Burun estetik fiyatları !

doktorun hangi buruna ne hale getirdiği önemli olan ünsüz olup ameliyat ettiği hastaların fotoları çoksa iyi bir plastik cerrahtır demektir . benden sölemesi

ya kusura bakmayın ama bazı doktorlar gercekten fiyatları abartıyorlar.
10.000-15.000 tl yazık günah ya

Arkadaşlar ben 3 doktordan fiyat aldım ortalama fiyat 5000TL hiçbirisi öyle uçuk rakamlardan bahsetmedi. Genel olarak gördüğüm fotolarda sonuçlar iyiydi. Ama favorim A.Göksel.

Bence burada fiyat yazmak hem etik değil, hem de piyasayı kızıştırıyor. Olacak arkadaşlar olmuş arkadaşlara özelden mail atarak fiyatı öğrenebilirler. 5000 liraya burun ameliyatı! Ev mi alıyoruz, araba mı! Ayıp ve de çirkin!

Bence burada fiyat yazmak hem etik değil, hem de piyasayı kızıştırıyor. Olacak arkadaşlar olmuş arkadaşlara özelden mail atarak fiyatı öğrenebilirler. 5000 liraya burun ameliyatı! Ev mi alıyoruz, araba mı! Ayıp ve de çirkin!

bence evden arabadan daha önemli yüzümüz ayıp da diiil çirkinde neden böyle düşünüyosun:KK50:
başlık neyse ona göre yazıyoruz "burun estetik fiyatları !" hatırlatayım:KK51:

Bence yanlış düşünüyorsunuz. Vücudunuzu, sağlığınızı emanet ediyorsunuz doktora. Üstelik de mecbur olmadan. Ben doktorumla ilk görüştüğümde estetik olmak zorundayım di mi dediğimde kaza vs gibi birşey geçirmediği, bir anomali olmadığı sürece kimse estetik olmak zorunda değildir demişti. Doktor seçimi çok önemli. Tabii ki ucuz yapan doktor kötü, pahalı yapan doktor iyidir diye birşey yok. Ama her doktorun bir fiyat politikası vardır. O yüzden aslında 2000 TL ye yapana da 15000TL ye yapana da saygı duymak lazım. Hepsinin hastası olduğuna göre fiyatın ucuz veya pahalı olması göreceli bir kavram demek ki..:KK28::KK28::KK68:

Asıl önemli olan kişinin içine sinen doktoru bulması gerisi hikaye ne yapıp edip toparlıyorsunuz o parayı.Benim doktorum abdulkadir göksel tam fiyat vermek istemiyorum 4000 ila 5000 arası yapıyor

bencede burda fıyat konusmak amelıyat olmamıs arkadaslar ıcın fıkır oluyor kımse zorla bır doktora amelıyat olmak zorunda degıl hepımız arastırıp hem kafamıza hem butcemıze uygun yerı tercıh etme hakkına sahıbız

fiyatlar ortalama 1.500-10.000 arası .özellikle estetik cerrahları ve tanınmış doktorlar 5 bin ile 10 bin arasında. ve kesinlikle burdan fiyat vermek çok mantıklı zira olmayanlara ön bilgi oluyor.

X