Dogum kontrol hapını bıraktıktan kac gun sonra regl olunur?

violetto

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2008
1.213
846
cuma gunu son hapı ıctım sımdı 7 gunluk aradayım ama hala regl olamadım.
hap bırakıldıktan kac gun sonra regl olunabılır? (doktora da sormayı unutmusum)

bazen 7 gün arad 6 gün falan olunuyor sorun değil benimde geçen ay hapım biteli 6 gün olmuştu 7 gün oldum doktor norla dedi ama sen 8 günü ilacı alacan yoksa düğzensiz olursu ve korumaz

ben hap kullanırken ( Belara ) cuma günleri kutu biterdi, takip eden salı günü adet olurdum hiç aksamazdı.a.s doktorumun talimatıyla da her adetin 4. günü yeni kutuya başlardım

bildiğim kadarıyla 7 gün içinde regl olmalısın
olmazsan hamilelik testi yaptırmalısın

tesekkur ederım bugun de bıttı sayılır ama bugun de olmadım bakalım .
pcos tedavısı ıcın kullanıyorum dıane 35 eger 7 gunluk arada regl olmazsam hemen doktora gıtmem gerekır mı yoksa ılk kullanımda normal mı?

cnm doktora gitmen gerekir diye biliyorum
en iyisi doktoruna tel açıp sorman

canimadetinin ilk günü basliyorsun kutu bitince 7 gün ara veriyorsun 8.gün tekrar basliyorsun. ama bu 7 günlük araada olmsi gerekir güzelim!

canimadetinin ilk günü basliyorsun kutu bitince 7 gün ara veriyorsun 8.gün tekrar basliyorsun. ama bu 7 günlük araada olmsi gerekir güzelim!

her yerde adetın ılk gunu, 4. gıbı zamanlarda baslanır gıbı seyler okuyorum ama ben ne zaman baslayayım dıye ustune basa basa sordugum halde hemen baslayabılecegımı soyledı dr ben de oyle yaptım :S

bazen hapa basladıgın günde olabılırsın mesela 8ıncı gün o ay stres hava degısımı felan yasadıysan gecıkebılıyo .. yada troıt felan varsa

canim bazen olabiliyor! benim dügünüm adetime denk gelecekti ben aninda basladim yani dügünümden bi 5 gün önce ama etkisini gösterdi hamile kalmamistim!

tesekkur ederım cevaplarınız ıcın.
hala beklıyorum ve bu bekleyıs benı fazlasıyla strese soktu..

kızlar medela son hap cuma günü bitti diyelim ben diğer kutuya yedi gün sonra yani diğer cuma başlıyorum yanlış mı yapıyorum yoksa sekizinci gün cumartesimi başlamalıyım.kafam karıştı.

bıldıgım kadarıyla 8.gun baslanıyor.
ben yarın baslayacagım ıkıncı kutuya..

bu arada bugun 7.gun ve ben bugun regl olabıldım.

benimde bugün kutu biteli 6. gün ve ben hala olmadım çok strese girdim ya niye olmuyorum Allahım ya 3-5 gün arasında olmam gerekiyodu hap bitince bu beni iyice strese soktu dk başı kontrol ediyorum ama yok ya yok bunalımdayım niye olmuyorum şimdi off :çok üzgünüm:

ya ben de kist tedavisi için doğum kontrol hapı kullanıyorum bende 15inde son hapımı içtim 7 günlük ara verdim bugün olmadım daha..bi de bişey sormak istiyorum mesela 4.günü başladı adet ama 7 gün içinde bitmedi napcaz adet bitmediği halde doğum kontrol hapına başlıcaz mı 8.gün lütfen biri cevap versin çok merak ediyorum e bitmediği halde başlarsam adetim yarıda kalıp kesilir mi nolur siz nası yapıyosunuz?

X