Makyaj Ürünleri En iyi Fondoten (Anket)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Size Göre En iyi Fondoten Hangisi ?

• Ankete Katılan
    351

nehiyy

Aşk..
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2006
925
0
Arkadaşlar hep en iyi fondoten hangisi diye soruyoruz sayfalar dolup taşıyor, dolayısıyla hangisi daha çok tercih ediliyor anlayamıyoruz bu yüzden bildiğim markaları yazdım en iyisi oylayıp görmek.. :kedi: Kullandığınız ama yazmadığım fondoten markası varsa lütfen belirtin

Son düzenleme:
canım ben oylanacak bi anket göremedim akannehir

benim cildime yakisan estee lauder. gayet dogal bir gorunum sagliyor.zaten fondoten hergun kullanmam sadece ozel gunlerde.
bu arada mac studio fixde cok iyi.

Bende estee lauder double wear fondoten kullanıyorum hem güzel kapatıyor hemde aydınlık veriyor yüze maske gibide durmuyor

Aaa nasıl olur ben oyladım bile bilmiyorumkismile

tatlım sayfa tam açılana kadr beklemedm herhalde ben ..şimdi görünüyor..bende fond. markası konusunda kararsızım..o yüzden oylamadm bilmiyorumkismile benim derdim süper kapatıcı olması.. yüzümde ben'lerim çoğunluktada biraz boshayallersmile

tatlım sayfa tam açılana kadr beklemedm herhalde ben ..şimdi görünüyor..bende fond. markası konusunda kararsızım..o yüzden oylamadm bilmiyorumkismile benim derdim süper kapatıcı olması.. yüzümde ben'lerim çoğunluktada biraz boshayallersmile

Canım pupa'yı önerebilirim sana 9 ay kullandım, ama cildim karma olduğu için pul pul göründü kapatıcılık özelliği fazla estee lauder'dan daha iyi diyebilirim sana

askomm ben vichy kullandim süperrdi, cok güzel kapatiyodu, suratimi pürüzsüz yapiyodu, isilti veriyodu en önemliside maske gibi durmuyodu suratim nefes aalabiliyodu boshayallersmile
vichyden sonra bikac marka daha kullandim daha iyidir diye ama hicbiri vichy gibi degildi elimdekini bitirip en kisa zamanda vichy'me döncem aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

Geçenlerde bir kozmetik mağazasında Estee Lauder double wear denedim ve inanamadım. Çok ama çok güzel. Hem kapatıcılığı harika hem de çok doğal duruyor sanki yüzde hiç bir şey yokmuş gibi.
Ben şu an fondöten kullanmıyorum ama alacak olsam kesinlikle ondan alırdım.

Canım arkadaşım sorduğunda 73 demişlerdi benim henüz fondotenim bitmediği için tam olarak bilmiyorum..

Sorunlu cildim icin shiseido purenesstan baskasını dusunemiyorum

X