Adana'da düğün mekani ariyorum

arkadaşlar allah aşkına yok park zirve yok bilmem nere diyen kişiler siz hiç fiyat biliyor musunuz herkes ister oralrda olsun ama çokkk pahalı evlilik başlı başına zor zaten birde böyle yormları okuyunca kızıyorum lütfen gerçekçi olalım arkadaşlar........

son balo salonunda arkadaşımın düğünü oldu güzeldi. 2800 pasta kola ikram ve kasım aralık gibi kiralamış bilgi isteyen arkadaşım

benim de düğünüm temmuzda adanada olucak hiç bilmiyorum adanayı.pembe köşkle görüşülmüş acaba biliyormusunuz nasıl?

cnm yakın tanıdığımızın düğünü emirada oldu yaklaşık 1 ay kadar önce, fiyatı 7000 tl dediler..ama ikramları cips çerez bide pastadan ibaretti..açıkcası ben o parayı o balo salonuna vermem ayrıca bir öğretmen arkadaşın düğünüde barajyolu 7,5 duraktaki küçük bir düğün salonunda oldu ama muhteşemdi..bence düğünün güzelliği otelde yada balo salonunda olması değildir..evet mekanda önemlidir fakat artık birçok düğün salonu otellerden çok daha güzel düğün yapıyor..ayrıca otellerin pistleri çok küçük insan kalıp içinde oynuyor resmen..her an pist dışına bir kadının kalçası sizi yanlışlıkla itecek yada delice oynayan bir beyin kolu değecekmiş gibi sıkışık şekilde oynuyor:))) çünkü teyzemin düğünü mavi sürmeli otelinde oldu bir sahne bu kadarmı berbat olur ya piyanistler bu kadar mı berbat olur, müzik çokkötü sesleri çok kötü şarkı seçimi çok kötü...ne oynayabiliyorsun ne durabiliyorsun ortada bir seçim yani:)) seyhan otelindede bir çok düğüne katıldık, orayıda beğenmedim..inci oteli zaten kötünün iyisi diyebilirim..artık herkes incide yapıyor ama beğenmiyorum..şunu keşfettim en güzel düğün adıda üzerinde düğün salonunda oluyor..insan otele verdiği ücrete acıyor..hayatınızda ilkkez düğün yapıyoruz evet hatta elit kesimdeysek düğüns alonu tutmak çok aşağılayıcı gibi algılanıyor bazı kesimlerce...tepkiler şu düğün salonumu ıyyyyy diye gelen tepkiler olmuyor değil...ama çok pahalı bir yer tutmak düğünün çok güzel olacağı anlamına gelmez.. açıkcası düğünü güzel yapan seçilen yerden ziyade müziğin güzelliği ve oynayan insanların kalabalığıdır..

Son düzenleme:
Konu açılalı çok olmuş Fakat Adanada evleneceklere bende öneri verebilirim :)

Seyan Otelinde bi düğüne gittim kokteyl yapılmıştı. Gelin canlı müziği değil bilgisayardan müzik seçmişti ve playback olarak çalındı. Canlı müziğin dışında herşey çok güzeldi :) Fakat tabiiki pahalı.. ama Dekorasyonu kendiniz seçiyorsunuz ve Otelde fotoğrafçısıda vardı sanırım :) ( gittiğim düğün 14 bin tl idi )

Oscar Balo salonunda annem dahil çoğu akrabalarım evlendi.. SOn bir kaç yıldır çok güzel değişiklikler yapıldı dekorasyon çok güzel.. Müziğide hoştu temmuz 2010 da gitmiştim en son :) Fiyat sanırım 2500 3000 arası

Pembe Köşkte Ekim ayında kuzenin düğünü yapılacak nasıl bir salon fikrim yok fiyat sanırım 1800

VEEEE Bende Deniz Şirin müzikholde evlenecem kızlar.. Adanada uygun fiyata düğün isteyenler bir baksın. Gelinle Damatın giriş yeri ayrı bir köprüden geçiyorlar, 10 Katlı gelin pastası ( Davetli sayısına göre arttırılıyor artı 10 kat olarak servis ediliyor.. Veya tabiiki sadece 7 katlıda olabiliyor) Davetlilerin cips ve içecek alabileceği minik bir büfesi var.. 3 Ayrı dekorasyon seçme şansı var yavru ağzı rengi, gümüş veya altın. Gelin yolunu süper yapmışlar köprünün başında ve sonunda meşaleler var ilk giriş dansında da yanlarda volkanlar yanıyor.. Gelinle damat salona girmeden yarım saat önce mumlar yakılıyor, gene gelinle damatın gelmesine az bir süre kala önceden düğün salonuna verilmiş fotoğraflar seçilen müzik eşliğinde slayt gösterisinde salonda bulnan 2 yere yansıyor.. Düğün süresince duvardan düğün kamerayla oraya yansıyor ve çekilen fotoğraflar ordada gösteriliyor.

Fiyat: 1650 Tl

Kına gecesi mekanlarını pek bilmiyorum..

Sydney müzikhol var ( çarşıdan uzakta biraz ) Ve uluçay müzikhol var

Kızlar mrb. Konuya da uzun zamandır yorum yapılmamış. Ben yaziml dedim. Adadna'da düğününü Son Balo'da yapmak isteyenler bana ulaşsın mutlakaaaaaaaaaa:KK16:

Merhaba arkadaşlar. Şubat sonunda evleniyorum. Adana'yı pek tanıdığım söylenemez. İzmir'den araştırma yapmak da zor oluyor. Hele ki kış düğünü yapmak biraz canımı sıktı açıkçası. Çünkü yazlık mekanlar çok güzel.
Önerebileceğiniz kışlık kapalı mekanları paylaşabilir misiniz?

düğününü deniz şirin'de yapan ya da deniz şirin'de birinin düğününe giden arkadaşlar.. sesimi duyan var mı?? :KK61:

Başlık açılalı çok olmuş ama şansımı deneyip bir de ben sormak istiyorum. Adana'da kapalı mekan düğünü yapmayı düşünüyorum malum nem ve sıcak ikilisiyle açık havada düğün yapmak biraz sıkıntılı :KK43: Gittiğiniz düğünlerden aklınızda kalan güzel mekanlar varsa Adanalı Kadınlar Kulubu kullanıcılarından yardım bekliyorum :)

canım geçen sene ınci otelde olmuştu bizim düğünümüz. gayet de güzel olmuştu, ama ben adanalı değilim diğer mekanları bilmiyorum dolayısıyla kıyaslama yapamayacağım...
şimdiden bir ömür boyu mutluluklar...

benim kayınvalidem de geçenler de inci otelde olabilir demiş, netten baktım da resimlerine begenmedim pek :S inşallah içimize sinen bir yer olur ya... kaç yıl önceki yorumunuza 2015'ten cevap var :KK70:

Kizlar nisanda benimde Adana'da dugunum olacak insallah. Deniz sirin son balo pembe kosk pamuk muzikhol viilla muzikhol butun bunlar icin fiyat ve mekan konusunda yardima ihtiyacim var :)

Kızlar merhabaaa bizde agustosta yapmayı düşünüyoruz kismetse.. kale kır tesisleri var Catalan barajının o tarafta oraya baktık orayla ilgili fikri olan var miiiii ???

Kızlar selamlar ,

Benim düğünüm 09 Nisan 2016'da Rüya Park Tesislerinde oldu . Deli gibi yağmur yağdı o gün ve mekandaki ekip bize danışmadan bütün masaları süslemeleri toplayarak misafirleri içeri almış . Biz giriş için misafirleri dışarıya almalarını rica ettik. Yok sistemi içeri aldık artık dışarı çıkaramayız gibi nedenler öne sürerek bizi tam 1 saat beklettiler mekana giriş için . Son anda giriş müziğimizi değiştirmek istedik bu talebimizi de gerçekleştirmediler .Tabi bu arada ben bütün misafirleri dışarı çıkarmak için tek tek uğraşırken ; yemek servisi kapalı alanda açılacaktır şeklinde bir anons yapalım dediler . Israrla hayır diye belirtmeme rağmen anonsu yaptılar. Kır düğünü konseptinde bir mekanın nasıl olur da brandası olmaz anlamıyorum . Düğün dışarda devam etti , yağmur çişelemeye başlayana kadar . Sonra içeri geçtik tabi.Hostes kızlar ve mekan sahibi Serkan Bey'in ilgi ve alakasını göz ardı edemem . Zaten bahsettiğim sorunların yaşanması ile ilgili kişi şu anda tesisten ayrılmış, bu bilgiyi de ekleyeyim. Bunun dışında fotoğraflar ve Drone ile yapılan video çekimi hızlıca bana ulaştırıldı . Ancak fotoğrafçının fotoğrafları gönderdiği gün ayrı bir şok yaşadık. Fotoğrafları basmış ancak yanında çok basit kalitesiz bir fotoğraf albümü ile bize kargolamıştı.

Yaşadıklarımı size aktarayım istedim , karar sizin.

X