Soğan kürü deneyen varmı ?

srp16

Çok şükür bin şükür sizi bana verene
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2009
986
22
Merhaba kızlar 2 yıldır tedavi görüyorum bende merak edenlerdenim soğan ve incir kürünü deneyip faydasını gören varmı ?
gerçekten işe yarıyomu ? konuşalım paylaşalım
:nazar:

Son düzenleme:
BEN DENEDıM GEÇEN AY BıR FAYDASINI GÖRMEDıM SÖYLENENLER GıBı AKINTIM GELıPTE ıLTıHAP ÇIKMADI YADA BENDE ıLTıHAP YOK BıLEMıYORUM ZATEN DAHA ÖNCEDE AKINTI PROBLEMıM YOKTU.ARAŞTIRMALARIMA GÖRE ÇOĞU ıNSANDA FAYDASI OLMUŞ .BU AY ADAÇAYI YAĞI DENEMEK ıSTıYORDUM .DENEYENLER FAYDASINI GÖRMÜŞ :hulya:

sağol canım ben adaçayı yağını hiç duymadım o nasıl kullanılıyor

Merhaba kizlar
bende polip var
sogan kürünÜ geçen ay uyguladim iki hafta
bu ay bir hafta yapicam faydasi olur mu olmaz mi bilemiyorum
kisiye göre degisiyor galiba

ben 11 gündür uyguluyorum 4 gün sonra son bulacak 11 günde 2 kilo almışım bebeğim olacaksa değer tabiki akıntım yok zaten ben pcos iöçin kullanıyorum rabbim hepimize şifa versin

bende denedim hiçbir faydasını görmedim.
incir kürünüde denedinmi canımzemuszemus
Merhaba kizlar
bende polip var
sogan kürünÜ geçen ay uyguladim iki hafta
bu ay bir hafta yapicam faydasi olur mu olmaz mi bilemiyorum
kisiye göre degisiyor galiba
bendcede arkadaşim iyi gelende var fayda görmeyende bi umut işte uğraşıyoruz RABBİM herkese şifa versin:Saruboceq:
ben 11 gündür uyguluyorum 4 gün sonra son bulacak 11 günde 2 kilo almışım bebeğim olacaksa değer tabiki akıntım yok zaten ben pcos iöçin kullanıyorum rabbim hepimize şifa versin
sağol canım inşallah fayda görürsün :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan
Merhaba, ben cok denedim ancak bir yararını gormedım. Umarım sana iyi gelir
inşallah canım incir kürüne başladım 6. gün karnımda şişlik var biraz inşallah iyi gelir
fayda görürüm opuyorumnanaktan

İyi geceler hanımlar, denemdiğim kür vs kalmadı. bir düşüğüm oldu zaten :gitme: perşembe puregon başladık aşılama deneyeceğiz.

canım bende kullandım puregon zaten ilk ay hamş kaldım ama tutunamadı
ne yazıkki 2 aylık düştü inşallah sana iyi gelir pregon etkili bi iğne yumurtaları kısa zamanda geliştiriyo
inşalah ALLAH gönlüne göre versin

canım bende kullandım puregon zaten ilk ay hamş kaldım ama tutunamadı
ne yazıkki 2 aylık düştü inşallah sana iyi gelir pregon etkili bi iğne yumurtaları kısa zamanda geliştiriyo
inşalah ALLAH gönlüne göre versin

şimdi var mı bebek? yoksa düşükten sonra düşünmediniz mi ? hepmizin gönlüne göre en hayırlısını nasip etsin

şimdi var mı bebek? yoksa düşükten sonra düşünmediniz mi ? hepmizin gönlüne göre en hayırlısını nasip etsin

ben de denedim hemde kaç aylar boyunca soğan kürü ardından incir kürü hayıt tohumu bal çörek otu tarçın arı sütü aslan pençesi civan perçemi cık nafile :1no2: olmayınca olmuyor ama aklınızda kalacağına deneyin sonradan keşke yapsaydım dememek için çünkü insanoğlu pişmanlığını yaşar:1hug:

ah be güzelim başka bi düşüncemiz yokki zaten 2. iğne tedavisi sonuç vermeyince şimdi incir kürüne başladım 10. gün bugün adetin 2. günü başladım ballı çörekotunuda yapıyorum inşallah :Saruboceq: bu ay olur klomende içtim iyice yüklendm bakalım hayırlısı zemuszemus

ben de denedim hemde kaç aylar boyunca soğan kürü ardından incir kürü hayıt tohumu bal çörek otu tarçın arı sütü aslan pençesi civan perçemi cık nafile :1no2: olmayınca olmuyor ama aklınızda kalacağına deneyin sonradan keşke yapsaydım dememek için çünkü insanoğlu pişmanlığını yaşar:1hug:
sağol canım hayırlısı olsun
onca uğraşmışsın bi sonuç alamamışsın üzüldüm açıkçası biraz umudum kırıldı ama biyandanda iyi gelenlerde var
inşallah şifa olur
sanada ALLAH şifa gönlüne göre versin
eeeeee peki tedavi görüyomusun canım şimdi

ah be güzelim başka bi düşüncemiz yokki zaten 2. iğne tedavisi sonuç vermeyince şimdi incir kürüne başladım 10. gün bugün adetin 2. günü başladım ballı çörekotunuda yapıyorum inşallah :Saruboceq: bu ay olur klomende içtim iyice yüklendm bakalım hayırlısı zemuszemus

hadi inşallah hayırlısı olsun. bende bugun benim için iyi sayılabilecek bir haber aldım. sag tarafımda 2 tane yumurtam oluşmaya başlamış.bende aşılama yolundayım.

hadi inşallah hayırlısı olsun. bende bugun benim için iyi sayılabilecek bir haber aldım. sag tarafımda 2 tane yumurtam oluşmaya başlamış.bende aşılama yolundayım.
inşallah canım seninde hayırlı olsun şimdi nasılsın aşılaman oldumu

hanımlar meraba topiği gördüm dikkatimi çekti bende yumurtlama tembelliği vardı adet olamayıp her doktora gittiğimde kist oluyodu ve farlutal kullanıp adet oluyodum...
daha sonra soğan kürü kullanmaya karar verdim ve kendiliğimden adet olmamı sağladı
adetlerim her ay yavaş yavaş düzene giriyodu doktor yumurta takibi başlattı klomen ve yanındada bal tarçın çörekotu karışımı kullandım yumurtam çok güzel büyüdü çatladı ama hamilelik olmadı diye üzülürken tedaaviye ara vereyim dedim tedaviden sonraki ilk ay hamiile kaldım şuan 7 aylığım....

soğan suyu ve yumurtaları gelişmeyenler için bal,tarçın,çörek otu karışımı çok etkili tavsiye ederim...

Iki ay once denedim, bende bir faydasini goremedim. Ustelik adetlerim iki aydir 2 hafta gec oldu, ondan once hep normal olurdu. Sogan kuru ile bir ilgisi varmi yok mu bilmiyorum.. Oyle oldugunu dusunuyorum. Dr. gidecegim bakalim ne diyecek.. Basarilar..

hanımlar meraba topiği gördüm dikkatimi çekti bende yumurtlama tembelliği vardı adet olamayıp her doktora gittiğimde kist oluyodu ve farlutal kullanıp adet oluyodum...
daha sonra soğan kürü kullanmaya karar verdim ve kendiliğimden adet olmamı sağladı
adetlerim her ay yavaş yavaş düzene giriyodu doktor yumurta takibi başlattı klomen ve yanındada bal tarçın çörekotu karışımı kullandım yumurtam çok güzel büyüdü çatladı ama hamilelik olmadı diye üzülürken tedaaviye ara vereyim dedim tedaviden sonraki ilk ay hamiile kaldım şuan 7 aylığım....
canım benim ne kadar güzel ne kadar sevindim inşallah hayırlı sağlıklı kucagına almayı kokusunu duymayı nasip atsin RABBİM
aynen bendede adet düzensiz farlutal kullanmadaan adet olamıyorum
ama soğan suyunu midem almıyo napiyim sürekli öğürtü geliyo of of ne yapçam bilmiyorum
soğan suyu ve yumurtaları gelişmeyenler için bal,tarçın,çörek otu karışımı çok etkili tavsiye ederim...
canım bende denedim soğan haricinde ballı karışım incir kürü bakalım 1 hafta sonra belli olcak iyimi kötümü geldi
soğan suyu benimadetlerimidüzenledi
çok iyi canım için alıyosa keske bende içebilsem
Iki ay once denedim, bende bir faydasini goremedim. Ustelik adetlerim iki aydir 2 hafta gec oldu, ondan once hep normal olurdu. Sogan kuru ile bir ilgisi varmi yok mu bilmiyorum.. Oyle oldugunu dusunuyorum. Dr. gidecegim bakalim ne diyecek.. Basarilar..
canım ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN hayırlısı olsun inşallah

X