Vücut Estetiği operasyon fiyatları !

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.374
92.020
Bu başlıkta sadece Vücut Estetiği (Karın Germe, Bacak ıçi Germe, Popo Kaldırma, Kol Germe, Yağ Aldırma, Jilet ızi Giderme, Leke Tedavisi vb) ve yan masraflar (ilaç vb.) fiyatları paylaşabilirsiniz.

Operasyon kaç TL'ye çıktı ? Ekstra ne masraflar ile karşılaştınız ?

ya arkadaşlar fiyat söölemek çok iyi de bide hangi doktora yada hastanede yaptırdığınızıda sööleseniz..Annejim geçmiş olsun. iki ameliyatı birden aynı anda ve aynı aneztezi ile mi yaptırdın.Bir arkadaşım var bu şubatta karın germe yaptıracak ama göğüsleri de çok büyük, ben onu da aynı anda yaptırsana dedim.Ağır gelmezmi dedi. Sen şimdi nasılsın .ameliyat sonrası bakımı zormu.Keşke tecrübeli biri olarak daha fazla bilşgi verebilseydin.Ne kadar faydalı olurdubize.Sevgiler.

ya arkadaşlar fiyat söölemek çok iyi de bide hangi doktora yada hastanede yaptırdığınızıda sööleseniz..Annejim geçmiş olsun. iki ameliyatı birden aynı anda ve aynı aneztezi ile mi yaptırdın.Bir arkadaşım var bu şubatta karın germe yaptıracak ama göğüsleri de çok büyük, ben onu da aynı anda yaptırsana dedim.Ağır gelmezmi dedi. Sen şimdi nasılsın .ameliyat sonrası bakımı zormu.Keşke tecrübeli biri olarak daha fazla bilşgi verebilseydin.Ne kadar faydalı olurdubize.Sevgiler.

Ameliyatımı sevgili doktorum Aylin Karanlık Medical Park ta yaptı.Evet tek anesteziyle ve 7 saat sürdü. Sonuç şimdilik süpeeeeeeerrr.....hihoyyythihoyyyt

Ameliyatımı sevgili doktorum Aylin Karanlık Medical Park ta yaptı.Evet tek anesteziyle ve 7 saat sürdü. Sonuç şimdilik süpeeeeeeerrr.....hihoyyythihoyyyt

Merhaba, kilo durumunuz nasil?
Zayif misiniz, ben biraz kiloluyum da o yüzden soruyorum.
Hem karin germe hem de gögüs diklestirme düsünüyorum.
Bir de iyilesme süresi ne oldu.2 hafta ise baslamak icin yeterli midir sizce ?
yurtdisindayim da o yüzünden soruyorum.
tesekkürler

Merhaba, kilo durumunuz nasil?
Zayif misiniz, ben biraz kiloluyum da o yüzden soruyorum.
Hem karin germe hem de gögüs diklestirme düsünüyorum.
Bir de iyilesme süresi ne oldu.2 hafta ise baslamak icin yeterli midir sizce ?
yurtdisindayim da o yüzünden soruyorum.
tesekkürler

Merhaba Edbeer, ben geçen yıl Şubat ayında zayıflamaya kesin karar verip 104 kilodan 74 kiloya indim. Spor yapmama rağmen sarkmalara engel olamadım ama zaten önceden de göbişim epeyce sarkıktı.Meme küçültme ise yıllardır istediğim ama cesaret edemediğim bir şeydi.1,5 yıl kadar önce bu siteyle tanıştım ve cesaretimi de burada yazan arkadaşlara borçluyum.Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. 74 kiloyla ameliyata girdim bu arada boyum 165 cm. Alınan karın derim , yanlara yapılan liposuction ve meme küçültme sonrası 3 200 gr doku çıkartılmış. Bunun 2 kilosu sadece karın derisi ve yan lipolar....... Veeee sonuç muhteşem... Ağrısız sızısız daha konforlusunu düşünemediğim bir iyileşme süreci yaşadım. Kesinlikle 2 hafta yeterli. Hele ki sadece dikleştirme ise süre kısalacaktır diye tahmin ediyorum. Tabii ki herkesin ağrı eşiği bir değildir. Ama ben çok istekli ve mutlu girdim ameliyatıma. Daha önce 2 normal doğum ve bir yumurtalık ameliyatı geçirdim. Doğumlarım kolaydı ama ameliyatım çok ağrılı olmuştu. Bu yüzden bu operasyon bana çok kolay geldi. Darısı tüm isteyenlerin başına.....kaydirigubbakcemile5

Merhaba Edbeer, ben geçen yıl Şubat ayında zayıflamaya kesin karar verip 104 kilodan 74 kiloya indim. Spor yapmama rağmen sarkmalara engel olamadım ama zaten önceden de göbişim epeyce sarkıktı.Meme küçültme ise yıllardır istediğim ama cesaret edemediğim bir şeydi.1,5 yıl kadar önce bu siteyle tanıştım ve cesaretimi de burada yazan arkadaşlara borçluyum.Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. 74 kiloyla ameliyata girdim bu arada boyum 165 cm. Alınan karın derim , yanlara yapılan liposuction ve meme küçültme sonrası 3 200 gr doku çıkartılmış. Bunun 2 kilosu sadece karın derisi ve yan lipolar....... Veeee sonuç muhteşem... Ağrısız sızısız daha konforlusunu düşünemediğim bir iyileşme süreci yaşadım. Kesinlikle 2 hafta yeterli. Hele ki sadece dikleştirme ise süre kısalacaktır diye tahmin ediyorum. Tabii ki herkesin ağrı eşiği bir değildir. Ama ben çok istekli ve mutlu girdim ameliyatıma. Daha önce 2 normal doğum ve bir yumurtalık ameliyatı geçirdim. Doğumlarım kolaydı ama ameliyatım çok ağrılı olmuştu. Bu yüzden bu operasyon bana çok kolay geldi. Darısı tüm isteyenlerin başına.....kaydirigubbakcemile5

Tesekkür ederim hemen cevapladigin icin,
Gercekten moral ve cesaret veriyorsun yazdiklarinla.
ben 68 kiloyum suan ama daha zayiflamak istiyorum.86 idim daha önce iki senede bu kadar verebildim , eee yas ilerleyince yavas gidiyor kilolar.
Bazen yeter artik sabrim kalmadi diyorum, bazen bekle biraz daha zayifla dogru dürüst olsun diyorum.Cünkü benim bir kere daha yaptirabilecegim bir ameliyat degil ancak bir kere ödeyebilirim Hem karin germe hem gögüs diklestirme istiyorum.Ameliyattan sonra zayiflarsam yine ayni düsüklük olur diye endisem var. yoksa bugün bilet alir gelirim oraya olurum ameliyatimi.
O kadar canima tak ettiki, bir yaz daha gecirmek istemiyorum böyle yani hep orani burani
saklamak , gögüslerin altinin pisik olmasi fln bunlar hepimizin basina gelmistir.

Ahh ah öyle dertli hissettim kendimi bir an...

Ama sen annejim bana moral verdin ALLAH senden razi olsun.

Düsüncelerini yazarmisin, beklemek mi daha iyi, yoksa hemen olmak mi?

Tesekkür ederim hemen cevapladigin icin,
Gercekten moral ve cesaret veriyorsun yazdiklarinla.
ben 68 kiloyum suan ama daha zayiflamak istiyorum.86 idim daha önce iki senede bu kadar verebildim , eee yas ilerleyince yavas gidiyor kilolar.
Bazen yeter artik sabrim kalmadi diyorum, bazen bekle biraz daha zayifla dogru dürüst olsun diyorum.Cünkü benim bir kere daha yaptirabilecegim bir ameliyat degil ancak bir kere ödeyebilirim Hem karin germe hem gögüs diklestirme istiyorum.Ameliyattan sonra zayiflarsam yine ayni düsüklük olur diye endisem var. yoksa bugün bilet alir gelirim oraya olurum ameliyatimi.
O kadar canima tak ettiki, bir yaz daha gecirmek istemiyorum böyle yani hep orani burani
saklamak , gögüslerin altinin pisik olmasi fln bunlar hepimizin basina gelmistir.

Ahh ah öyle dertli hissettim kendimi bir an...

Ama sen annejim bana moral verdin ALLAH senden razi olsun.

Düsüncelerini yazarmisin, beklemek mi daha iyi, yoksa hemen olmak mi?

Merhaba Edbeer; Mesajını şimdi görebildim ve hemen yazıyoruuuuuummm. Öncelikle boyunu merak ediyorum. Çünkü benden 10 kilo zayıfsın.Şöyle bir durum var eğer karın germede benim gibi 2 kg lık bir kayıp olacaksa otomatikman 66 olursun.Eğer ideal kilon yani senin inebileceğin rakam en fazla 56 ise hiç durma HEMEN OL derim. Çünkü ameliyat sonrası çok hızlı verilmeyen ( mesela 4 - 5 aya yayarak ) ve maksimum 10 kg deformasyon yaratmıyor. Bence bir yaz mevsimini daha kendine zehir etme canım. Üstelik ameliyat sonrası hiç öyle ağrı sızı falan yaşamadım ben. Benim doktorum gayet konforlu bir iyileşme süreci yaşattı bana...... Ayrıca operasyondan sonra moralin o kadar yerine geliyor ki bundan sonra yapacağın diyet ve egzersizleri çok daha mutlu ve kolay yapacaksın. Benim ameliyat olalı 1,5 ay oldu ve dün itibarıyla diyet ve egzersizlerime başladım :lepi: Hedefim 65 olmak.... Valla bu moralle daha aşağılara bile inebilirmişim gibi geliyor.....Hadi bana kolay gelsin.... Sana da ameliyat gelsin .....kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5

Ha bu arada kimi düşünüyorsun bilmiyorum ama benim canım doktorum kredi kartına aynı ücret üzerinden taksitlendirme de yapabiliyormuş...:lepi: :lepi: :lepi:

bacak dolgusu yağtoıranlarda fiyat yazabilirmi?merak eidyorum çok uçuk fiyatlar var arada

Ayın 13' ünde yani Çarşamba günü göğüs küçültme ve karın germe ameliyatı oldum. İkisi birlikte olduğu için 8000 TL ödedim.
annejim tşkler açıklamaların sayesinde kafama takılanları bende öğrenmiş oldum.
Ben 65 kilodan 56 kiloya kadar verdim.Sporda yaptım.Ama sonrasında çok aşırı olmayan bir çıkıntı vardı alt göbeğimin üzerinde.3 5 kilo farketsem bile o da orantılı olarak sürekli ordaydı.Belki küçük ama ama gerçekten okadar rahatsız ediciki oturmak bile istemiyo insan.Dar birşey giymek istesen kendini uzaktan bile belli ediyor.ayrıca hiç dümdüz bir göbeğim olmadığı için çok istiyorum.Neler yaptım o gitsin diye,,düzenli mekikmi çekmedim,termal şortmu giymedim.kremlermi kullanmadım.. Hani sanki orası onun alınyazısı olmuş gibi naparsam yapıyım yıllardır o hep orda :roflol:
Aynı zamanda eskiden de fazla büyük olmayan göğüslerim de iyice küçüldü ve sarktı.Ben biraz dolgu ve dikleştime uygulatmak , aynı anda anestezi görmüşken alt göbeğimi de gerdirmek istesem, çok bi fark olurmuki ameliyat sonrası dönem için?sonuçta 2 si de göğüs operasyonu ama büyütme de farklı olabilirmi diye kafama takıldı.
Bu konu Sürekli düşündüğüm ve bir türlü karar veremediğim bir konu da a.s

X