tüp bebekle hamile kalıp daha sonra normal yolla hamile kalan varmı?

selif

umutlu bekleyiş
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
96
2
38
arkadaşlar ben tüp bebek yöntemiyle üçüzlere hamile kaldım fakat 6 aylıkken erken doğumda kaybettim.mafoldumbensebepsiz fertildi bizimki acaba normal yolla hamile kalma şansım varmı ?tüp bebekle hamile kalıp daha sonra normal yolla hamile kalan varmı ne olur paylaşın bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

bilgisi olan :enbuyukkk:yokmu arkadaşlar:enbuyukkk:

arkadaşım benim 3 tane tanıdığım var 1 tanesi senini gibi sebepsiz tüp ile gebe kaldı doğurdu arkasından kendide kaldı şimdi iki oğlu var diğeri ise eşinde sperm problemi var tüple kaldı 4 aylıkken almak zorunda kaldılar aldılar ve 5 ay sonra kendisi kaldı şimdi 7 aylık gebe diğeri ise yine tüple kaldı erken düşük yaşadı eşinde sperm hareketsizliği vardı ve hemen düşüğün arkasındaki ay kendi kaldı şimdi 2 aylık oğlu var bende tüp bebek yaptırdın geçen hafta negatif sonuncu aldım yıkıldım bu arkadaşlarım hep kendi durumlarıyla beni teselli etmeye çalıştı yani arkadaşım herşey olabiliyor bu şekilde gebe kalanlarda var ben bizzat biliyorum

canım öncelikle allah yardımcınız olsun bizimde sebebsiz infertiliteydi geçen sene tüp bebek denedim maalesef dış gebelik olmuştu bundan 6 ay sonra kendiğinden hamile kaldım 7 yıllık evliyiz çok şükür şimdi 8 aylık hamileyim rabbim sanan ve tüm isteyenlere en kısa zamanda yaşatsın inşallah opuyorumnanaktan

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim inanın içim rahatladıohaoldumsmile......içimdeki umut dahada arttı.:CüvCüv:.....çoooooook sağolun.......iyiki varsınız.. allah hepimize en kısa zamanda anne olmak nasip etsin...:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

ben de duydum bunu olabiliyormuş kendiliğinden ama emin değilim

çok yakın bı taıdığımım ıkız tüp bebeklerı oldu ve sonra kendılığınden kaldı oda doğdu maşallah yanı oluyo:)

arkadaşlar ben tüp bebek yöntemiyle üçüzlere hamile kaldım fakat 6 aylıkken erken doğumda kaybettim.mafoldumbensebepsiz fertildi bizimki acaba normal yolla hamile kalma şansım varmı ?tüp bebekle hamile kalıp daha sonra normal yolla hamile kalan varmı ne olur paylaşın bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

merhaba oncelikle allah hamiya sabir versin bende taniyorum boyle birini tuble ikiz bebek dorub 8ay sonra kendiliyinden hamile kaldi.benimde tub bebek deneyim neqatif sonuclandi.boyle seylir isidince insan umutlaniyor sizde umidinizi yitirmeyin.yuce rabbim her kece yardim etsin:KK49::KK43:amin

X