Almanyada Yasayan Arkadaslar Ya Da Aranizda AMC Tencere Seti Kullananlar Var mi ?

Zehir

her seçiş bir vazgeçiştir
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
1.847
1
Almanyada yasayan arkadaslar AMC tencere setini cogunuz kalite yönünden iyi biliyorsunuzdur

amc seti kullananlar hangi takimi aldilar ve aldiklari takimin eksilerini artilarini yazarlarsa cok sevinirim

amc ürünlerinin tanitim ve satisini yaptigim icin amc yi taniyorum.
Eksi olarak pahali olmasi olabilir ama amc aldiginda zamanla göreceksin ki sana hem hesapli elektrik/gaz hem de vakitten tasarruf yaptigini...
Sürekli söyledigimiz bir seydi; zamanla kendini ödüyor va hatta kar bile yaptiriyor.... ama gercekten öyle...
3 dakika da hem sebze, hem et yemegini ayni anda pisirmek mümkün degil ama bu ürünle mümkün...
kurufasulye vs. 5 dakikada pisiyor...
estetik olarak schik... ömür boyunca garantilidir amc...
kapaklarini, kulplarini ve parlatma gibi bakimini ömür boyunca yaptirabilirsiniz.
hangi takimi almak istedigini bilmiyorsan, kac kisilik aileyseniz ona göre alabilirsin ama büyük takimi almak hesapli ve tencerelerin büyüklügünü kendin secebilme hakkin da var... her seyi satan temsilci ile konusabilirsiniz.
öyle bir imkanin varsa kacirma derim ben...
sattiklarimdan herkes cok menmun. gecenlerde eltimin takimini götürüp bakimini yaptirdim ve eltim cok menmun.
reklam gibi oldu umarim silinmez.

Almanyada yasayan arkadaslar AMC tencere setini cogunuz kalite yönünden iyi biliyorsunuzdur

amc seti kullananlar hangi takimi aldilar ve aldiklari takimin eksilerini artilarini yazarlarsa cok sevinirim

kaydirigubbakcemile5 selam zehir ben amc alali 1 sene oluyor ve cok memnunum sanirim 2. takimdi benimki kristal yanii tavsiye ederim sende alll gercekten hem kullanisli hem zamandan tasarruf, artik oofff cok az vaktim kaldi düsüncesi yok 5 dkk hersey hazir inan hic bir kuru bakliyati aksamdan islatmak zorunda degilim artik düdüklüsü süper korkanlar bana gelsin pisman olmayacaksin inan hihoyyyt yalniz 1 büyük 1 de kücük düdüklü kapagin olsun okkk daha iyi olur ben hala taksit ödüyorum ama canima degsin esimin isi ne yemek isterken iyi oluyor ödeyecek tabii ,,,,,,,,öyle degilmi hanimaga arkadasim hadi hscc zehir kib opuyorumnanaktan

annem 20 yil önce almisti hala kullaniyor....süper kalite ...garantisi de yillarca...

bizimde var cok süper bisey .. kullaniyoruz.. annem banada alacak ama ben türkiyede evlenip orada oturacagim icin annem türkiyede varsa ordan alalim diyor..
acaba türkiyedede alinabiliyomu bu tencereler?
HanimAga ablacim bir bilgin varmi?

bende kulaniyorum annem ceyizime almisdi cok memnunum harika pisiriyor yemeklerimi annemde kulaniyior o da cok memun evt biraz pahali ama deger o paraya

bizimde var cok süper bisey .. kullaniyoruz.. annem banada alacak ama ben türkiyede evlenip orada oturacagim icin annem türkiyede varsa ordan alalim diyor..
acaba türkiyedede alinabiliyomu bu tencereler?
HanimAga ablacim bir bilgin varmi?

Türkiye'de temsilciligi yok maalesef.

annemde teyzeme sıparıs ettı tencere setını ceyızım ıcın ben hıc goremedım ne yazıkkı hatta ınternette resımlerıne baktım ama bulamadım,şimdi bir kampanyası mı ne varmıs 3 tane duduklu tenceresı var 2 tane tencere bır tane tavası var hedıye olarakta dıjıtal saat,yemek kıtabı,duduklu kapak,caydanlık takımı,kepce takımı ve bıcak takımı verıyormus tam fıyatlarını bılmıyorum ama annem 3mılyara gelıyor falan demıstı.hanımaga senın haberın vardır kampanyadan acaba resımlerı falan varmı?

xzgi, AMC de kampanya hic bitmez. Her satis sorumlusu degisik kampanyalar sunar.
Senin bahsettigin kampanyalar müthismis amaaaa.... satan arkadasin palavrasi da olabilir. cok dikkat edilmeli, bak izah edeyim azcik.
Sizin ismarladiginiz takim geldikten sonra sakinnn acmayin, bekleyin size kim sattiysa gelsin acsin amaaa acmadan önce hediyelerinizi(sözü gecen kampanya hedyeleri yani) de birlikte isteyin.
xzgi, ayrica ben su anda AMC satisi yapmiyorum, dolayisiyla kampanya da bahsi gecen hediyeleri belki internette görebilirsin.

ezgi, bahsettiginde tek kampanya galiba tava yada caydanlik seti.. digerleri hepsi zaten icinde 3 düdüklü dedigin bir kapak var ve diger 3 tencereyede uyuyor yazdiklarinin hepsi zaten fiyatta normal extra verdigi birsey yok.. kepce takimi ve bicak setini zaten sana ev hediyesi olartak verebilir.. oda normal.. yani ihtiyacin varsa al.. hepsi bu
bahsettiginde amc nin normal en kücük seti

bendede bu setten var .. memnunum .. ama benim birkac fazla hediyem daha vardi.. bu biraz sans saniyorum ama senin bahsettiklerin extra bisey degil canim eger ogrenmek istedigin buysa

eger istersen 1500€bende tam olarak neler verdiklerini yazabilirim? bakmak lazim

evet piacım aynen bunlar,ben siparişini verdim almış bile teyzem ama internettede bulamadım resimlerini,modelini göremedim yani açıkcası ben bu işlerden pek anlamam,annem uğraşıyor sağolsun eğer sizde resimleri varsa onu görmek istiyorum :kedi:

bakiyim netten bende yok.. ama ööyle modeli fln yok klassik tencere iste
onun özelligi kalitesi

eger yazdigin kadarsa tek hediyen caydanlik senin .. ama dedim ya sans o dönem onlar var demekki..

googlede" AMC töpfe " yazarsan bir kac resim cikabilir ama yeni modelllerle eski modeller arasinda kafaklarinda galiba sadece biraz fark var

buda resmi sitesi ordada bakinabilirsin www.de.amc.info/

slm arkadaslar..ben almanya da AMC nin temsilciligini yapiyorum...
herhangi soru,sorun ya da aksiyonlar icin bilmek istedikleriniz varsa jazzmin86 @ mynet. com a yazabilirsiniz.
eger toplanti yapmak iseyen yada takim almayi düsünen varsa e-mailime yazabilir..yardim icin herzaman burdayiz.:KK66:

arkadaşlar benim acıl AMC satış temsilcisine ihtiyacım var.ben 4 sene önce evlenip türkiyeye yerleştim ve almayada iken amc takımı almıştım ve bundan 2 ay önce düdüklünün lastiği yırtıldı ve burda bulamıyorum.2 aydır bi care aramaya calışıyorum.bildiğim kadarıyla yenisi ücretsizmiş.lütfen yardım bekliyorum.

Yenisi ücretli canim ve sen gelemiyorsan baska biri gelip satin alabilir. Temsilcisi sana yollayacagini sanmiyorum.

amc ürünlerinin tanitim ve satisini yaptigim icin amc yi taniyorum.
Eksi olarak pahali olmasi olabilir ama amc aldiginda zamanla göreceksin ki sana hem hesapli elektrik/gaz hem de vakitten tasarruf yaptigini...
Sürekli söyledigimiz bir seydi; zamanla kendini ödüyor va hatta kar bile yaptiriyor.... ama gercekten öyle...
3 dakika da hem sebze, hem et yemegini ayni anda pisirmek mümkün degil ama bu ürünle mümkün...
kurufasulye vs. 5 dakikada pisiyor...
estetik olarak schik... ömür boyunca garantilidir amc...
kapaklarini, kulplarini ve parlatma gibi bakimini ömür boyunca yaptirabilirsiniz.
hangi takimi almak istedigini bilmiyorsan, kac kisilik aileyseniz ona göre alabilirsin ama büyük takimi almak hesapli ve tencerelerin büyüklügünü kendin secebilme hakkin da var... her seyi satan temsilci ile konusabilirsiniz.
öyle bir imkanin varsa kacirma derim ben...
sattiklarimdan herkes cok menmun. gecenlerde eltimin takimini götürüp bakimini yaptirdim ve eltim cok menmun.
reklam gibi oldu umarim silinmez.

Merhaba Hanimaga sen amc sattigin icin bilirsin büyük ihtimalle.. bi sorum olucak.. bende amc alali yaklasik 5-6 ay oldu.. aldim tüm tencerelerimi bana satan kisiyle beraber actik..ve ogün bi tencere büyük geldi ve bunu almaniza gerek yoktu aslinda isterseniz deistirelim flan dedi bizde kabul ettik. giderken tencereyi yaninda götürdü..yeni tencereyi getirmesi baya bi uzun sürdü.zamani olmadigi icin bize tencereyi postayla gönderdii. tencere sanki kullanilmis gibi görünüyor kapagi falan cizik görünüyor.. bizde süpelendik bize kendisinin tenceresinimi getirdi flan diye.. aradik söyledik tamam deistiririz isterseniz dedi.. bunlari konusali 2 ay flan olcak tatile falan gidicegini söylemisti.. ne aradi ne sordu..

benim bildigim tencereyi biz kendimiz amc ye gönderip amc nin bize yeni tencere göndermesi gerekmiyomuydu.. yoksa bunu satan kiside kendisi deistirip bizemi getirmek zorunda? ben bu tencereyi gönderip yenisini istiyorum napabilirim? bu saatten sonra amc den böyle birsey istemeye hakkim varmi ? yani acikcasi bilmek istiyorum bu kadin bizi kandirdimi yoksa :eek:klava:

arkadaşlar ben huzurunuzda sabit bulut beye teşekkür etmek,kutlamak ve bu dürüst amc markasına yakışır bir satış temsilcisi olduğundan dolayı kutluyorum.05.09 tarihinde yazmış olduğum yazıda düdüklü lastiğine ihtiyacım olduğunu ve tr bulamadığımı sölemiştim ama bi şanski internetde tesadüfen bulduğum amc.satıs.com adresinde kurucusu SABİT BULUT bana yardımcı oldu ve gönderdiği lastik dün elime gecdi ve hic bir ücret talep etmeden.gercekden böyle sattığı ürünün sonuna kadar arkasında olup ve müşterileriyle sadece bir şeyler satmak icin muattab olmayan satış temsilcileri zor bulunur.kendisine bulunduğu konumda yürekden başarılar diliyorum.yolunuz acık olsun.hepinize bu siteye üye olmayı tavsiye ediyorum
SAGILAR

X