ikiz anneleri ilk kan değeriniz kaç çıktı.ikiz olduğu ne zaman belli oldu?

btly

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
147
19
ben ilk tüp bebek denememde hamile olduğumu yeni öğrendim.bana 2 embriyo transfer edildi.ben sanki ikiside tutmuş gibi hissdiyorum.kan testim 268 çıktı.doktor ikinci teste ihtiyaç duymadı.12 gün sonra gel keseyi görelim dedi.ikiz bebek bekleyenler sizin ilk değerleriniz kaçtı ve ne zaman ikiz bebeğiniz olduğunu öğrendiniz?:nazar::nazar:

Hayırlı Olsun canım,Allah tamamına erdirsin.benim değerim 462ydi.hamileliğimin 5.haftasında belli olmuştu keseler ama vajinal muayenede.

arkadaşlar değerlerinizin hangi gün olduğunu yazarsanız daha açıklayıcı olur bence.

canım hayırlı uğurlu olsuuun..
BENDE tüp bebek tedavisinde üç embriyo transfer etiler..12.gün test yaptık 250 çıktı iki gün sonra yaptığımız test 560 çıkmıştı..şu an üçüze hamileyim..

ben ilk tüp bebek denememde hamile olduğumu yeni öğrendim.bana 2 embriyo transfer edildi.ben sanki ikiside tutmuş gibi hissdiyorum.kan testim 268 çıktı.doktor ikinci teste ihtiyaç duymadı.12 gün sonra gel keseyi görelim dedi.ikiz bebek bekleyenler sizin ilk değerleriniz kaçtı ve ne zaman ikiz bebeğiniz olduğunu öğrendiniz?:nazar::nazar:
canımmmmm.... çok çok çok sevindim şükür şu ara herkesten pozitif sonuçlar duyuyorum.. ALLAH sağlıklı hayırlı etsin inş yavrularını en önemlisi bu tamamına erdirsin inş...
muhtemelen çoğul gebelik..
benim ilk tüpdenememde değerim 10.gün 69.77 12.gün 120.07 idi ve ikizdi 2embriyo transferi yapılmıştı.. kimseye yaşatmasın MEVLAM, kaybettim onları..
şuan 2.yi denedim 3embriyo tarnsfer edildi
10.gün 23.84
12.gün 44 yada 77 idi tam hatırlamıyorum ama tek gebelik bu.. değerden de anlaşılıyor zaten..
sağlıkla büyüt bebişlerini canım
sevgiler..

kızlar bana yardım 11 gün 40
13 gün 155 ilk denemem birdaha tahlile gerek varmı idrar da tam çıkıyor artık
cevap verirseniz sevinirim

benim ilk değerim 638 di çok sonra 2. ayımda vajinal muayenede ikiz olduğu çıktı

benimde 9. gün 54.1 di 11. gün 210 ve şu an üçüz gibi görünüyo

benım 12 gun 188
14. gun 475 idi
henuz keseyı gormeye gıtmedık ıkız olma ıhtımalı varmıdır arkadaslar
bana yok gıbı geldı

Ben dondurulmuş emriyolarlarla transfer oldum ilk kez. 2 adet embriyo transfer edildi.12 gün idrarda çift çizgi çıktı. Dondurulmuşlarda test günü 15 gündür ve bende 15 günde yaptırdığım testte 5,784 çıktı sonuç. Merkezi aradığımda dondurulmuşlarda rakam hep yükser çıkar demişlerdi.Bende şuan ikizlere hamileyim.
Çok kanamam oldu ama hala bebişlerim benimle,Allah herkese hayırlı gebelikler nasip etsin.

kızlar haftaya cumartesi sonuç belli olacak.ama o zamana kadar nasıl dayanırım bilmiyorum.bende şu anda doğru dürüst hiçbir belirti yok.ikiz anneleri belirtileri daha yoğun yaşar derler.siz hangi belirtileri yaşıyorsunuz?

kızlar bana yardım 11 gün 40
13 gün 155 ilk denemem birdaha tahlile gerek varmı idrar da tam çıkıyor artık
cevap verirseniz sevinirim

Canim stres yapmana gerek yok .. Degerlerin cok güzell ... Tekrarlamaya da gerek olmadigini düsünüyorum ..

Allah saglikli bir sekilde kucagina aldigin günleri de göstersin ...

Darisi bizlere ..

Ben dondurulmuş emriyolarlarla transfer oldum ilk kez. 2 adet embriyo transfer edildi.12 gün idrarda çift çizgi çıktı. Dondurulmuşlarda test günü 15 gündür ve bende 15 günde yaptırdığım testte 5,784 çıktı sonuç. Merkezi aradığımda dondurulmuşlarda rakam hep yükser çıkar demişlerdi.Bende şuan ikizlere hamileyim.
Çok kanamam oldu ama hala bebişlerim benimle,Allah herkese hayırlı gebelikler nasip etsin.

Canim insallah hamileligini sonuna dek yasamak , evlatlarini saglikla kucaklamak nasip olurr ..

Burda kanamasi olmasina ragmen hamileligi cok güzel ilerleyen bir sürü arkadasimiz varr ...

Bol bol dinlen .. Ilaclarini vakitlice kullan ...

Dualarim seninle ..

Bebeklerin ve sen ALLAHA emanet olun ...Şeniz

Tüm hamisleri ve bebeklerini korusun Mevlam ..

Darisi da bizlere olsun ins.

kızlar haftaya cumartesi sonuç belli olacak.ama o zamana kadar nasıl dayanırım bilmiyorum.bende şu anda doğru dürüst hiçbir belirti yok.ikiz anneleri belirtileri daha yoğun yaşar derler.siz hangi belirtileri yaşıyorsunuz?

Degerlerine bakilirsa muhtemelen ikiz ...

Yine de hayirlisi neyse o olsun canim ...

Saglikli bir bebek olsun tek , cift önemli degill ...

Tabii cok merak ediyorsun eminim ..

Keseyi yada keseleri gördügünde bizleri de haberdar ett ..

Allah gönlüne göre versin ..

herkesin gönlüne göre olur inşallah.ben bir dış gebelik geçirdim.bir kerede 8 haftalıkken kalbi durdu.inşallah bukez mutlu sona ulaşacağım.belki giden 2 meleğimin yerine 2 melek gelir:))

herkesin gönlüne göre olur inşallah.ben bir dış gebelik geçirdim.bir kerede 8 haftalıkken kalbi durdu.inşallah bukez mutlu sona ulaşacağım.belki giden 2 meleğimin yerine 2 melek gelir:))

sonuç aldıktan kaç gün sonra keseyi görmeye gidiyorsun???

Benimde 13. degerim 116 , 3 gün sonraki değerim 381 çıktı.. 5. haftada tek kese göründü göbekten muayeneydi. % 10-15 ihtimalle ikiz demişlerdi. Vajinal muayenede 6. haftada iki kese göründe birinde bebiş vardı digerinde yoktu, 8. haftada göbekten muayenede ikiside göründü kalp atışlarıda görüldü. 6 haftada bebegin görünmeme nedeni olarakda başka bir doktor ultrasonla bakış açısının yanlış oldugunu söylemişti. 3 embriyo transfer edilmişti. 3. tutunmuş ama bebek gelişmemeiş o yüzden kanama yaşıyorum şuanda bol bol dinlen ve kalkma dedi doktor.. Benim gibi olan varmı aranızda eğer 3 tane transferiniz olduysa 3. ye ne olmuş sordunuzmu doktora?..Kanamam geçsinde hayırlısıyla atlatırız inşallah bu hamilelik sürecini ve alırız inşallah bebişlerimizi kucaklarımıza.. Sağlık sıhhatli olsunlarr yeterki sabrederiz biz hiç önemli değil..

merhaba kızlar pazartesi tahlil yaptır dedi doktorum tekrar 13 gün 155 di ben çalıştığım için pazar yaptıracağım doktor acaba beni ne zaman çağırır pazar 19. günü keseler görünür mü artık

X