500evler Şafak hastanesi Ali beye giden varmi veya orada dogum yapmış olan

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
45.783
24.645
Arkadaslar ben özel bı Dr gidiyorum ancak doum fiyatını ogrendinde soka uğradım çünkü 4.5 milara cikiyomus karsilayamam çok zorlanmam gerekecek herkez Şafak hastaneisnde Ali beyi tavsiye ediyor ancak benim geçmişimde bajinismus ta var yani Dr kafa olarakta beni rahatlatabilmeyi vajinal muayne olamıyorum bunun için beni zorlamamalilar bununbaska ykntemide var çünkü vajen girişinden prob ile thaim ağzını gorebiliyolar
sezeryan istiyorum zaten normal yapamazmisim kaslairm istemsiz kasilip dogum esnaisnda bebeği sikistirabilirmisim birde bebeğimde tip bebek Dr konusu elbette herkez gibi benim icinde çok önemli Ali bey anlayisli birmi 32+2 bugün yarın Ali beyde randevunalip taporumu baslaticam ve bu ilk buluşma olacak ancak ona tüm hunları şimdiden anlatıp tavrını anlayıp ona göremi karar vermem lazım

Merhaba, benim iki arkadaşım tüp bebek yaptırıp gebe kaldılar ve ikiside Ali beye gidiyor. ıkiside çok memnun doktordan. Çok ilgili bir doktormuş. Hakkında iyisi olsun!

Teşekkür ederim insllah bende memnun kalırım gercekten hersey para benim doktorumnriskli gebelikler uzmanı çok tatlı dilli ilgili o kadar hastası var beni gördüğünde bilir benim oğlumun olacağını tahmni olarak haftamıza dosyaya bakmasan söyler Ma ne yazikki maddiyeta bakıyor is grcekten başka Dr gecmek zorunda kaldım için hem çok üzgün ve tedirginim gerçi doguma lada ronda muaynedr devam edicem amaarti Ali beyede geçim onda dogum yapım diyorum

Arkadaşım ben 20 gun sonra doğuracağım hala doktor arıyorum. Malesef oraya yakın değilim, olsam hiç düşünmeden Ali beye giderdim. Sen Ali beye tüp bebek olduğundan bahsedersen emin ol onunda sana bu konuda anlatacak bir hikayesi olacaktır. Çünkü kendi çevresinde bu sıkıntıyı yaşayan insanlar var.
Tedirgin olma bence, gidersin ve kendin izlenim sahibi olur ve tecrübe edinirsin. Umarım memnun kalırsın canım.
Dediğin gibi herşey para ve doğum resmen ticari bir olay gibi:KK43:((...

Sen nerde oturuyosun çok dusuncelisindir eminim çok acayip ya
her Dr aynı değil bakma aynı seye farklı yorumlar katabiliyolar benim Dr bisey diyorum bak budur diyo usg giriyoruz hakketten o çıkıyor Facebook'tan bile mesaj atsam hiç demez atma etme diye hemen canını verir ama isin ucundada para var gerçi muaynesiss çok pahalı 200 tl
tüp bebekle hamile kaldım zaten tedavi çok pahaliydi ilkindede değil ikincide oldu her ay icerdeyiz bı türlü normal insan olamadık diyorum illa iyi bı Dr vardır bı tek benimki iyi olacak halı yok ya
tip haricinde vajinismislu konusunda var vajinal muayne olamıyorum yeltenen çok ama başaran yok çünkü nefes alamıyorum ben tansiyon düşüyor ve Dr yapmaktan vageciyor ama kendi Dr asla bunu teklif etmyor uğraşıyor bı sekilde rahim ağzını benim için en aikisntisi skeilde görüyor
inşallah şmese Dr bulabilirsin kendine ya senin bastan gittin bı Dr vardır illaki sendedrmi maddiyat engel oluyor özel saglık olsaydı çok güzel hayal bı dogum olurdu ama SGK olunca malesef

Evet doktorundan memnun olupta ondan vazgeçmek çok zordur. Istersen doktorunla konuş. Belki maddi açıdan yardım edebilir. Bazı doktorlar ne kadar pahalı olursa olsun insan halinden anlayabiliyor. Muayeneye verdiğin parada fazla ama anladığım kadarıyla senin doktorunda bu parayı hakediyor.
Maddiyat bir sorun elbetteki. Ama eşim "bir kadın hayatta kaç kez doğuruyor, nerede istiyorsan orada doğur" diyor. Ama ben 5000 TL doğuma vereceğime o parayla çocuklarımın ihtiyacını alırım diyorum.
Vajinusmus hastalığı gerçekten çağın vebası gibi birşey. Haftana göre senin artık vajinal olarak muayene olmaman gerekiyor.
Git Ali beyi gör birşey kaybetmezsin. Istemediğin veya yapamayacağın birşeye zaten seni kimse zorlayamaz. Allah yardımcın olsun canım!

X