Ya şu adet belirtileri ile hamişlik belirtisi nasıl ayrılıyo :(

ffilizz

<3 MUCİZEMİ İSTİYORUM <3
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
161
2
KIZLAR ÇOK MERAK EDİYORUM 5 aydır belirtilerle hevesleniyorum sonu hüsran oluyo.adet öncesi ağrılarla,hamilelik belirtilsi olan ağrılar aynımı ne fark var aydınlatırsanız sevinirim....:Saruboceq:

Bu konuyu açtığınız için teşekkür ederim. çünkü ben de çok merak ediyorum. Hep aynı belirtiler.
Ama bu sefer benim adet günüm de geçti ve deli gibi bir şeyler yiyorum. Hiç doymuyorum.
Bilmiyorum daha yeni geçti ama sanırım 10 gün geçmeden test yapamam.
Bilen bir arkadaşlardan biri cevap verirse gerçekten güzel olur.

aynı canım hiç bi fark yok benim hala karnım ağrıyor regli olucakmış gibi
göğüslerim çok erken şişti çok acıdı
karnım hep ağırdı benim tek fark benim rahmim üşütmüş gibi sancılar girerdi o yoktu şimdide geçen hamileliğimde de

bide ben çok tatlı yerdim canım hiç tatlı istemedi yemedim tatlı krizlerine girerdim

arkadaşlar bende de hiç belirti yok sadece göğüslerim şiş acıyor bide bozanın dediği gibi her ay tatlı kırizine girerdim buay olmadı bide bende sivilce çıkardı buay çıkmadı bende dün test yaptım 6günüm geçmişti halada bişey yok bazen ağrı ama aşırı dedğil

5sene sonra hamile kaldım tedavisis çok mutluyum çok istiyordum:ecrin_bebek::ecrin_bebek:
allah herkese bu duyguyu tattırsın inşallah:emir_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar benimde reglimin 3 gün önce olması gerekiodu ama olmadı yanlız arada sanki regli olmadan önce olacağını hissettiren bi ağrım vardı arada gün içersinde olacak gibi fena ağrıyor ama sonra geçiyor anlamadım :KK43:

ayırmak çok zor canım.Göğüs hassasiyeti ve uyku isteği çok fazlaydı bende diğerlerinden farklı olarak.Her zaman oluyordu ama bu defaki daha farklıydı.Karın ağrısı ,şişkinlik,akıntı vs her zaman vardı bu ayda aynen oldu.guclubacismile
sanırım ayırmak çok zor o nedenle hiç kafanıza belirtileri takmayın.En önemlisi adet gecikmesi

arkadaşlar bende de hiç belirti yok sadece göğüslerim şiş acıyor bide bozanın dediği gibi her ay tatlı kırizine girerdim buay olmadı bide bende sivilce çıkardı buay çıkmadı bende dün test yaptım 6günüm geçmişti halada bişey yok bazen ağrı ama aşırı dedğil

5sene sonra hamile kaldım tedavisis çok mutluyum çok istiyordum:ecrin_bebek::ecrin_bebek:
allah herkese bu duyguyu tattırsın inşallah:emir_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Tebrikler, çok sewindm adınıza:nazar:

kızlar adet belirtileriyle hamilelik belirtileri tıpatıp aynı..
ama ben hamile olduğumu sol kasığımdaki batmadan anlarım..

hepinize teşekkür yanıtlar için ama çoğunuzun dediği gibi heralde bu ağrılar ayrılmıyo :KK43: ozaman ben yine hamiş değilimdir :KK43:

bence farkı var ama çok küçük farklar bunu hamileliği yaşamadan ayırt etmek çok zor...sadece benzer ama regl ağrısı çok farklı ,,hamilelikte sadece aşırı gegin oluyo rahmin...

Hamilelik belirtileri ile adet belirtileri hemen hemen aynıdır..Bu yüzden çok karıştırılır.

En geçerli hamilelik belirtisi adet gecikmesidir..:)))

Sabırla adetinizin gecikmesini bekleyin ve sonra da test yaptırın en mantıklısı bu.

Ama ben de bu sefer olan ve en çok dikkatimi çeken beliritleri yazayım: adetime 10-12 gün varken göğüslerimde aşırı hassasiyet ve acıma oldu resmen dokunamıyordum 3-4 gün sürdü..

ıdrarımın rengi resmen sapsarı oldu ...sonra da adet gecikti..

Ben de öyle kasık batması, karın ağrısı bulantı vs gibi şeyler hiç olmadı..Ben zaten beklediğim ay değil beklemediğim ay hamile kaldım:)

ben de çok merak ediyorum bu farkı günüm 5gün geçti ama tek çizgi çıktı belirtilerin ne belirtisi olduğunu merak ediyorum bebiş istiyorum

ben iki aylık hamileyim hiç bir belirtim yooook hiç amaaa..
adet belirtilerimde göğüslerim hassaslaşırdı mesela ama hamilelikte tık yok..
sadece bazen adet olucakmışın gibi hissediyorsun okadar..
bence çok belirtilere takılma herkezin bünyesi farklıdır..bende çok araştırdım belirtileri ama şimdi HıÇ BıRıNı YAŞAMIYORUM..

arkadaşlarrrr, çok çaresizimmm :KK43:(
, ben de geçen ay çok az regl oldum akıntı ve lekelenme gibi umutlandım yedinci gün filan test yaptım negatif çıktı.
bu ay da üç gün geçti karnımda ağrıya benzer bişeyler var ama yine hasta olamadım 3-4 gün geçti. tam diyorum test yapıyım afedersiniz akıntımın içinde bir leke düşünüyorum galiba vaktim geldi ama yine devamı olmuyo.offffffffff
offfffffffff napayım, doktora mı gidiyim acaba? eyvahedigeldismile

birden iştahınız açılıyor.beliniz göğüsleriniz çok ağrıyor.adet olcam dıosunuz.:)) ama genelde göğüs ağrısı cogalınca gebelikle sonuçlanıo

X