Halıdan çay lekesi nasıl çıkar

kosla oxi action'ı en iyi leke cıkartacı diye bilirken, arap sabunun daha etkili oldugunu gördüm. en cıkmayan araba yağını bile eşimin bontundan cıkarttı. hem cok uygun hemde tüm lekeleri gerçekten kusursuz cıkartıyor. ama sabun olanını değilde jel olanını kullandım. sonuç süper

benimde aynı şey başıma geldi..ne denediysem çıkmadı.titiz bi komşum vardı ace gentile sihirli renkleri kullan dedi gerçekten de çıkardı tek sorun marketlerde artık bulmak zor :KK51:
bu arada halım nepal yün halıydı koca leke uçtu gitti..

Son düzenleme:
Bİr arkadaşım kolanya çıkartıyor demişti. üzerine dökünce lekeyi uçuruyormuş. denemedim ....

bende katılıyorum kolonya olayına.
yannız halıya ilk etapta sıcağa yakın su döküp hemen arkasından kolonya damlatıp biraz bekletip kompres yapmak gerekiyor.
benimde salon halım pierre cardin ipek nepal halı hemde rengi krem de değil beyaz ve desensiz.
ama kolonya birebir çözüm.

bende katılıyorum kolonya olayına.
yannız halıya ilk etapta sıcağa yakın su döküp hemen arkasından kolonya damlatıp biraz bekletip kompres yapmak gerekiyor.
benimde salon halım pierre cardin ipek nepal halı hemde rengi krem de değil beyaz ve desensiz.
ama kolonya birebir çözüm.

Cay lekesi icin arielle falanla filanla hic ugrasmayin limon kolonyasi on numara temizledi beyaz halimi... artik benim de tavsiyemdir aynen yukardaki gibi uygulayin.

Cay lekesi icin arielle falanla filanla hic ugrasmayin limon kolonyasi on numara temizledi beyaz halimi... artik benim de tavsiyemdir aynen yukardaki gibi uygulayin.

benm halıma da şekersiz çay döküldü cifle sildim leke dağıldı halı yıkamaya verdm çıkmamış üsütnde 15-20 gün geçti şimdi de kolonya denesm çıkarmı yada başka öneriniz varmı kızlarrr :KK43:

benm halıma da şekersiz çay döküldü cifle sildim leke dağıldı halı yıkamaya verdm çıkmamış üsütnde 15-20 gün geçti şimdi de kolonya denesm çıkarmı yada başka öneriniz varmı kızlarrr :KK43:

Ayni sey basima geldi. Kosla vanish cikardi. Yalniz cok yaparsan halinin rengini aciyor. Benim krem halim. O dokulen yerin rengi biraz acildi. Ama pek belli olmuyor.

Ayni sey basima geldi. Kosla vanish cikardi. Yalniz cok yaparsan halinin rengini aciyor. Benim krem halim. O dokulen yerin rengi biraz acildi. Ama pek belli olmuyor.

hemen denicem sarı durmasndansa beyaz dursun daha iyi bir çay bardagı döküldü çünkü çok belli oluyor ..benm halımda krem razım yani.. peki kosla vanich halımı yoksa sade pembe olan mı kutuda

Biyerde okudum kalmis cay lekesini limon cikariyomus bi suredir cikaramadigim cay lekesi vardi dun limon sıkıp ardındanda ıslak mendille sildim lekeden eser yok yeni dokulmus cay lekesinede limon kolonyasi dokup hic dokunmadan o sekilde durucak sonra leke kayboluyo zaten bunuda denemistim bi kackez

X