal de bu süpürgenin fiyati 450euro fakat bazen kampanyalarda 288 e iniyor..hanimlar bana bir fikir verin dyson alayimmi ? Benim aldigim philips nasil bir makina acaba kullanan varmi aranizda? simdiden cok tesekkür ederim..

X