Burun estetik fiyatları !

Kizlar dr sacid oktaya burun ameliyati olan varmi acabaaaaaaaa... dr hakkinda bi bilginz varsa paylasirsaniz sevinirm

peki siz ne kadara oldnz yozgattakı cok ıyı bır doktormus arastrdm da herkes baya memnun
ben 1200 tl ye oldum dediğim gibi çokta araştırdım.istanbulda aynı doktorum 10.000 ne yapıyorum dedi devlet hastanesi olunca alamıyorlar tabi okadar yasak çünki.umarım iyi olur sizin için hem maddi hem manevi açıdan yorucu bi süreç.

ben 1200 tl ye oldum dediğim gibi çokta araştırdım.istanbulda aynı doktorum 10.000 ne yapıyorum dedi devlet hastanesi olunca alamıyorlar tabi okadar yasak çünki.umarım iyi olur sizin için hem maddi hem manevi açıdan yorucu bi süreç.
ne kadar sürede ıyılestı benmkı yuzume hıc yakısmyr emınm sızın kı guzel omustr

Hakan Beyi hiç duymadım. Fakat sen revizyon istıyosun cok dıkkatlı olman gerek secımını iyi yapman gerek. Hangi doktora oldun canım ilkinde ?

Canim dokturum Dr. Nebil Bozdogan Ankar. Nebil Bey cok iyi bir insan. Yaptigi bir suru burun fotografi da gordum hepsi cok guzeldi ama benimki olmadi ne yazik ki :KK43:

Revizyon olacagi icin arastirmaya simdiden basladim ben de iste. Baktigin zaman serdar bey muhammet bey'den daha cok revizyon yapan bir doktor. Aslinda benim tahminim sorun benim burun ucum sadece. Yani biraz uzun kalmis. Da tabi bilemiyorum :KK43: Ameliyata karar vermesi bir dert, doktora karar vermesi bir dert,olmasi bir dert, iyilesmesi bir dert... bi de guzel olmazsa revizyonu baska kocaman dert :'(

Canim dokturum Dr. Nebil Bozdogan Ankar. Nebil Bey cok iyi bir insan. Yaptigi bir suru burun fotografi da gordum hepsi cok guzeldi ama benimki olmadi ne yazik ki :KK43:

Revizyon olacagi icin arastirmaya simdiden basladim ben de iste. Baktigin zaman serdar bey muhammet bey'den daha cok revizyon yapan bir doktor. Aslinda benim tahminim sorun benim burun ucum sadece. Yani biraz uzun kalmis. Da tabi bilemiyorum :KK43: Ameliyata karar vermesi bir dert, doktora karar vermesi bir dert,olmasi bir dert, iyilesmesi bir dert... bi de guzel olmazsa revizyonu baska kocaman dert :'(

bana fotonu atar mısın rıca etsem özelden

çok şükür güzel duruyor hep hayal ettiğim gibi.tam bir ayda bütün sıkıntıların geçiyor.tabi o bünyeden bünyeye de değişiyor.benim morluklarım şişliklerim çoktu.
ça ben ögrencym öyle çok para verem suan ama yaptrmayı delı gbı ıstyrm ınslh ucuz ve guzel brı yer bulrm

Yakup karabağlı burun estetiği ameliyatını ne kadar fiyata yapıyor? Bekir oksay 4000 tl diyor.

Merhaba, ben Bekir Sivri'ye oldum. Tam bir hafta once 5300tl odedim. Atasehir'de ameliyat oldum (Academic Hospital). Yazdigi ilaçlar 80 tl tuttu. :)

Merhaba ben İstanbul Yunus Emre Hastanesine Hüseyin Altun hocama oldum. Ameliyat ücreti 5500 Tl tuttu. Sgk var ise 5000 tl yeterli. Yazdığı ilaçlar + ben morluk ve şişik için krem aldım. 80 tl tuttu.
Toplamda 5580 Tl ye tamamlamış oldum :KK6:

***Reklam İçerikli Mesaj***

Son düzenleyen: Moderatör:
***Reklam İçerikli Mesaj***

Son düzenleyen: Moderatör:
Doktorunuz kim ve hangi hastanenede peki?

Merhaba ben İstanbul Yunus Emre Hastanesine Hüseyin Altun hocama oldum. Ameliyat ücreti 5500 Tl tuttu. Sgk var ise 5000 tl yeterli. Yazdığı ilaçlar + ben morluk ve şişik için krem aldım. 80 tl tuttu.
Toplamda 5580 Tl ye tamamlamış oldum :KK6:
Peki memnun musunuz? Beğendiniz mi burnu? Özrldrn resin atmanız mümkün mü...

X