Bebek Beslenmesi 7 aylık bebeğe et ve et ürünleri

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

mirisa

❤❤❤
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
334
8
35
slm kızlar
oğlum 7 aylık tavuk suyundan çorba yapıyorum öğürüyor et suyundan yapıyorum öğürüyor tavuğu eziyorum yemiyor siz nasıl yediriyorsunuz nasıl yapıp veriyorsunuz ..Patatesle karıştırıyorum yok yemiyor acaba vejeteryan mı diyorum 7.ayınıda doldurdu yani yemez mi bi bebek?

canım benim bebeğim 6 aylık..1 aydır sebze çorbalarına tavuk ve kıyma katıyorum dönüşümlü olarak...sebzeleri ve eti atıyorum tencereye biraz su..az kaynayınca alıp rondoya atıyorum...pütürsüz oluncaya kadar..severek yiyo oğluşum...sadece tavuk suyuna tek sebze yapma istersen..mercimek brokoli maydanoz bulgur patates havuç bide mevsim sebzelerinden birini kat çorbana tavuk yada kıymayla...bakalım yiyecekmi...

benım dr 7.aydan sonra kıyma koyabilirsin demişti...bakalım yıyecek mi...bı de mılupanın tavuklu corbası var denedin mi...benımkı et tavuk suyu kokusundan rahatsız oluyor sanırım...az yıyor..bugun mılupanınkını deneyecegım...yerse yazarım

et suyu ağır geliyor bebeklere benim kızım 1 yaşında hala yemiyor. hergün yumruğu kadar kıyma onun et ihitiyacını karşılar canım. kıymalı yap bence çorbalarını. zaman zaman zevkleri değişiyor veletlerin bi süre sonra yine denersin et ve tavuk suyunu..

et 8.ayda,tavuk 9.aydan sonra verilir diye biliyorum.doktorun zaten hangi ek gıdalara geçeceğin konusunda seni ay ay yönlendirecektir.

X