Makyaj Ürünleri En iyi Fondoten (Anket)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Size Göre En iyi Fondoten Hangisi ?

• Ankete Katılan
    351
Ben bu anketin doğruluğuna inanmıyorum. Zira en yüksek sonuçlar, kk üyelerinden en çoğunun seçtiği fondöten olacaktır. Herkes kendi fondöteninin iyi olduğunu sanır. Oysa uzman makyözlerin tercihlerine bakmak lazım.

Lisa Eldridge, ünlülerin ve Hollywood yıldızlarının makyözü, dünyaca ünlü makyaj sanatçısı, kırmızı halı makyajlarına imzasını atan kişi.

Şu ana dek hangi fondötenleri kullanmış videolarında, bakalım:
Lisa Eldridge Make Up | Product Sub-Category | Face: Foundation

Sol taraftaki fotoğrafların üzerine tıklarsanız, o fondötenin kullanıldığı makyaj videolarına ulaşırsınız. Sağ taraftaki fondöten isimleri ise sizi ürün tanıtımına götürür.

Maybelline köpük fondöten başarılı bir ürün.Cildi yormuyor ,nemini almıyor,badana gibi durmuyor ve 6 farklı rengi var.

Kullandığım 4 fondöten var;

Lancome teint idole...Bu üründe 0 yağ var; kapatıcılığı gayet güzel.Özellikle yağlı ve akneye eğilimli cilt için birebir.
Lancome photogenic; hafif ışıltı veren bir fondöten. Orta halli bir kapatıcılığı var, ama cildi daha sağlıklı gösteriyor.
Dior Nude; bunu yeni aldım sanki biraz altına makyaj baz ürünlerini kullanırsak daha iyi olacak gibi...Ama sevdim bu fondöteni.
Estee Lauder Double wear; bir ben sevemedim herhalde bu ürünü.Çok yoğun bir kıvamı var,benim cildime çok oturmadı.Öylece duruyor...:KK19:

tabiki de estee lauder daha güzel ama fiyat olarak maalesef :S

Bu yüzden max factor diyorum :) 6 aydır lasting performance kullanıyorum oldukça memnunum :) fiyatı da uygun

Bana renk olarak şimdiya kadar estee nin Türkiyede satılan en açık renkleri uydu lancomeun açık renkleri bile oksitlenince koyu oldu. estee desert beige ve diğeri sand di sanırım. . 2.den emin değilim.
ama testerı sürünce bir süre ben sanki yüzüm donmuş gibi hissettim mimikler yavaşladı zamanla vucut ısısıyla yumuşadı düzeldi. sizde de böyle oluyormu?
iyi bir fondoten arıyorum ama rengime göre bulamıyorum. öyle süt beyazıda değilim ama bulamıyorum.

Son düzenleme:
X