Sivilceli Ciltler ASPİRİN VE BAL MASKESİ (sivilcelere kesin çözüm)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

swet2006

ÇOK FİKİR, TEK ÇÖZÜM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2007
975
40
Mucize maskeyle sivilcelere ölüm!

Sivilcelerinizin azdığı, sinirinizi bozduğu dönemler için süper etkin bir maske tarifi paylaşmak istiyorum sizinle. Bu maske hem sivilcelerinizi iyileştiriyor hem de kurudukça cilde yapıştığı için temizlerken peeling etkisi yaparak cildinizi yumuşacık bırakıyor. Bu kadar başarılı ve anında etki eden bir maskeyi parayla satın alabileceğinizi sanmıyorum.
Ne lazım?
4 Aspirin, 1 çay kaşığı bal, çay tabağı, parmak
Nasıl yapılacak?
4 tane Aspirin`i küçük bir çay tabağına koyun. Elinizi ıslatın ve parmağınızda kalan su damlalarını, her tablete iki üç damla olacak şekilde, Aspirinler`in üzerine bırakın. Kısa süre sonra Aspirinler fazla ıslanmadan kolayca dağılacaklar.
Dağıtmak için parmağınızla ıslak Aspirin`in üzerine hafifçe bastırmanız yeterli. Aspirinler dağılınca üzerine bir çay kaşığı bal koyun ve iyice karıştırın. Bu karışımı yüzünüze sürün ve 10 dakika bekleyin. Eğer çok bal koyarsanız otururken yüzünüzden ballar damlar, bir çay kaşığı fazlasıyla yeterli olacaktır.
Zaman dolduktan sonra yüzünüzü ıslatıp dairesel hareketlerle yüzünüze masaj yapın. Bu maskenin peeling safhasına geçmesini sağlayacak ve yüzünüzü bir güze ölü derilerden kurtaracak. Yüzünüzü ılık suyla iyice yıkayın.
Sonra da aynaya iyice yaklaşıp cildinize bakın, elinizle yüzünüze dokunup gözlerinize inanamayın.

AMAN DİKKAT: Eğer Aspirine alerjiniz varsa bu maskeyi denemeyin bile.

4 Aspirin, 1 çay kaşığı bal, çay tabağı, parmak delikafadulden

aspirini limonla denedim memnun kaldım, bal zaten iyidir

kızlar deneyenler sonuçları paylaşırsa sevinirim.

bn sade baL sürüyodum bide böLe deniyim dedim
yıkadıktn sonra yumuşacık oLdu ciLdim kaydirigubbakcemile2
geLsomina yetiyo canımşakkıdı

ben yaptım bunu gözenekler temizlendi gibi ama matah bi değişiklik yok bi kere denedim daha bidaha deniycem bakam

kızlar ben de denemek istiyorum bu maskeyi acaba göznekleri de sıkılaştırır mı?
maskenin amacı peling. aspirin gözeneklerden arındırıyor, bal ise sıkılaştırıyor.
aspirin yok evde bi ara denicem.yazarım sonucunu ..ilk denemede işe yararMı pekii .
ilk denemede işe yarıyor.
1 çay kaşığı bal bütün yüze yetiyor mu?
kesinlikle yetiyor.
bn sade baL sürüyodum bide böLe deniyim dedim
yıkadıktn sonra yumuşacık oLdu ciLdim kaydirigubbakcemile2
geLsomina yetiyo canımşakkıdı
sonuçtan memnun kalmana sevindim.
ben yaptım bunu gözenekler temizlendi gibi ama matah bi değişiklik yok bi kere denedim daha bidaha deniycem bakam
2. de daha güzel sonuç alırsın.

teşekkürler bu masske için tatlım...cildim iidir aslında ben de ispirtoyla aspirin yapıyorum ama bu ara sivilcelerim çıktı arada çıkar böyle...deniycem sağol tatlımm:1hug:

gercekten güzel bir maske...
bende iltihaplı sivilce cıkmaz cıkanlar kist şeklinde kalır ellemememe ragmen iz bırakır aylarca gecmez.
Tabi ilk seferde büyük bir degişiklik beklemiyordum ama cildim yumuşacık oldu.Birde rengini actı o gün boyunca sivilce izlerim soluklaştı.ben begendim haftada bir kil maskesiyle yapmaya devam edicem.

yaptım dün hemencecik canım...gerçekten hemen çok duru bi görüntü elde ettim çok güzel oldu arada yaparım artık..çok teşekkürlerryerimseniben

bı konuya dıkkat cekmek ısterım arkadasımız cok guzel bır maske paylasmıs bende denıyecegm sıvılcem yok bu ara ama sıvılcesı olanlar bence fazla masaj yapmasınlar cılde yanı peelıng yapar gıbı degılde normal maske uygular gıbı yapsınlar cunku sıvılcelı cılde peelıng kesınlıkle tavsıye edılmez

X