Sivilceli Ciltler ASPİRİN VE BAL MASKESİ (sivilcelere kesin çözüm)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
benim allerjim var aspirine cildime sürdüğüm zaman nasıl bir kaşıntı hissi yaşadığımı anlatmama imkan yok, çok yoğun sivilce problemi yaşadığım zamanlarda doktor salisilik asitli eriyik vermişti eczanede yapılan hem gül suyu hem salisilik asit yani aspirin, ikisine de allerjikmişim meğer kaşıntıdan deliriyordum..
gülsuyuna suna dumankayanın tarifi ile içine bir çorba kaşığı biberiye atarak kullanabiliyorum o zaman ne oluyorsa gül suyu kaşintı ve sivilce yapmıyor.

. bende de ara ara sivilce çıkıyor. bakalım en kısa zamanda deneyeyim. teşekkürler.

3 defadırlı yapıyrm,iltihaplı sivilcelerimi kuruttu
geçene kadar yapcm
sağol canmkaydirigubbakcemile5

düzenli kullanılırsa uzunca bir süre mesela 6 ay kadar sizce sivilcelerden kalma çukurları da geçirir mi?

Mucize maskeyle sivilcelere ölüm!

Sivilcelerinizin azdığı, sinirinizi bozduğu dönemler için süper etkin bir maske tarifi paylaşmak istiyorum sizinle. Bu maske hem sivilcelerinizi iyileştiriyor hem de kurudukça cilde yapıştığı için temizlerken peeling etkisi yaparak cildinizi yumuşacık bırakıyor. Bu kadar başarılı ve anında etki eden bir maskeyi parayla satın alabileceğinizi sanmıyorum.
Ne lazım?
4 Aspirin, 1 çay kaşığı bal, çay tabağı, parmak
Nasıl yapılacak?
4 tane Aspirin`i küçük bir çay tabağına koyun. Elinizi ıslatın ve parmağınızda kalan su damlalarını, her tablete iki üç damla olacak şekilde, Aspirinler`in üzerine bırakın. Kısa süre sonra Aspirinler fazla ıslanmadan kolayca dağılacaklar.
Dağıtmak için parmağınızla ıslak Aspirin`in üzerine hafifçe bastırmanız yeterli. Aspirinler dağılınca üzerine bir çay kaşığı bal koyun ve iyice karıştırın. Bu karışımı yüzünüze sürün ve 10 dakika bekleyin. Eğer çok bal koyarsanız otururken yüzünüzden ballar damlar, bir çay kaşığı fazlasıyla yeterli olacaktır.
Zaman dolduktan sonra yüzünüzü ıslatıp dairesel hareketlerle yüzünüze masaj yapın. Bu maskenin peeling safhasına geçmesini sağlayacak ve yüzünüzü bir güze ölü derilerden kurtaracak. Yüzünüzü ılık suyla iyice yıkayın.
Sonra da aynaya iyice yaklaşıp cildinize bakın, elinizle yüzünüze dokunup gözlerinize inanamayın.

AMAN DİKKAT: Eğer Aspirine alerjiniz varsa bu maskeyi denemeyin bile.
arkadasim bu maskeyi ne araliklarda yapacagiz iltihapli sivilceler icinmirmirmirmir

Mucize maskeyle sivilcelere ölüm!

Sivilcelerinizin azdığı, sinirinizi bozduğu dönemler için süper etkin bir maske tarifi paylaşmak istiyorum sizinle. Bu maske hem sivilcelerinizi iyileştiriyor hem de kurudukça cilde yapıştığı için temizlerken peeling etkisi yaparak cildinizi yumuşacık bırakıyor. Bu kadar başarılı ve anında etki eden bir maskeyi parayla satın alabileceğinizi sanmıyorum.
Ne lazım?
4 Aspirin, 1 çay kaşığı bal, çay tabağı, parmak
Nasıl yapılacak?
4 tane Aspirin`i küçük bir çay tabağına koyun. Elinizi ıslatın ve parmağınızda kalan su damlalarını, her tablete iki üç damla olacak şekilde, Aspirinler`in üzerine bırakın. Kısa süre sonra Aspirinler fazla ıslanmadan kolayca dağılacaklar.
Dağıtmak için parmağınızla ıslak Aspirin`in üzerine hafifçe bastırmanız yeterli. Aspirinler dağılınca üzerine bir çay kaşığı bal koyun ve iyice karıştırın. Bu karışımı yüzünüze sürün ve 10 dakika bekleyin. Eğer çok bal koyarsanız otururken yüzünüzden ballar damlar, bir çay kaşığı fazlasıyla yeterli olacaktır.
Zaman dolduktan sonra yüzünüzü ıslatıp dairesel hareketlerle yüzünüze masaj yapın. Bu maskenin peeling safhasına geçmesini sağlayacak ve yüzünüzü bir güze ölü derilerden kurtaracak. Yüzünüzü ılık suyla iyice yıkayın.
Sonra da aynaya iyice yaklaşıp cildinize bakın, elinizle yüzünüze dokunup gözlerinize inanamayın.

AMAN DİKKAT: Eğer Aspirine alerjiniz varsa bu maskeyi denemeyin bile.

bi kız videoda bunu anlattı kendisi çok qüzel qörünüyor denemek lazımmmm :KK52:

şu anda yüzümde :) ikinci yapışım iyi geldi sanki yumuşacık oldu yüzüm :) haftada iki kez yapmayı düşünüyorum cancanlar :)

haftada kaç kez yapmalıyız
cildimde ara ara sivilce çıkıyor şuanda yok ama çıkanlarda çok zor iz bırakarak geçiyor acaba sivilce olmadığı zamanlardada mı yapmamız lazım
bide yaptıktan sonra cildimize nemlendirici falan sürmemiz gerekirmi
deneyenlerden cevap bkliyorum lütfen

kizlar bu maskeyi sik sik yapmayin haftada 1-2 defa yapin diye uyariyorlar...
ben tavsiye ederim, her hafta yaparim ama sivilce gecirdigini soyleyemem...benim sivilceler donem donem cikar sonra kendiliginden gecer...krem aspirin falan sokmez onlara :KK53:
bu karisim cildimi guzel yaptigi icin uyguluyorum

X