Sivilceli Ciltler ASPİRİN VE BAL MASKESİ (sivilcelere kesin çözüm)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Londradabirtürkkizi paylaşmıştı youtube'da

bu maske internette binlerce kisi tarafindan paylasilmis durumda ve herkes tavsiye ediyor, ben de dahil :KK8:
hatta bal yerine aspirini maske ile karistirip ya da avokadoyla karistirip falan da uygulayabilirsiniz...
sadece bal kullanilmasi gerekmez, onemli olan cilde iyi gelen bir sey olmasi cunku bu maskenin asil amaci aspirin kullanmak, digerleri destek olarak katiliyor maskeye...

kızlar mu maskeden sonra sıradan bir nemlendirici sürsek olurmu bu maskeyi uygulayanlar hangi nemlendiriciyi kullanıyor bilen varmı yardım lütfen

Ben de bu maskeyi 1 ay boyunca haftada haftada 3 kez yapmıştım eskiden, bayağı iyi gelmişti ama 1 ay sonra pek etkisini hissedemedim galiba yüzüm alışmıştı.

Vay anasını sayın seyirciler :KK23:
Stresimin tavan yaptığı sivilcelerimin azdığı bir dönemde ihtiyacım olan şey bu sanırım :KK12:

Benim de senelerdir geçmeyen sivilce sorunum var. Beyaz tenliiym ve cildimdeki kızarıklık hiç geçmiyor.. Umarım işe yarar aspirin ve bal tedavisi..

Dün akşam yaptım yüzüm baya temizlendi ama şimdi de o yüzümdeki kocaman sivilceler yerine kızarıklıkları var sıkmışım gibi... :KK25: :26:

Yüzümdeki sivilcelerin tamamı söndü şu an lekeleri var onlar da geçmeye yüz tuttu yüzüm temizlendi.
Sağol aspirin :KK37:

benimde şu an yüzümde umarım iyi gelir kızlar yaa. bu arada ne kadar sıklıkla yapmalyız?

bi arkadaşım daha sormuş ama yine sormak lazım buna hangi asprin kullanıyoruz şu marketlerde satılan tipik asprinler mi yoksa coraspin giibi asprinler mi acil yardım edin hemen bende yapmak istiyorum :)

bende şimdi asprin aldım deneyeceğim ama sonuç iyi olur inşallah bu sivilcelere çare bulmam lazım :S

zoretanine başlamadan önce bunu kullanıyordum azda olsa hafifliyodu sivilceler aspirin işe yarıyo bal cildimi yağlandırıyodu

Mucize maskeyle sivilcelere ölüm!

Sivilcelerinizin azdığı, sinirinizi bozduğu dönemler için süper etkin bir maske tarifi paylaşmak istiyorum sizinle. Bu maske hem sivilcelerinizi iyileştiriyor hem de kurudukça cilde yapıştığı için temizlerken peeling etkisi yaparak cildinizi yumuşacık bırakıyor. Bu kadar başarılı ve anında etki eden bir maskeyi parayla satın alabileceğinizi sanmıyorum.
Ne lazım?
4 Aspirin, 1 çay kaşığı bal, çay tabağı, parmak
Nasıl yapılacak?
4 tane Aspirin`i küçük bir çay tabağına koyun. Elinizi ıslatın ve parmağınızda kalan su damlalarını, her tablete iki üç damla olacak şekilde, Aspirinler`in üzerine bırakın. Kısa süre sonra Aspirinler fazla ıslanmadan kolayca dağılacaklar.
Dağıtmak için parmağınızla ıslak Aspirin`in üzerine hafifçe bastırmanız yeterli. Aspirinler dağılınca üzerine bir çay kaşığı bal koyun ve iyice karıştırın. Bu karışımı yüzünüze sürün ve 10 dakika bekleyin. Eğer çok bal koyarsanız otururken yüzünüzden ballar damlar, bir çay kaşığı fazlasıyla yeterli olacaktır.
Zaman dolduktan sonra yüzünüzü ıslatıp dairesel hareketlerle yüzünüze masaj yapın. Bu maskenin peeling safhasına geçmesini sağlayacak ve yüzünüzü bir güze ölü derilerden kurtaracak. Yüzünüzü ılık suyla iyice yıkayın.
Sonra da aynaya iyice yaklaşıp cildinize bakın, elinizle yüzünüze dokunup gözlerinize inanamayın.

AMAN DİKKAT: Eğer Aspirine alerjiniz varsa bu maskeyi denemeyin bile.

kızlar hepinize sesleniyorum aspirinin içinde salisilik asit var o yüzden en fazla haftada 2 kere yapılması lazım cilt bağışıklık kazanıp tepki vermemeye başlıyo hergün yaparsanız sonuç elde edemezsiniz.. sonraa bu maskeyi yaptıktan sonra UVA ve UVB korumalı krem sürün çünkü dediğim gibi bu maske cildin güneşe karşı olan kendi naturel koruma faktörünü azaltıyo o yüzden akşam yatarken yapmaya özen gösterin yada koruma faktörlü kreminizi eksik etmeyin kaş yapayım derken göz çıkarmayın :KK54:

X