Vücut Estetiği operasyon fiyatları !

kızlar ankarada karın germe ameliyatı yaptıranlar varsa lütfen kimde ve ne kadara yaptırdıklarını payleşsınlar :) çok acillll

işinize yarar mı bilmem ama ankarada DR FERRUH BıNGÜL bacak estetiği ameliyatını 2.500 tl^ye yapıyormuş....msj atmıştım cvp yazmış da

ben üniversite hastahanesinde karnıma ve basenlerime liposuction yaptırdım 4.100 tuttu 3 tane de korse almak zorunda kaldım o da 300 tuttu

Tesekkür ederim hemen cevapladigin icin,
Gercekten moral ve cesaret veriyorsun yazdiklarinla.
ben 68 kiloyum suan ama daha zayiflamak istiyorum.86 idim daha önce iki senede bu kadar verebildim , eee yas ilerleyince yavas gidiyor kilolar.
Bazen yeter artik sabrim kalmadi diyorum, bazen bekle biraz daha zayifla dogru dürüst olsun diyorum.Cünkü benim bir kere daha yaptirabilecegim bir ameliyat degil ancak bir kere ödeyebilirim Hem karin germe hem gögüs diklestirme istiyorum.Ameliyattan sonra zayiflarsam yine ayni düsüklük olur diye endisem var. yoksa bugün bilet alir gelirim oraya olurum ameliyatimi.
O kadar canima tak ettiki, bir yaz daha gecirmek istemiyorum böyle yani hep orani burani
saklamak , gögüslerin altinin pisik olmasi fln bunlar hepimizin basina gelmistir.

Ahh ah öyle dertli hissettim kendimi bir an...

Ama sen annejim bana moral verdin ALLAH senden razi olsun.

Düsüncelerini yazarmisin, beklemek mi daha iyi, yoksa hemen olmak mi?
merhaba erdbeer, ben de bacak ve diz inceltme ameliyati olmak istiyorum. Ben de almanya da yasiyorum. Buradaki fiyatlar cok yüksek ve türkiye deki doktorlar estetik konusunda buraya nazaran cok basarililar. Cünkü türkiyede talep almanya ya göre daha fazla. Ayni zamanda gögüs diklestirme ve büyütme ameliyatinida düsünüyorum. Ahmet Karacalar in sayfasinda 'süperdry' metodu ile bacak estetigini okudum. Alinan yaglar, yüzdeki kirisiklara ve gögüs büyütme-diklestirme de kullanilabiliyormus. Cünkü o yöntemde yaga kan karismadigi icin. Liposuction da kan karistigi icin mümkün degilmis. Ve sadece bacak ve karin bölgesinden alinan yaglar icin gecerliymis.
Merak ettim, acaba sen istedigin ameliyatlari yaptirdin mi? Yazilarinin tarihine bakarsam hayli zaman gecmis. Eger olurda okursan lütfen cevap yazar misin? Sevgiler

merhaba annejim bende senin gibi ameliyat olmak istiyoum ama korkuyorum hem yurtdisindan türkiyeye gelmem gerekiyo ameliyattan 2 gün sonra hotele gitmek gerekiyormus sence cok erken degilmi ve doktorum ilker manavbasi ne dersin aceba iyi bir doktormu aylin hanima yaptirsam uygun fiyat yaparmi sence.

Merhaba Edbeer, ben geçen yıl Şubat ayında zayıflamaya kesin karar verip 104 kilodan 74 kiloya indim. Spor yapmama rağmen sarkmalara engel olamadım ama zaten önceden de göbişim epeyce sarkıktı.Meme küçültme ise yıllardır istediğim ama cesaret edemediğim bir şeydi.1,5 yıl kadar önce bu siteyle tanıştım ve cesaretimi de burada yazan arkadaşlara borçluyum.Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. 74 kiloyla ameliyata girdim bu arada boyum 165 cm. Alınan karın derim , yanlara yapılan liposuction ve meme küçültme sonrası 3 200 gr doku çıkartılmış. Bunun 2 kilosu sadece karın derisi ve yan lipolar....... Veeee sonuç muhteşem... Ağrısız sızısız daha konforlusunu düşünemediğim bir iyileşme süreci yaşadım. Kesinlikle 2 hafta yeterli. Hele ki sadece dikleştirme ise süre kısalacaktır diye tahmin ediyorum. Tabii ki herkesin ağrı eşiği bir değildir. Ama ben çok istekli ve mutlu girdim ameliyatıma. Daha önce 2 normal doğum ve bir yumurtalık ameliyatı geçirdim. Doğumlarım kolaydı ama ameliyatım çok ağrılı olmuştu. Bu yüzden bu operasyon bana çok kolay geldi. Darısı tüm isteyenlerin başına.....kaydirigubbakcemile5
merhaba annejim, simdi peki karnin dumduz oldumu, buyuk karin germemi mini karin germe mi, ayiptir sormasi, karin alti kadin genital bolgenin ust kismi sis duruyormu ve kadin genitalin ustudende bende sarkiklik var, yazin duzeltilecek, bende karin germe ve liposuction yaptirdim, ama bence karnima sadece germe yapildi. Diger bolgeler bu yila birakildi diye dusunuyorum, Turkiye´de ben gordugum kadariyla cok bilgi vermiyor doktorlar, kagit falan vermiyorlar, neler yapildi nasil nerden ne kadar yag alindi vs. Yanlismi biliyorum, sizin tecrubeleriniz ne arkadaslar.

--------------------------------------------------------------------------------

canım başımdan geçen bir olatı anlatmak isterim karar sizin tabi ocak ayından beri burda tecrubelri okuyorum ameliyat olan arkadaşlardan yorumlar ve tavsiyeler alıyorum ve benimde görmek istemediğim çok doğumlarımdan sonra çok kötü olan bir karnım var önceleri eşimi ikna edemedim ama yaklaşık on arkadaşla yazışıyorum değişik yerlerde hepsi ist aylin hanımın hastası olduklarını yazıyor çok memnun oldukları yazıyor harıka bir ameliyat öncesi ve sonrası yaşadıklarını söylüyor çok teşekkür teşkkür bende tabi bu yazılanlara sonsuz güvenim varyaa zor olsada aşımı ikna ettim ve aylin hanıma gittim ameliyat gününü aldım sonra bir hastane adını bana söylemiş olan arkadaşımın hangi hastaneyi söylediğini bulmak için butun mesajlarını görmek istedim ve yine aylin hanım için yorumlar sitesinde site yöneticilerinin uyarılarını gördüm diyorlarki 6 tane kullanıcı hepsi aylin hanım hastası ve çok memnun olduklarını yazıyorlar ama hepsi tek bir bilgisayar IP adresi kulanıyorlar yanı hepsi tek bir kişi kendileri soruyor kendileri cevaplıyor % 100 memnuniyet herşey ortada daha ne diyim yazıyor yıkıldım çokcuklarım biliyor ameliyat olacağımı eşim annem ve ben hayatımı emanet edicem sırf burda yazılanlara güvenip. sonuç hemen iptal ettim .sizleri uyarmak istedim bizim bu zaafımız bazı insanlar tarafından kullanılmak istene bilir şimdi siz bilin ne yaşadığımı benim gibi bilmeden değil bilerek tercih edin yinede gitmek isterseniz not ben ameliyat olucam istiyorum deyın ce özelden ilk irtibata geçmişlerdi benimle
bunula birlikde gerçekden de bilgilerini paylaşan samimi insanlarda var haklarını yememek lazım

ben bir kaç prof ile mailden görüştim daha fiyatlar 5000 ile 7000 arası genelde tabi henüz önümzdeki hafta gidicem daha net fiyat almak için bakalım artık ama bilgi veririm

ben üniversite hastahanesinde karnıma ve basenlerime liposuction yaptırdım 4.100 tuttu 3 tane de korse almak zorunda kaldım o da 300 tuttu

merhaba noa sen hangi üniversitede ameliyat oldun izmirde mi ve hastanede yattınmı bende basenime ve bel simidi denen bölgeme yaptırmak istiyorumda?

slm kızlar
ben fatih dağdelenle liposuction ameliyatı için irtibata geçtim tek bir bölge 1200 euro eğer birden fazla bölge istiyorsanız 900 euro ya düşürüyorlar.hastane masraflarıda dahil.

10gün önce 9eylül üni. hastanesi doç dr adnan menderese operasyonlarımı oldum.
1sene içinde 57 kg verdiğim için deformasyonlar oldu elbette.
Geçirdiğim operasyonlar;
*göğüs toparlama + silikon (260 cc kas üstü)
*kol germe
*bacak içi germe(uyluk germe)
*alt baldır ve üst bacağa liposakşın(1800cc)

1200 tl protez silikon , 120 tl korsem , 90 tl özel sütyenim ve 600 tl özel oda param dahil toplam 7000 tl ücret ödedim(bunun 3450 tlsi de anestezicimin ve doktoruun öğretim üyesi olması nedeniyle katkı payı)

sorularınız olursa sorabilirsiniz opuyorumnanaktan

10gün önce 9eylül üni. hastanesi doç dr adnan menderese operasyonlarımı oldum.
1sene içinde 57 kg verdiğim için deformasyonlar oldu elbette.
Geçirdiğim operasyonlar;
*göğüs toparlama + silikon (260 cc kas üstü)
*kol germe
*bacak içi germe(uyluk germe)
*alt baldır ve üst bacağa liposakşın(1800cc)

1200 tl protez silikon , 120 tl korsem , 90 tl özel sütyenim ve 600 tl özel oda param dahil toplam 7000 tl ücret ödedim(bunun 3450 tlsi de anestezicimin ve doktoruun öğretim üyesi olması nedeniyle katkı payı)

sorularınız olursa sorabilirsiniz opuyorumnanaktan

merhabalar,
ben de 9 eylül üniv.'de silikon+lipo olmayı düşünüyorum. daha önce operasyon geçiren kişilerin resimlerini gördün mü? neden silikonu kas üstü yaptırdın? senin tercihin miydi? yardımcı olursan çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

slm denız
ben oncelıkle 57 kg yı nasıl verdıgını merak ettım,anlatırmısın bıraz,
tebrıkler
yepyenı bırı oldun sanırım fızık olarak.

merhabalar,
ben de 9 eylül üniv.'de silikon+lipo olmayı düşünüyorum. daha önce operasyon geçiren kişilerin resimlerini gördün mü? neden silikonu kas üstü yaptırdın? senin tercihin miydi? yardımcı olursan çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

Resimlerini değil kendilerini gördüm :dance: Arkadaşım da benzer ameliyatları olmuştu gayet memnundu.
Silikonları neden kas üstü yaptırdım,bu doktordan önce başka doktorlara da gittim onlarda kas üstünü önermişlerdi bana.Genelde kas altına yuvarlak ve daha büyük cc'li silikonları koyuyorlarmış oturması çok daha geç oluyormuş ve daha yapay duruyormuş.Ben damla şeklinde ve doğal olmasını istedim.260cc de oldukça normal bir göğüs boyutu silikon oldğu hiç belli olmuyor normal bi insan göğsü boyutlarında.Benim hiç göğüs dokusu kalmamıştı belki bu yüzden yapmışlardır bilmiyorum ya da deride de toparlama oldu onunda etkisi olmuş olabilir.
kaydirigubbakcemile2

slm denız
ben oncelıkle 57 kg yı nasıl verdıgını merak ettım,anlatırmısın bıraz,
tebrıkler
yepyenı bırı oldun sanırım fızık olarak.

Teşekkür ederim opuyorumnanaktan
Onu da sleeve gastrectomy die bir operasyonla yürüyüşle verdim kendim de çok dikkat ettim elbet :1rolleyes:

Resimlerini değil kendilerini gördüm :dance: Arkadaşım da benzer ameliyatları olmuştu gayet memnundu.
Silikonları neden kas üstü yaptırdım,bu doktordan önce başka doktorlara da gittim onlarda kas üstünü önermişlerdi bana.Genelde kas altına yuvarlak ve daha büyük cc'li silikonları koyuyorlarmış oturması çok daha geç oluyormuş ve daha yapay duruyormuş.Ben damla şeklinde ve doğal olmasını istedim.260cc de oldukça normal bir göğüs boyutu silikon oldğu hiç belli olmuyor normal bi insan göğsü boyutlarında.Benim hiç göğüs dokusu kalmamıştı belki bu yüzden yapmışlardır bilmiyorum ya da deride de toparlama oldu onunda etkisi olmuş olabilir.
kaydirigubbakcemile2

cevabın için çok teşekkür ederim. peki yara izin ne kadaracaba? koltuk altından mı girdiler?
opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
kavitasyonla ilgili kampanya yapan bir kaç yer buldum, hepsiyle tek tek görüştüm, 2-3 yer beni tatmin edecek cümleler kurdu, sonuçlarından size bilgi vereceğim, bugün ilk seasım var. umarım dedikleri gibi 1 seansta 2-3 santim incelme oluyordur.

ya birsey öğrenmek istiyorum anladığım kadarıyla büyütenler var .. ben göğüs büyütmenin zararı olup olmadığını öğrenmek istiyorum internetten bakmantansa tecrübeler den öğrenmek daha mantıklı Bana YARDIM edermisiniz?? :kk77:

X