Eskişehirde Hangi Hastane? Hangi Doktor? Tavsiyelerinizi Bekliyorum

yasemen26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2010
169
2
Merhabalar.. Eskişehirde gebelik öncesinden gebelik sonuna kadar muayene olabileceğim bir kadın doğum doktoru arıyorum. Hangi hastaneyi hangi doktoru tavsiye ediyorsunuz? Eskişehirli arkadaşlardan fikirlerini yazmalarını rica ediyorum. Fakat şunu belirteyim, bana her önüne gelen hastayı sezeryana alan, sırf daha kolay ve karlı diye sezeryanı tercih eden özel hastane ve doktorlar lazım değil.. Birçok arkadaşım Eskişehirde Sakarya Hastanesinde muayene olup orada sezeryanla doğurmak zorunda bırakıldı. Örneğin çocuğunun 5 kilo doğayacağını normal doğum yapamayacağını söylediği hastanın çocuğu 3 kilo doğdu. Yok kafası büyük olursa doğuramazsın gibi şeylerle hastaları korkutup sezeryana mecbur bırakıyorlar. Ben normal doğum istiyorum. Tabiki benim doğum şekli konusunda aptalca bir ısrarım olamaz ama ben zaruri haller dışında kesinlikle sezeryan düşünmüyorum. Bende bu düşünceler varken büyük ihtimalle devlet hastanesinde olur benim doğumum. Gerçi henüz hamileliğim kesinleşmedi ama bu konu beni şimdiden endişelendiriyor. Çünkü ilk gidilen doktor insanı yönlendiriyor sonuçta. Ama gene de size danışayım dedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

kimse cevap yazmamış..lütfen arkadaşlar eskişehir den tavsiyelerinizi bekliyorum ben de.aslında afyon da yaşıyorum,burda 5 ayrı dr a gittim ama inanın memnun değilim.eskişehir de hangi hastane hangi dr u önerirsiniz?

özel doğuş polikliniğinde Nezih Erdöl var. Ben doktorumdan çok memnunum. tavsiye ederim. gebelik öncesi araştırmalar tahliller yapıldı. şimdi gebelik için tadavi görüyorum.tavsiye ederim.

slm kulübe yeni üye oldum, sanırım kimse yok ama yasemen26 soruna cevabım bende 36 haftalık hamileyim, drum baldan tatlı biri eskişehir anadolu hastanesi dru EMıNE ETıZ her gittigimde sezeryan istedigimi söylesemde kendisi cok güzel yönlendirdi beni ve herseyin normal oldugunu normal dogum yapmam gerektigini söyledi. 2. dogumumu yapmadan 3.yü bile düşünüyorum...

Bende ona gidiyorum 18 haflaık hamileyim ama hakkında hiçbirşey bilmiyorum ameliyatı dikişi nasıl nasıls bir doktor,yardımmmmmmmmm

Benim doktorum Anadolu hastanesi Teoman Haluk Minsin gözü kapalı tavsiye ederim. Emine Etiz'e gittim ama ben bazı sorunlar yaşadım bıraktım sonra Teoman beye gittim çok memnun kaldım ancak o zaman Doğuş kliniğindeydi muayene orda oluyordu doğum devlet hastamesinde bende öle istemedim daha gebelik düşünmüyordum ama öle olunca bıtaktım zaman harcamıyım boşuna diye. Sonra sabahattin beye gittim onvağa önce memnundum ama son zamanlarda özellikle bu ay çok sinir küpü oldum hastaneyi arıyorum bağlamıyorlar yoğun diyorlar, ceptende mesaisi bitince görüşebilirmişiz nasıl ulaşacaksam yumurta takibine gitcektim ölece yumurtlama günümde geçri felan başka olaylarda olmuş başka bir arkadaşta bıraktım bu arada zaten Teoman beyde Anadolu'ya geçmiş burnumun dibi çok sevindim yarın da randevu aldım yine ona başlıcam çok kibar, sıkılmadan bilgi veren ve sizi rahatlatacak bir doktor. Tabii karar sizin.

ben acıbadem hastanesine gidiyorum başar tekine ama dogumu özlem hanım varmış onda yapıcam

başar tekin prf gerçekden cok iyi ben memnunum

X