Burun estetik fiyatları !

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.376
92.020
Bu başlıkta sadece burun estetiği ve yan masraflar (ilaç vb.) fiyatları paylaşabilirsiniz.

Operasyon kaç TL'ye çıktı ? Ekstra ne masraflar ile karşılaştınız ?

ooo bu süper bir konu olmuş bencee.herkes birbirine sorup duruyorduu..
saygılar kazen beyybayanssulusmile

acaba hangi doktor oldugu da yazılsa daha hoş olmaz mı :eek:
araştırma yapanlar açısından çok güzel olurdu :eek:

Bu başlıkta sadece burun estetiği ve yan masraflar (ilaç vb.) fiyatları paylaşabilirsiniz.

Operasyon kaç TL'ye çıktı ? Ekstra ne masraflar ile karşılaştınız ?

evet hangi doktor olduğuda belirtilmeli bir de zaman da önemli tabii

ben isvicrede yapti ve tam tamina 10100 ödedim bosuna gitti paralarim burnumda berbat oldu e iisi türkiyede yapiolar vallah avrupa cok berbatmafoldumben

4 milyar pahali diyorsunuz ama ucuz diye bilinmedik doktorlara ameliyat olanlarida goruyoruz:) benim odedigim ucret normalde bilmiyorum 300e nasil bi ameliyat yaparlar ama arastirirsaniz genelde doktorlarin verdigi fiyat 3000-5000 arasi

ya kizlar özür dilerim ama bi konu aciliyo ama maalesef kimse buna uymuyo herkes fiyati doktoru ve tarihi yazsa tam olcak ama bitürlü uymicak buna kimse bence

2800 ameliyat,130falan ilaç,ameliyat sonrası ilaçlarda devletin karşılamadığı 50-80 falan. 3aralık2009da oldm

slm arkadslar..ya bende ameliyat olmak istiyorum bi kac tane doktora muayene oldum bi tanesi ben yapmam dedi(açık ameliyat yapmamıs),bi digeri hastaneyi babam begenmedi yeni yapılmıs yetersiz dedi.baska bi tane prof.bulduk o da 6000gibi bi para istedi bu aralar o kadar odeyemeyız...devlet hastenelerıne hıc gıtmedım,ama bı gıdıp bakıcam...istanbuldan hangi hastane ve doktorları tavsiye edersiniz?ve ortalama fiyat ne kadar olur?ve tatilim 15 subatta bitiyor sizce ne kadar surede şişlikler iner?

arkadaslar ızmıtte arkadasım sıgorta hastanesıne olmustu ıkı sene once ıyı cesaret demıstım ama proftu sanırım yapan neyse çok guzel ve dogal oldukı sömestır arası yaptırmıstı ıkı haftatd ıyılestı sınıfta çok kişi anlamdı estetıgı o kadar dogaldı sanıırm 1200 fark almıstı hastane

arkadaslar ızmıtte arkadasım sıgorta hastanesıne olmustu ıkı sene once ıyı cesaret demıstım ama proftu sanırım yapan neyse çok guzel ve dogal oldukı sömestır arası yaptırmıstı ıkı haftatd ıyılestı sınıfta çok kişi anlamdı estetıgı o kadar dogaldı sanıırm 1200 fark almıstı hastane

doktorun adını ogrenebılr mısın peki? 2.evimiz orada amelyat olmazsam tatılde oraya gecicez ordada ameliyat olabilrim..cok tesekkrler:)

kızlar ben 2009 mart ayında ameliyat oldum 1200 tl ödedim ilaca falanda ihtiyaç olmadı bende ağrı falan hiç olmadı şükürler olsun ekstra bir masrafta istemediler boğaziçi tıp merkezinde yaptırmıştım kampayası vardı sanırım hala devam ediyor araştırın isterseniz benim doktorum Tuğrul Maral' dı şiddetle tavsiye ediyorum.

slm arkadslar..ya bende ameliyat olmak istiyorum bi kac tane doktora muayene oldum bi tanesi ben yapmam dedi(açık ameliyat yapmamıs),bi digeri hastaneyi babam begenmedi yeni yapılmıs yetersiz dedi.baska bi tane prof.bulduk o da 6000gibi bi para istedi bu aralar o kadar odeyemeyız...devlet hastenelerıne hıc gıtmedım,ama bı gıdıp bakıcam...istanbuldan hangi hastane ve doktorları tavsiye edersiniz?ve ortalama fiyat ne kadar olur?ve tatilim 15 subatta bitiyor sizce ne kadar surede şişlikler iner?

arkadaşla ameliyat olmayı düşünenler için ben operasyon öncesi sonrası resimlerimi albüme koydum inceleyebilirsini
istanbulda ameliyat olmayı düşünüyorsan kesinlikle boğaziçi tıp merkezine bir görüşmeye git benim dr.um tuğrul beydi ama diğer doktorlarla da görüşebilirsin estetik konusunda gerçekten çok iyi bir hastane fiyat olarakta çok uygun

kime oldun canım??

canım ben antalyada oldum...akdeniz tıp fakültesinde kbb doktoru prof.oktay dinç...kemik eğriliğide vardı canım bende onun için kbb doktoru yaptı ameliyatımı...çokda memnunum tawsiye edebilirim şiddetlea.s

X