Çene Estetiği Çene büyütme ameliyatı hakkında

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

xixxsxxixlll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
101
1
Merhaba arkadaşlar, ben çene ameliyatı(çene büyütme) olmak istiyorum. Ama hiç bi bilgim yok.Ameliyat hakkında bilginiz var mı?

merhaba ışıl bende bunu çok istiyorum yani daha çıkık bir çenem olsun istiyorum du bakalım belki olacak olan ya da olan vardır:)yazınn bekliyoruz

merhaba denizkızı, cok olmuştu yazalı hiç cvp gelmemeişti sevindim bi msj görünce.:1rolleyes:ben bu ameiyatı kesin olmak istiyorum ama hiç bişey bilmiyorum hakkında hiç olan birine de rastlamadım.Neyse biz bişiler öğrenirsek paylaşalım bari yerimseniben

merhaba ışıl..ben internetten bakıyorum biraz bazı örneklerde var ama çizgi karakterlerle.bunada sinir oluyorum:)ama bende çok istiyorum olmayı daha çıkık ve seksi bir görüntü.herşey sevgilim için:)dr.yakup avşar ve teoman doğan bunlar en iyiler arasında.istersen google dan bir bak.tabi fiyatlar tuzlu ben bide burnumdan olucam çok ufak ama hafif kemerli bir burnum var..ahhh ahh ne olurdu angelına jolıa gibi olsaydık:KK70::KK70:

Canım fiyatlar tuzlu demişsin ne kadarki? Bu sitenin estetik ameliyat fiyatları kısmında 1.5-2 diye yazıodu.Ben Ankara'da düşünüyorum ama burda bildiim pek bi yer yok.Ameliyet hakkında edindiklerimi yaziim ben de:Burunla birlikta yapilabilen bi ameliyatmış.Lokalle 1 saatte bile bitebiliomuş.Silikon olan protezler kemiği eritiyomuş zamanla.Bi de ameliyat resimlerine yabancı sitelerden baktım ben sen de ordan bakalirsin.Çok güzel değişimler var...Göşüşmek üzere canım.

yani benim duydugum 3.5 - 4 gibi ama yanlış bilgi de olabilir tabii..hımm bu bilgiler çok işime yarayacak sağol canım..ışılcım bana o adresleri yazabilir misin bende görmek istiyorummmmm:)

ht benim bulduklarım farlıydı ama ...memiştim.Umarım daha uygun olanları vardır...

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba arkadaşlar,ben de bu ameliyatı merak ettiğim ve olmayı düşündüğüm için biraz araştırdım ve teoman doğan'ın sitesinde bazı faydalı bilgiler buldum.ancak kendisine mail attım ve bana en azından gelin muayene edelim tarzında biz cevap bile vermedi.bir de üye olduğu sitelerde hastaların sorduğu sorulara hep asistanı cevap veriyor.yani anlamadığım bir meşgul insan,yoğun insan havası vermeye çalışıyor.ama yine de kendisi dr. ramirez'in tasarımı olan 3 boyutlu medpor implantları kullanıyor ve bu implantlarla gerçekten çok iyi sonuçlar alındığını biliyorum.yutdışındaki paylaşım sitelerinden tanıştığım hastalar var ve bu implantlar kesinlikle çok doğal gözüküyor.umarım bu bilgiler yardımcı olur.

merhaba arkadaşlar,ben de bu ameliyatı merak ettiğim ve olmayı düşündüğüm için biraz araştırdım ve teoman doğan'ın sitesinde bazı faydalı bilgiler buldum.ancak kendisine mail attım ve bana en azından gelin muayene edelim tarzında biz cevap bile vermedi.bir de üye olduğu sitelerde hastaların sorduğu sorulara hep asistanı cevap veriyor.yani anlamadığım bir meşgul insan,yoğun insan havası vermeye çalışıyor.ama yine de kendisi dr. ramirez'in tasarımı olan 3 boyutlu medpor implantları kullanıyor ve bu implantlarla gerçekten çok iyi sonuçlar alındığını biliyorum.yutdışındaki paylaşım sitelerinden tanıştığım hastalar var ve bu implantlar kesinlikle çok doğal gözüküyor.umarım bu bilgiler yardımcı olur.

mrb dedokido, ben teoman beye mail attım bana cevap vermişti. resim falan gönderdi oldukça iyi gözüküyodu sonuç. Yalnız söylediği fiyat cok fazla o yüzden başka dr lara bakıyorum. bazı doktorlar protezin ilerki zamanlar için risk taşıdığını söylüyolar yağ enjekte edilmesi daha sağlıklıymış benim de kafam karıştı haftaya nebil beyle görüşücem bakalım o nasıl bişi önericek görüşmek üzere...

mrb dedokido, ben teoman beye mail attım bana cevap vermişti. resim falan gönderdi oldukça iyi gözüküyodu sonuç. Yalnız söylediği fiyat cok fazla o yüzden başka dr lara bakıyorum. bazı doktorlar protezin ilerki zamanlar için risk taşıdığını söylüyolar yağ enjekte edilmesi daha sağlıklıymış benim de kafam karıştı haftaya nebil beyle görüşücem bakalım o nasıl bişi önericek görüşmek üzere...

merhaba.dr. ramirez peru asıllı amerikalı bir doktor ve endoskopik cerrahi denilince ilk akla gelen isimlerden.teoman bey hem ramirez'den eğitim almış hem de ramirezin porex marka implantlarını kullanıyormuş.bu implant silikon olanlara göre daha avantajlı bence,kemik erezyonuna yol açmıyor ve tasarımı çok doğal.tek risk ilerde çıkarılması gerekirse,artık kemikleştiği için çok zor oluyormuş.yağ enjeksiyonunu naci çelik önerdi ama benim pek aklıma yatmadı.kemik yerine geçecek birşey yağ olursa nasıl olur bilemiyorum.ben gözümü kararttım ve mutlaka bu ameliyatı olmak istiyorum.çene yüz bölgesinde çok ama çok önemliymiş gerçekten,neredeyse bir yıldır araştırıyorum bu konuyu.teoman beye sitesinden mail atmıştım ama cevap gelmedi.belkide mailim ulaşmadı.ya ben gerçekten bu resimleri çok merak ediyorum,bir de verdiği fiyatı öğrenebilirmiyim?sana özel mesaj atarak mail adresimi yazsam bu bilgileri benimle paylaşırmısın?

arkadaşlar ben 17 gün önce burun ameliyatı olurken çenemide biraz çıkık yaptırdım.gıdımdan aldığı yağımı çeneme enjekte etti.eski halimi bilen arkadaşlarım bayıldılar yeni çeneme.darısı başınıza.:sm_cool:

arkadaşlar ben 17 gün önce burun ameliyatı olurken çenemide biraz çıkık yaptırdım.gıdımdan aldığı yağımı çeneme enjekte etti.eski halimi bilen arkadaşlarım bayıldılar yeni çeneme.darısı başınıza.:sm_cool:

Canım çok geçmiş olsun öncelikle.Benim çenem geride biraz senin problemin neydi acaba nasıl bi değişme oldu ameliyattan sonra. Ben de protez ameliyatı olmayı düşünüyorum bu yaz biraz bilgi verirsen sevinirim.a.s

Canım çok geçmiş olsun öncelikle.Benim çenem geride biraz senin problemin neydi acaba nasıl bi değişme oldu ameliyattan sonra. Ben de protez ameliyatı olmayı düşünüyorum bu yaz biraz bilgi verirsen sevinirim.a.s
canım,benim çenem küçük bir çeneydi.doktorum yağ enjekte ederek büyüttü.eğer çok büyük bir problemin yoksa protez yerine yağ enjekte ettirmeni tavsiye ederim.benim çenemi ve burnumu naci çelik yaptı.çok memnun kaldım.sağlıcakla kal arkadaşım

çok teşekkür ederim canım, merak ettiğim bişey daha var önden görüntüde bi değişiklik oluyo mu çünkü baktığım resimler hep profilden bişey anlayamadım ben önden de değişiklik istiyorum çenem biraz öne cıksın istiyorum

çok teşekkür ederim canım, merak ettiğim bişey daha var önden görüntüde bi değişiklik oluyo mu çünkü baktığım resimler hep profilden bişey anlayamadım ben önden de değişiklik istiyorum çenem biraz öne cıksın istiyorum

evet canım,benim çenem önde gibi dursun diye yaptırdım zaten.harika oldu canım.istersen msn den yollayabilirim resimimi

arkadaşlar.çene büyültme ameliyatıyla ilgilenenler ya da ne gereksiz bir ameliyat diye düşünenler için gerçekten çok başarılı bir fotoğraf ekliyorum.bayıldım müthiş bir değişim..

228411fn7.jpg

228431ht4.jpg

Son düzenleme:
X