burun estetigi ameliyatı fiyatları..güncelleyelim :)

dnz_dnz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2009
322
28
mrb kızlar.. burun estetiği olcak ve olmayı düşünen arkadaşları ilgilendircek bi konuyu merak ediyorum doktorların burun estetiği için verdiği fiyatlar genel de hangi aralıkta ? tabi herkesin ameliyatına göre değişir ama her doktorun verdiği bi aralık vardır heralde.forumda böyle bi konu var ama bence değişmştr fiyatlar çünkü eskiydi baya. doktorların burun estetiği için verdikleri fiyatları güncelleyelim.:)

mrb kızlar.. burun estetiği olcak ve olmayı düşünen arkadaşları ilgilendircek bi konuyu merak ediyorum doktorların burun estetiği için verdiği fiyatlar genel de hangi aralıkta ? tabi herkesin ameliyatına göre değişir ama her doktorun verdiği bi aralık vardır heralde.forumda böyle bi konu var ama bence değişmştr fiyatlar çünkü eskiydi baya. doktorların burun estetiği için verdikleri fiyatları güncelleyelim.:)

ameliyatlar yapılan işleme ve hastaneye göre değişiyor.Çoğu doktor 2010 zammı yaptı :)

yaa evet işte :KK43: zaten cok istiolar bide zam olunca ... nası birikcek bilmiorm :KK43:

üzülme mutlaka bir yol bulunur.sen önce hangi dr ameliyat olmak istiyorsun onu düşün sonuçuda seni memnun etsin maddiyatıda da yerimseniben

canım üzülmeym diyorum ama çok hazırladım kendmi bide şimdi masraflı olunca.. yani bende öğrenciyim alt tarafı bi yere kadar biriktirebilirim ..:çok üzgünüm:
ankarada bi doktor düşünüyorum ama bazıları çok uçuk fiyatlar veriyor

X