Ev temizliğine bayan arıyorum

Moonalisa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2010
20
0
MErhabalar ben yeni evlenicek olan bir bayanım ankara batıkentte özellikle ütü yapabilecek haftada 1 ya da 2 gun gelecek tüm evin temizliği ile ilgilenecek GUVENILIR bayan arıyoruz.ılgilenen arkadaşlar özelden istedikleri fiyat yapacakları iş listesi ile bana mesaj atsınlar lutfen.

vereliniortak

Son düzenleme:
ziremcim bana özelden ücret talebin ütü yapıp yapamayacağın hangi işlere yatkın / alışkın olduğunu yazarmısın şekerim ? evimiz kardelen de batıyakası konutlarında...

bende temziliğe gelebilirim her türlü temizliği yapıorum isterseniz referans da verebilirim bugünlerde bi işe gerçekten çok ihtiyacım var kim iş sölediyse gitti bi daha ses çıkmadı

evet aynen öyle kim iş dediyse arkası gelmedi bendeee anlamadım gitti benimde hala işe ihtiyacım var bir deniyelim anlaşırsak diyolar ama gerisi gelmiyor ben vazgeçtim burda aramaktan ümit veriyolar devamı yok

ewet ya bi umut veriyorlar sewiniyoruz sonra arkası yok insanlık namına iş istiyoruz başka bişey deil walla ben umudu kestim

Aşkolsun buradayım ve ilanın arkasındayım sadece evi yeni taşıyoruz hala koli açıyoruz onun için yazamadım :KK43: yoksa tabii ki hala ihtiyacımız var... Bende işsizim kimseye boş ümit vermem

Daha doğalgazımız açılacak su yeni açıldı.. sormayın yaw zor işmiş bunlar :KK43: Bir de ben özel mesaj atamıyorum sizler bana özelden yazarsanız daha cabuk ulasırım ...

yani topiclere bakarsanız o kadar kişi iş söledi ve gitti sizin için söylenmemişti

sizede mi öyle oldu tek ben sanıyordum :kızgın:

Evet canlarım evde suyumuz elektriğimiz açıldı evimizin çoğu boş oda ama ütümüz var 50-55 ytl düşünüyoruz şu an o evde nişanlım kalıyor ama gnduzleri evde yok eve benle girip benle cıkacaksınız evde ben olacaım Güven çok onemli karşılıklı evimiz batıyakası konutlarında kardelen mah. ben kimseye mesaj atamıyorum özelden ilgilenenler bana mesaj atın bir gun belirleyelim dilerseniz yalnız dilerseniz eşinizle gelin görüşelim. Çok sevgilerimle....

eryaman da oturuyorum halen elaman bulamadıysanız görüşelim özelden yazamıyorum ütü yemek ve ev işleri yaparım ....

Evimi inşattan aldım kaba temizliği yaptım ama bir türlü son temizliği yapamadım iş biraz ağır. Kabul eden olrusa vede anlaşabilirsek hafta bir temizlik içinde anlaşmak isterim.

X