Göğüs küçültme/büyütme estetik operasyon fiyatları !

En yakın arkadaşım Şişli etfalde oldu. Toplamda 2500 lira ödedi. Çok güzel oldu ve doktorların ilgisinden de çok mutlu. Ben de orda ameliyat olduğum için biliyorum gayet iyiler.

Diğer konuda 1500 yazmıştınız...bilmiyorumkismile

Diğer konuda 1500 yazmıştınız...bilmiyorumkismile
O konu küçültmeydi bu büyütme silikonları bedavaya vermiyorlar ki arkadaşım özellile marka takıntısı olduğundan normalde 600 liraya başla markanın aynı silikonu varken kendi istediği markaya 1000 lira verdi.

O konu küçültmeydi bu büyütme silikonları bedavaya vermiyorlar ki arkadaşım özellile marka takıntısı olduğundan normalde 600 liraya başla markanın aynı silikonu varken kendi istediği markaya 1000 lira verdi.

Oleeey tamam rahatladım şimdi, beni ilgilendiren oydu da zaten. kaydirigubbakcemile2 Bilgilendirdiğiniz için çok sağolun. opuyorumnanaktan

gogus kucultme yaptırıcam bende, arkadaslar dr. ne kadar kucultecegıne kendımı karar verıyor,bu sefer nıye kucuk dıye sorun olur mu? matematık hesabı mıdır ynı her dr.nın kuculturken baktıgı krıterler aynı mıdır?

merhaba arkadaşlar. ben 17 yaşındayım öss ye gircegim yaz yaptırmayı düşünüorum. yeni bi ortama giricem sonuçta. silikon olduguda farkedilmez diye düşündüm. aklıma takılan şeylere gelince.. bazı gögüsler hiza olarak yukarda yada aşagıda kalıyo onu kendimiz mi ayarlıyoruz doktor mu belirliyo?? birde diger yorumlarda gördüm 300 cc vs bahsetmişsiniz. o cc lerin ne kadar büyüklüğe karşılık geldigini bilmiorum ben yazabilir misiniz ??

Ebuş canım bende kararsız kaldım dr araştırıyorum,ben geçen gün şişlide bir dr a gittim 4000 tl dedi.bir akrabam ona karın germe ve liposakşın oldu çok memnun.ama ben karasızım bu dr da cok ıyı bir dr.ama birde aylin karanlık diy ebır dr var herkes onu begenıyo.ikisi arasında kaldım.aylin karanlık biraz daha pahalı ama meshur.benim bahsettiğim dr ise hem uygun fiyatlı hemde iyi bir dr ama kararsızlıkkkkkkkkkkkkk :)))

merhabalar umarım ameliyatınız bitmiştir halen araştırma içindeyseniz çapa doktor önerebiilirim ismail ermiş benim tel 0537 430 51 21

şişli etfalde hangi doktora ameliyat oldu ? bursada bu ücret seviyesinde ameliyat yapan doktor var mıdır acaba :gitme: 2500 tl biriktirebildim,4000den başlıyor.ne yapcam bilmiyorum

Merhaba. Ben aranıza yeni katıldım. Ama uzun zamandır yazıları takip ediyorum. Ben 23 yaşındayım ve kendimi bildim bileli bu durumdan şikayetçiyim daha ortaokulda bile.. Hiç hiçbir zaman rahat yaşayamadım. Hatta son 4 senedir çok sevdiğim denize giremiyorum. Üstüme uyacak bir şey bulamıyorum çok büyükler. :Normalde iğneden bile korkan ben şimdi karar verdim ameliyat olacağım. Ama önce zayıflamam gerektiğini okudum. boy 1.57 kilo 80 bu arada. Sizlere sorum şu, ben öğrenciyim ve çok param yok. Belki devlet hastanesi parası biriktirebilirim birkaç ayda ama kimisi demişki sağlığı bozuyorsa bedava yapılabilir. Ve evet benim sağlığım bozuluyor. Yıllardır omuzlarımda çöküklük var ve belimde fıtık başlangıcı var aynı zamanda sırtımda feci ağrılar var. Sanırım bu yüzden. Ben hiçbir hastalığımda hastaneye gitmedim ve bu işlerden anlamıyorum. Devletin karşılaması için ne yapılması lazım açıkça anlatabilir misiniz :KK43:

Son düzenleme:
büyütme ameliyatını konyada yapan iyi bir DR varmı bıldıgınız?bıde fıyatları ne cıvarda?devlet hastane:uhm:sınde yapılıyor muki?

bende,bursada herhangi bi devlet hastanesinde bu ameliyat yapılıyor mu onu araştırıyorum ama daha bi neticeye varamadım senağlama

selam kızlar
2 haftadır inanılmaz bi tempoyla araştırma yapıyorum ve o kadar komik ki herkes yalan yanlış her bildiğini söylüyor-yazıyor. ameliyat sonrası deneyimler değil elbette bahsettiğim, önceki proteze ve operasyon tekniğine karar verme aşamasında aktarılan bilgiler..
yanlış bilgilerle başta çok korktum ama özellikle yabancı sitelerde okuduğum makaleler, izlediğim videolar ve realself.com dan baktığım resimler beni baya ikna etti.
en sonunda bu sabah gidip referanslarını en kuvvetli bulduğum doktorla konuştum, kararımı verdim, 11 ağustos'ta göğüs büyütme ameliyatı oluyorum hihoyyyt

öğrendiğim şeyleri ayrıntılı şekilde anlattım "Dr.Mehmet Nebil Bozdoğan hakkında" başlığına (mesaj sayım yetmediği için link veremiyorum)
burda reklam yapmiyim diye özellikle o doktorun başlığı altına yazdım.

operasyon sonrası deneyimlerimi de paylaşırım aynı başlık altında. yerimseniben

selam kızlar
2 haftadır inanılmaz bi tempoyla araştırma yapıyorum ve o kadar komik ki herkes yalan yanlış her bildiğini söylüyor-yazıyor. ameliyat sonrası deneyimler değil elbette bahsettiğim, önceki proteze ve operasyon tekniğine karar verme aşamasında aktarılan bilgiler..
yanlış bilgilerle başta çok korktum ama özellikle yabancı sitelerde okuduğum makaleler, izlediğim videolar ve realself.com dan baktığım resimler beni baya ikna etti.
en sonunda bu sabah gidip referanslarını en kuvvetli bulduğum doktorla konuştum, kararımı verdim, 11 ağustos'ta göğüs büyütme ameliyatı oluyorum hihoyyyt

öğrendiğim şeyleri ayrıntılı şekilde anlattım "Dr.Mehmet Nebil Bozdoğan hakkında" başlığına (mesaj sayım yetmediği için link veremiyorum)
burda reklam yapmiyim diye özellikle o doktorun başlığı altına yazdım.

operasyon sonrası deneyimlerimi de paylaşırım aynı başlık altında. yerimseniben

şimdiden gecmış olsun canım.fıyat ne verdıler.kaça yaptırcan.bırde ankarada mı yaptırcaksın.güvenılır bı DR İSE BENDE DÜŞÜNEBİLİRİM.:uhm:

teşekkür ederim ozimeliscim
ben özel bi hastanede, peşin 4000liraya yaptırcam.

ama okumak istersen bildiğim her şeyi etraflıca anlattım, dediğim başlıktan okuyabilirsin, burda link veremiyorum henüz 100 mesajım olmadığı için:1no2:
bulamadıysan sırayla :
Estetik ve Estetik Cerrahi => Doktorlar, öneriler sorular => Dr.Mehmet Nebil Bozdoğan hakkında
başlıklarına tıkla, 3. sayfada en sonda görceksin mesajımı :KK3:

Son düzenleme:
teşekkür ederim ozimeliscim
ben özel bi hastanede, peşin 4000liraya yaptırcam.

ama okumak istersen bildiğim her şeyi etraflıca anlattım, dediğim başlıktan okuyabilirsin, burda link veremiyorum henüz 100 mesajım olmadığı için:1no2:
bulamadıysan sırayla :
Estetik ve Estetik Cerrahi => Doktorlar, öneriler sorular => Dr.Mehmet Nebil Bozdoğan hakkında
başlıklarına tıkla, 3. sayfada en sonda görceksin mesajımı :KK3:

saol canım.çok tşk.umarım bekledıgın mutlu sona ulasırsın:Saruboceq:.ameliyattan sonra paylasırsan bizde tecrübe edınıriz inş.:lepi:

Arkadaşlar, bursada prof.dr ramazan kahveci tıp fakültesinde meme büyütme ameliyatı yapıyormuş.tıp fakültesi devlete bağlı bi hastane.fazla bi ücret çıkmaz diye düşünüyorum.ilgilenenlere duyrulur.

Ben daha gitmedim görüşmeye ama yakın bi zamanda gidicem.bursada olup da düşünenler olursa,bi gitmelerini tavsiye ederim.benim bütcem yetersiz olduğu için alternatif yollar arıyorum.ve hem az bi bütçe ve işinde profesör olmuş bi doktora ameliyat olmak daha mantıklı gibi geliyor

kızlar benim de bi sorum var yardımcı olursanız sevinirim
ameliyatın tek bi göğüse yapılması gibi bişey mümkün mü?
benim bi göğüsüm diğerinden daha büyük, normalde bi sorun olmuyo ama bikini giyince falan ve sütyen alırken sorun yaşıyorum
birine 90 tam oluyo birine 95
95 olanı kücültmem mi lazım digerini mi büyütmem lazım veya ikisine de mi ameliyat gerekli hic bilmiyorum
sarkma ihtimali boyutla dogru orantılı diye ben 95 olanı kücülttürmek istiyorum esasında, sonradan bi de bu dert olmasın diye ama tabi orasına doktor karar verir heralde
yardımcı olursanız sevinirim a.s.

slm kızlar bn 20 yaşındayım.göğsüm 75 beden şuan.boyum 1.69 kilom 52 bnde silikon taktrmak istiyorum szce erkenmi yoksa yaptırabilrmym.bu arada bnm göğsümde kitle var ama iyi huylu 6ayda 1 düzenli kontrol oluyrm doktorum bi sakıncası olmaz ama bnce iyi göğüslerin dedi ama ben beğenmiyorum arası çok ayrık ve dik durmuyo.bunun için hem silikon hem de dikleştirme mi yaptrmalıyım.ankarada önerebileceğinz bi doktor varmı ve fiyatı ne kadr yazarsanız sevinirim teşkkrler:)

X