Göğüs küçültme/büyütme estetik operasyon fiyatları !

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.391
92.142
Bu başlıkta sadece göğüs estetiği ve yan masraflar (ilaç vb.) fiyatları paylaşabilirsiniz.

Operasyon kaç TL'ye çıktı ? Ekstra ne masraflar ile karşılaştınız ?

Bu başlıkta sadece göğüs estetiği ve yan masraflar (ilaç vb.) fiyatları paylaşabilirsiniz.

Operasyon kaç TL'ye çıktı ? Ekstra ne masraflar ile karşılaştınız ?

operasyon 4500tl buna ekstra olarak sporcu sütyeni aldım 45tl ameliyattan sonra taburcu olurken de almam gereken haplar (agrı kesici pomat antibiyotik) wardı onlarda 20 tl falan tuttu.. baska da bi masraf olmadı bayanssulusmile

Sevgili lalara ve ssheker 07 merhabalar .Bende meme büyütme düşünüyorum.Ankaradayım. Hatta lalara seninle görüşüp tanışmak isterim.Aylardır bu siteyi takip ediyorum.Tuğrul Turana yaptırmayı düşünüyordum ama herkese yuvarlak yapıyor dediler ve kafam karıştı.Ankarada olduğum için dün ilk adımı atıp Prof.Dr. Ruşen Kapucu ile görüştüm.Benim memeler küçük olduğu için sana 215 cc ile 255 cc arsında olur dedi.Damla model,meme ucu kesisi,kasüstü dedi.Kızlar benim boy 174 kilo 56 falan zayıfım yani. 255cc benim boy ve kiloma göre küçükmü olur,ayrıca damlamı yuvarlakmı kararsızım.Kızlar siz tecrübelisiniz lütfen bana yardımcı olun ve fikir verin. Çok karasızım....LÜTFFFFFEEEN.

3.250 ytl ye oldum hİÇ bİr Şİddetlİ aĞrım olmadı sporcu sÜtyenİ herŞey dahİl ANTAKYA DEFNE HASTANESİNDE TUNCAY KAYNAR DOKTORUM

Sevgili birce iki

ben 1.75 boy ve 57 kiloyum. 300 cc takıldı meme ucu ve kas altından.

Bircecim damla zamanla kayıp dönebilir dedi doktorum bende yuvarlak istemiştim. bence sen en az 300 cc taktır. diğerleri küçük olur. sizra benim 300cc o bile büyük durmuyor

teoman doğan a msj attım meme kücültme maliyeti ile ilgili bana dönen msj da 4500 tl civarı denmiş

Bircecim damla zamanla kayıp dönebilir dedi doktorum bende yuvarlak istemiştim. bence sen en az 300 cc taktır. diğerleri küçük olur. sizra benim 300cc o bile büyük durmuyor

katılıyorum bnmkiler de 300cc we büyük degil yani tam ideal bnm boyuma kiloma göre.. daha altı olsa küçük olurmuşş... üstü olsada göze batablrdi aslındaa bayanssulusmile

Ocak son hafta Serdar Eren e ameliyat olucam, randevu ucreti 200 euro, operasyon hersey dahil 7000 euro, hayat boyu bir daha ameiyat olmam gerekmicekmis, degistirme yapilmiyormus 270 cc veya 300cc kas altına gogus altı kesisi ile yuvarlak silikon jel koyulacak ama silikonun detaylarini veya markasini bilmiyorum, ici mavi dısı da beyaz puruzlu gibiydi. benim endisem 270 veya 300 cc ile bedenim ne olucak, su an gogus olcum 85 gogus kafesim 75 cm, yani 10 cm fark AA kup oluyorum, 300 cc pek bi az geldi sizlerin yazısını okuyunca, boyum 1.69, 53 kg yum

Son düzenleme:
Ocak son hafta Serdar Eren e ameliyat olucam, randevu ucreti 200 euro, operasyon hersey dahil 7000 euro, hayat boyu bir daha ameiyat olmam gerekmicekmis, degistirme yapilmiyormus 270 cc veya 300cc kas altına gogus altı kesisi ile yuvarlak silikon jel koyulacak ama silikonun detaylarini veya markasini bilmiyorum, ici mavi dısı da beyaz puruzlu gibiydi. benim endisem 270 veya 300 cc ile bedenim ne olucak, su an gogus olcum 85 gogus kafesim 75 cm, yani 10 cm fark AA kup oluyorum, 300 cc pek bi az geldi sizlerin yazısını okuyunca, boyum 1.69, 53 kg yum

bence gayet iy..i doktoruna güweniyosan (en ii sonuclar için) hangisi dogal durursa onu tercih edicektir..protezin büyük olması cok da tercih edilen bişey degil deformasyon daha fazla olabiliyomuş..300cc ideal bnce..genelde türkiyede 350cc nin üstünde pek yapan doktr yok (bildgm kadaryla) yanlız silikon jel kullanması biraz garip suan en son cıkanlar chosive jel bnce bunu bi sorsan iyi olur..7000€ da inanlmaz fazla geldi bana :bbo: genelde 6000tl den yukarı yapana rastlamadım

Canım ben de 1 şubatta oldum ameliyatımı. Aylin Karanlık yaptı. Şiddetle tavsiye ederim. 1 saat kadar sürdü ameliyatım. Dekolte istediğim için 300 cc high profile yuvarlak protez koyuldu. Hiç ağrım olmadı. Bugün 3. günüm ve neredeyse tüm işlerimi kendim yapabiliyorum diyebilirim. Sadece kollarımı tamamen yukarı kaldırmam yasak şu anda. 300 cc hiçte küçük değil. Gayet büyük, dolgun ve yuvarlak duruyorlar. Ama tabi bu vücut yapısına göre değişiklik gösterebilir.Benim boyum1.73 kilom 56. Biraz daha büyük olsa yapay durabilirdi. Sorularınız varsa yardımcı olabilirim.

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum silikon taktırmak istiyorum boyum 1.62 kilom 47 bana kaç cc iyi olur bi de istanbul ve izmir için doktor önerisine ihtiyacım var ,ameliyat olmuş yada bilen arkadaşlardan isim ve ücret yazan olusa çok sevinirim sevgiler

2008 yılının Eylül ayında 4 milyara oldum. Doktorum Ahmet Seyhan'dı Özel Gazi Hastanesinde oldum ameliyatımı.

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum silikon taktırmak istiyorum boyum 1.62 kilom 47 bana kaç cc iyi olur bi de istanbul ve izmir için doktor önerisine ihtiyacım var ,ameliyat olmuş yada bilen arkadaşlardan isim ve ücret yazan olusa çok sevinirim sevgiler

Canım doktorun karar vericek kaç cc takılması gerektiğine. İzmirde Ahmet Seyhan'ı öneririm kendisi çok tatlı bir doktordur. Bnm ameliyatım yarım saatte bitmiş mesela ki ameliyat sırasında boy boy denemiş en iyisi hangisi duruyorsa onu takmış.

ben de uzun süre düzenli kullandım bunu ama bende bi işe ayaramadı :KK43: şimdi protez için doktor araştırıyorum. tuğrul turan'a ameliyat olabilmek isterdim ama çok pahalı benim için maalesef :KK43:

mrb sardegna operasyonu nerde yaptığını ve ücretini paylaşırmısın ben ıstanbuldayım yakın zamanda taktırmak istiyorum,teşekkür ederim

X