kızalar mukemmel bır urun keşfettım el için tonık

CennetKokulum

kuzusu'nun kuması
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
2.451
36
kızlar belkı sızler bılıyorsunuzdur ben ılk defa gordum kuaforumde oda tester koymuslar yag gıbı bır urun çilek kokulu yag dusunun içinde partekuller var peelıng ıcın şeker gıbı elıne 4-5 damla sıkı 1 dk ovusturup yıkıyosun aman allahım hıc bır krem daha ellerımı boyle bebek elı gıbı yapmamıstı aksama kadar yumusaklıgı puruzsulugu gecmedı urunun adı tonıc tı sanıyorum 20 tl ye satıyorlar baska kuaforlerdede vardır muhakkak buna benzer urunler kesınlıkle tavsıye edıyorum buyu gıbıdelikafadulden

sagol canım bnm de ellerim çok kuru oluyor bir sorayım kuaförüme acaba kozmetikçilerde olmas mı?

dediğinz ürünün benzeri sephorada da var. kendi markasının ürünleri arasında ama fiyatını bilemiyorum bikaç yıl önce almıştım cidden yumuşacık yapıyordu.

kızar mukkemmel otesı yaptı elımı dıyorum baska bırsey demıyorum bebek elı gıbı oldu ıllaha bu marka olmasına gerek yok farklı markalardada vardır belkı sormak lazım aksama kadar gecmedı yumusaklık ben krem surerım hemen ucar ellerı yıkıyınca amam bu el yıkasanda yumısaklıgı purursuzlugu koruda

Ben bu işi Türk kahvesi telvesiyle hallediyorum
Oda çok güzel yapıyor
Kahvenin doğal yağı ve taneciklerin yaptığı peeling etkisi mükemmel
Hızımı alamayıp yüzümede yapmıştım ben
Ve ne zaman evde kahve içsem yaparım
Hafta da 2 - 3 kez falan

X