gebeliğin ilk haftalarındada iç kanama yaşayan varmı?

Tesekkurler cevap icin bugün düşünemedim iste evde koltuk falan cektim evi sildim masayi taşıdım halilari kaldirdim indirdim cok yordum yavrumu ama cok iyi hissediyordum kendimi 2 haftadir bulantidan temizlik yapamamistim acaba bu yüzden mi olmustur eger oyleyse temizlikten 1 saat sonra muayene oldum hemen belli olur mu? Yada 1 aydir aşırı agir grip yasadim oksurmekten cigerlerim söküldü resmen yoksa ondanmidir sence? Kendimce bir sebep bulmak beni rahatlatacak gibi hissediyorum

Sebeplere takılma canim. Neden oldugu onemli degil. Nasıl gececegi onemli.
Ilaclarini kullan. Mumkun oldugunca kendini yorma. Ayakta kalma. Insallah cabucak geçer gider

Sebeplere takılma canim. Neden oldugu onemli degil. Nasıl gececegi onemli.
Ilaclarini kullan. Mumkun oldugunca kendini yorma. Ayakta kalma. Insallah cabucak geçer gider
Amin insallah... peki pazartesi is basi yapmak zorundayim raporum bitiyo korkuyorum

Amin insallah... peki pazartesi is basi yapmak zorundayim raporum bitiyo korkuyorum

Yorucu mu isin? Ne is yapiyorsun?
Disariya bi kanama olursa tekrar gider rapor alirsin. Disari cikmadan rahim emebiliyor ille olacak diye birsey yok.

Yorucu mu isin? Ne is yapiyorsun?
Disariya bi kanama olursa tekrar gider rapor alirsin. Disari cikmadan rahim emebiliyor ille olacak diye birsey yok.
Yo ogretmenim işim zor değil derste oturarak anlatirim dikkat ederim ama iste merdivenlerden in çık in çık var allah korur insallah

Yo ogretmenim işim zor değil derste oturarak anlatirim dikkat ederim ama iste merdivenlerden in çık in çık var allah korur insallah

Yavas yavas iner cikarsin birşey olmaz Allah in izniyle. Derste de oturarak idare edersin bir sure

X