Burun estetik fiyatları !

arkadaşlar bende ankarada serdar öztürk e ameliyat olmayı düşünüyorum.acaba ne kadar para biriktirmem gerekiyor :)

fiyat hastaneye ve hastaya göre değişiyor sanıyorum ama serdar ozturk 6 bin diye duydum
muhitdin eski. 4.500 zuhtu demir de hemen hemen aynı ama dediğim gibi hastane değişirse fiyatta değişir. tabi yapılan müdehalede önemli

20 ağustos ta ameliyat olucam 3000 euro hastane dahil ben bu doktoru çok araştırdım kafamı karıştırmıcam

biz kbb doktoruna 10 gün önce 2550ye anlaştık estetikli burun deviasyonu aml paket fiyatmış

daha alçılar çıkmadı dkikişlerde alınmadı şu aşamaya kadar gayyet memnunduk fiyat artı doktordan

Kbb doktoru sezai sevengil konu açıp orada deyatları paylaşmaya devam ediyorum

biz kbb doktoruna 10 gün önce 2550ye anlaştık estetikli burun deviasyonu aml paket fiyatmış

bu hangi doktor? hangi hastanede daha dogrusu bir kac sene sonra bende geniz etiyle beraber estetik dusunuyorum devlet hastanesi olursa daha iyi olur fiyat olarakta uygun ama sonra neden fiyati arttirmiski

arkadaşlar bide boğaz içi tıp araştırın fiyatlar 2500tl bende araştırmadayım da şimdi estetica diye biyer var orayada bi bakıcam fiyat ne vericek

X