NEVŞEHİR de en iyi kadın doğum doktoru ve doğum icin en iyi hastane????

pembe50

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2010
2.119
0
tecrübeli annelerden rica ediyorum.kafamçokkarıştı nevsehır de hangı kadın dogum doktoruna gıdıyorsunuz? memnun musunuz? ya da hangı hasteyi dogum ıcın tavsıye edersınız? CADIARZU

Gecikmeli bir cevap olacak ama ben Versa hastanesinde doğum yaptım 2009 mart ayında o zaman kadın doğum doktoru Öztürk Beydi çok memnun kaldım Cem beye gidip doğum yapan arkaaşlarım da var onlarda çok memnunlar kesinlikle Versa hastanesi derim canım

Bende Nevşehirdeyim iyi bir doktor arıyorum.Cem Bey'e gitmedim ama telefonla görüştüm hiç samimi gelmedi.
Kapadokya Hastanesinden Münür Bey'e hiç gitmeyin derim.Evde kendi kendime doğum yapmak daha iyi olur.kafamçokkarıştıkötükedihüso

bir nevşehirli olarak size tavsiyem cem bey biraz soğuk ama bilgisi çok iyi birde devlet hastanesinde itibar bey var tavsiye ederim

merhaba pembe 50 özelden mesaj atmışsınız ama özel mesaj hakkım olmadığı için size ancak burdan yazabiliyorum Kusura bakmayın mesajınızı daha yeni gördüm o yüzden bu kadar geç cvp yazıyorum.benim kızım 2 yaşını geçti bahsettiğim gibi bebekken ağzına asla bir şey götürmezdi doktoruna sorduğumda tercih meselesi demekki götürmemeyi tercih ediyor demişti.Gerçektende çocuğun emeklemesi ayına göre hareketleri normalse hiç bir sorun yok bence hiç kafanıza takmayın bende o zamanlar merak ediyordum neden ağzına br şey götürmüyor diye ama sorun yapılacak bir şey değilmiş..şimdi maşallahı var...Bebek milleti işine akıl ermiyorki :) Allah bütün bebişleri bağışlasın

bnde nevşehirde oturuyorum göremede versada cem beye gidiyorum. 32 haftalık hamileyim ve 27 kasım doğum gözüküyor. doğum yapan arkadaşlar versada doktorda giriyormu doğuma normale. bide orda epidural normal doğumda yapılıyomuş. bunu düşünüyorum ama versaya bu konudada pek güvenemiyorum gerçi doktoruma daha sölemedim bu fikrimi ama kontrolümde danışıcam.:KK49:

ben 2 sene olacak doğum kontrol hapını bırakalı ama hamile de kalamıyorum ve soranlardan artık gerçekten sıkıldım.iyi bi tedaviye başlamak istiyorum iyi ve bilgili bi doktorla devlet hastanesindeki doktorları övüyorlar ama bilmiyorum. tedavi ile hamile kalanlar var mı aranızda nevşehirli hanımlar ve tabiki hangi doktor sayesinde.
inşallah yardımcı olursunuz bana çok kararsızım çünki deneme tahtası olmak istemiyorum yanlış tedavi ile hormanları bozulup aşırı kilo alan bi arkadaşım var istanbul da.
sabırla yardımlarınızı bekliyorum:KK42::KK5:

Doğum için hangi Dr u ve hastaneyi önerirsiniz? Doğum için memlekete gideceğim çok kararsızım.

X