gebeliğin ilk haftalarındada iç kanama yaşayan varmı?

ayşecim çok sevindim,güzel haberlerle dönmüşsün.hareket etmesi süper di mi,biz de bayılmıştık,doktor hele iki hafta sonra geldiğinizde tanıyamayacaksınız dedi,o kadar büyüyecek inş.senin de demek ki kanama tehlikeli değil canım,allaha şükür.ben de progestanı bugün tamamen bıraktım,inş bidaha da gerek kalmaz,artık sürekli dinlenmiyorum hafif ev işleri de yapıyorum ama zorlanmadan,doktor öyle demişti,inş şu bikaç haftayı da atlatırsak artık tehlike kalmaz.az kalsın çorbayı taşırıyordum:)hafta olarak da ben sana söylemiştim cnm,yetişip geçiyorlar bile.

evet ya süperdi minnacık bişey nasıl hareket ediyodu öyle
annem vardı yanımda çok şaşırdı ayyy şuna bak diye bağırmaya başladı :)
progestana devam ediyorum ben 3 ay dolana kadar içicem
evet söylemiştin canm haftasıyla uyumlu oldu artık

ama bu kanama daha ne kadar sürecek bilmiyorum
3 ay dolduktan sonra devam ederse noluyo
ilacı bırakmış olucam ya kanamam olursa
senin kaçıncı haftanda yok olmuş dedi doktorun

ayşecim benim de ilk haftalarda olmuştu 5 gün sürdü ve bitti inşallah senin de en kısa sürede biter

ayşecim tam haftasını söylemedi doktor ama görünürde kanama yok dedi.zaten ilk başta da kanamayı çok önemsememişti,bize hiç düşük tehdidi lafını kullanmadı mesela.ilacı da kesebilirsin dedi,ben de bikaç gündür kestim,bi şikayetim yok allaha şükür,sen de çok önemseme,bukadar zamanda dışardan kanama olmaması çok iiye işaret.progestanı da bildiğim kadarıyla üç aydan sonra kullansan da fayda etmiyormuş.bi de en önemlisi bebişe bakıyorlar,onda sorun yoksa önemsemiyorlar,ben de 13 ünde ikili teste gidecem,inş onda bişey çıkmazsa bebiş baya da büyümüş olcak,3 ayı bitmiş olacak.rahatlayacam,allah ikimize de yardım etsin.

ayşecim benim de ilk haftalarda olmuştu 5 gün sürdü ve bitti inşallah senin de en kısa sürede biter

eylülcüm benimki dıarda olan bi kanama değil
her muayeneye gittiğimde doktorum içerde rahim etrafında olduğunu söylüyor
ama dışarı çıkmıyor

ayşecim tam haftasını söylemedi doktor ama görünürde kanama yok dedi.zaten ilk başta da kanamayı çok önemsememişti,bize hiç düşük tehdidi lafını kullanmadı mesela.ilacı da kesebilirsin dedi,ben de bikaç gündür kestim,bi şikayetim yok allaha şükür,sen de çok önemseme,bukadar zamanda dışardan kanama olmaması çok iiye işaret.progestanı da bildiğim kadarıyla üç aydan sonra kullansan da fayda etmiyormuş.bi de en önemlisi bebişe bakıyorlar,onda sorun yoksa önemsemiyorlar,ben de 13 ünde ikili teste gidecem,inş onda bişey çıkmazsa bebiş baya da büyümüş olcak,3 ayı bitmiş olacak.rahatlayacam,allah ikimize de yardım etsin.

canım vallaha benim doktorumda fazla önemsemedi
odaa düşük tehdidi kelimesini kullanmadıı
bebeğin gelişimi güzel dedi bu iyiye işaret dedi
tamam 3 ay dolduktan sonra ilacı kesicem ama kanama devam ederse nolucak onu düşünüyorum
ben ikili teste falan karşıyım yaptırmayıda düşünmüyorum

eylülcüm benimki dıarda olan bi kanama değil
her muayeneye gittiğimde doktorum içerde rahim etrafında olduğunu söylüyor
ama dışarı çıkmıyor

evet canım söylemiştin de ben onun haricinde bi de dışardan kanama oldu zannettim

evet canım söylemiştin de ben onun haricinde bi de dışardan kanama oldu zannettim

yok cnm benim dışardan kanama olmadı henüz
millet diyoki olsaydı şimdiye olurdu
fakat doktorum kahverengi olursa endişelenme içerdekileri aatıyosun demektir
ama kırmızı olursa muhakkak bana gel dedi
bişey olmadığına göre acaba atamadımmı daha
neyse belkide vücut yok ediyor onu
şu 3 ayı bi atlatsaydım :)

bugün doktora gittim kanama kalmamışşşş çok sevindim
sadece bi köşede minnacık kalmış ondanda bişiy olmaz dediii
çok güsel bi haber bu bebişde gelişmiş

çok sevindim canım,ben de cumartesi doktora gideceğim,inş ii şeyler çıkarsa artık tehlikeyi atlattık demektir,3 ay dolmuş olacak.

arkadaşlar merhaba.. bende 11. haftadayım ve iç kanamam var, sol tarafımda kesede orada zaten.. doktorum sadece istirahat verdi şu anda evde yatıyorum ama içim hiç rahat değil çok zor bi durummuş allah kimseye yaşatmasın.. umarım sorumsuzca atlatırız

geçmiş olsun çok... geçen yıl benim de iç kanama vardı..dr kahverengi lekelenme gör
rsen endişelenme ama parlak kırmızı olursa sorun olur demişti..yaklaşık 10 gün sonra kahverengimsi lekelenme oldu geceden..sabah yine de endişelenerek dr.a gittim..iyi ki gitmişim,bebeğimin kalp atışı durmuş ve yaklaşık 1 hafta olmuş!
ama bu canını sıkmasın arkadaşım..buradan okuduğum kadarıyla birçok kişinin bu iç kanaması güzellikle sonuçlanmış,ben ,istisnalardanım...

benimde 11 gündür dış kanamam var ama kahverengi. kasık ağrısı olduğunda kırmızıya yakın oluyor..5 haftayı bitiyorum nerdeyse..3gün sonra ultrasonda bakılacak keseyee..sorun çıkacak diye aklım gidiyoo:KK43:(

tam emin değilim ama 12. haftaya kadar az az kanamam lekelenmem oldu,kesenin dışında kanlar vardı,ultrasonra çok net gözüküyordu
doktor o lekelenmelerden falan korkmamamı ona buy kan toplanmalarının sebep olduğunu söçylüyordu
korkmamamk ne mümkün?
ama arkadaşlar doktorunuz sorun değil diyorsa değildir hayatı kendinize zehir etmeyin
doğumuma çok az kaldı inşallah :)
dinlenin dikkat edip Allaha emanet edin

tam emin değilim ama 12. haftaya kadar az az kanamam lekelenmem oldu,kesenin dışında kanlar vardı,ultrasonra çok net gözüküyordu
doktor o lekelenmelerden falan korkmamamı ona buy kan toplanmalarının sebep olduğunu söçylüyordu
korkmamamk ne mümkün?
ama arkadaşlar doktorunuz sorun değil diyorsa değildir hayatı kendinize zehir etmeyin
doğumuma çok az kaldı inşallah :)
dinlenin dikkat edip Allaha emanet edin

az da olsa içime su serptin..çok sağolll yaa...

benim de kesemin yanında kanama vardı, dr sana kahverengi akıntı olarak geliyor merak etme dinlen dedi. şükür şimdi 30.haftadayım.. 9-10 haftalıkken kesilmişti kahverengi akıntılarım.

bol bol dinlenin derim..

bende 7,5 haftalıkken kalp atışları için gittiğimizde içerde az bi kanlanma var demişti ama çok şükür dışarı çıkmadı geçti sonra.

hafif lekelenmeler bi cok bayanda oluyo, benimki 8. haftada basladi doktora gittim rahimde gördü kanama olabilir korkma yat dinlen sakin bi is yapma dedi ilacta vermedi ama 3 günde bir yine geliyodu 1 hafta snra yine gittim progestron verdi ve bu ilaci 14. haftaya kadar kullandim cok sükür gecti. simdi 17. haftamdayim 4 hafta önce isiem dönmemede izin verdi doktorum, insan evde dahada kafasina takiyo. sanada gecmis olsun üzülme insallah bi sorun cikmaz

benimde 11 gündür dış kanamam var ama kahverengi. kasık ağrısı olduğunda kırmızıya yakın oluyor..5 haftayı bitiyorum nerdeyse..3gün sonra ultrasonda bakılacak keseyee..sorun çıkacak diye aklım gidiyoo:KK43:(

allah hepimizin yardımcısı olsun, doktor sorun değil desede insanın içi içini yiyor.. allah bebişlerimizi bize bağışlasın inş..

benim de kesemin yanında kanama vardı, dr sana kahverengi akıntı olarak geliyor merak etme dinlen dedi. şükür şimdi 30.haftadayım.. 9-10 haftalıkken kesilmişti kahverengi akıntılarım.

bol bol dinlenin derim..

az kalmış senin hayırlısıyla kucağına alırsın umarım.. ddarısı başımıza

X