Burun estetik fiyatları !

çokk geçmiş olsunn, anlayabiliyorum,
insan maddi manevi ve fiziksel zarar görüyor.

revizyonu kime oldun peki?

Canım ben henüz ameliyat olmadım. Asminem olmuştu. Onun doktorunu sordum o da kendi doktorunu tavsiye etmedi. Kızın burnunun ucunu top gibi bırakmış. :eek:lmaz:

Kizlar Doktor Zuhtu Demir e ameliyat olanlar ne kadar odedi? Kime sorsam 3000 ila 5000 arasi diyor, 3000 ila 5000 arasinda baya fark var, bana ortalama tam fiyat verirseniz sevinirim

canım istesede kimse sana ortalama fiat veremez herkesin burnunda oynanacak yerr yapılacak işlem farklı..fiatta ona göe değişiklik gösteecektir.

Canım ben henüz ameliyat olmadım. Asminem olmuştu. Onun doktorunu sordum o da kendi doktorunu tavsiye etmedi. Kızın burnunun ucunu top gibi bırakmış. :eek:lmaz:

saol cnm, of offf bu ameliyatların stresi çok yorucu oluyor,
sen kime olmayı düşünüyorsun peki?

bu arada Asminem çokk geçmiş olsun, revizyon olacak mısın?

Sanırım Zühtü beyi seçeceğim , çünkü bütün hastaları ondan memnun. Şimdiye kadar Zühtü beyden şikayet eden hiç kimse olmadı. Bide Sadullah bey var. Edamisra ve Crazy nin doktoru. O da çok kaliteli bir doktormuş. Karar aşamasındayım. İkisinden biri .... bakalım hayırlısı. CADIARZU Sen kimi düşünüyorsun peki ? sengözlerimebaksanab

Sanırım Zühtü beyi seçeceğim , çünkü bütün hastaları ondan memnun. Şimdiye kadar Zühtü beyden şikayet eden hiç kimse olmadı. Bide Sadullah bey var. Edamisra ve Crazy nin doktoru. O da çok kaliteli bir doktormuş. Karar aşamasındayım. İkisinden biri .... bakalım hayırlısı. CADIARZU Sen kimi düşünüyorsun peki ? sengözlerimebaksanab

cnm ben Emre İlhan'a olacağım, onu çok ilgili buldum, :nazar:
çok rahatlatıcı ve uzun uzun bütün sorularına sıkılmadan cevap veriyor,
içime sindi açıkçası,
bakalım artık ne zaman olacağım,
gelişmeleri paylaşacağım zaten KK'da

inş herşey gönlünce olur

ben 8000 ödedim, yandan süper bir burun ancak önden bakıldığında eğri, o nedenle son derece canım sıkkın bir daha yaptırmaya da cesaretim yok

ben 8000 ödedim, yandan süper bir burun ancak önden bakıldığında eğri, o nedenle son derece canım sıkkın bir daha yaptırmaya da cesaretim yok

:1shok: 8000 ödedin ve memnun değilmisin canımmm akannehir bu defa çok iyi karar vermen gerek. bilmiyorumkismile Bende son anda doktor değişikliği yaptım.

canan kimde karar kıldınn yaaa benim kafa arap saçından beter oldu Sadullah,Emre,Tuğrul,Emre,Veli...... ya allah aşkına birini seçemiyorum Sadullah Bey ve Emre Beyi herkes çok özüyor. fiyatlarıda iyi sanırım.

Canan ne zaman ameliya olacaksın bilgi ver lütfen bende en kısa zamanda karar verip olucam çünkü çok tırsıyorum yaaa eskisinden berbat olursa ooffffffffff

canan kimde karar kıldınn yaaa benim kafa arap saçından beter oldu Sadullah,Emre,Tuğrul,Emre,Veli...... ya allah aşkına birini seçemiyorum Sadullah Bey ve Emre Beyi herkes çok özüyor. fiyatlarıda iyi sanırım.

Canan ne zaman ameliya olacaksın bilgi ver lütfen bende en kısa zamanda karar verip olucam çünkü çok tırsıyorum yaaa eskisinden berbat olursa ooffffffffff

kaydirigubbakcemile3 bende ayni durumdayim cnm..
burdaki yazilanlari okudukca kafam karisiyor.kafamçokkarıştı. olumsuz birsey okudugum an o doktordan vaz geciyorum digerine bakiyorum.. vsvs..:bbo:
simdide zühtü bey ve sadullah bey arasinda kaldim bende.. sadullah beyinkilerde cok tatli yüze yakisir sekilde.. ama simdiye kadar iki kisinin burnunu gördüm...
onun icin kararsizimfisfisfis

bende burun ucu estetiğ olmak istiyorum ama hem korkuyorum nasıl olur canım yanarmı bir sürü soru var kafamda yardımcı olurmusunuz banadabilmiyorumkismile

canım seni çok iyi anlıyorum alçıdan çıktığında benimde eğriydi 1.ay kontrolümde yamuk kaynamış dedi, revizyon olcam malesef

doktorunuzu ıyı arastırın derim cunku bir gectıgı yerden bı daha nester vurursa dokular zedeleniyormus ve hasta ıcın sonrası agrılı ve morarma seklınde olabılıyor...bilmiyorumkismile mesela benım esım amelıyat oldu devıasyon (kemık) ve et vardı... nefes alamıyordu ınanın kırma ıslemı ve burnun ucundakı acı yanlıslıgından dolayı tek burnu kapalıydı orda da ufak bı estetık mudahale yapılmıs kaydirigubbakcemile3 sabah 11 de amelıyata gırdı bır bucuk saat surdu... zaten ıkı doktor gırdı amelıyata bı kulak burun bogazcı bırde estetık cerrahı... bırde burnundakı tamponlar sılıkondu mesela ortası delık son teknolojıymıs yerimseniben nefes alıp verebılıyordu... cıkartırken acımadı tamponlar boyle jel gıbı bıseydı.. sadece dıkıslerde bıraz canı yanmıstı...onun harıcınde hafıf kanamalar vardı ama ne agrı ne sızı hıc bısey hıssetmedı zemuszemus narkozun etkısı gectı kendıne geldı yemek yedı veeee bız saat 7 de hastaneden cıkıp eve geldık kaydirigubbakcemile3 ustelık arabayı kullanan kocamdı :sm_cool:

X