Eşimin doğum günü sürpriz ve hediye önerileriniz

doğum günlerini sevgililer gününü vs biz kadınlardan başka düşünen yok bence biz en özellini istiyoruz düşünüyoruz .erkeklerse en kolayını rercih ediyor sanki rahata kaçıyorlar neyse bu benim düşüncem tabe . asıl konu tıpkı bazı arkadaşlar gibi benimde eşimin doğum ğünü .1 nisan nasıl bi süpriz yapsam bilmiyorum mumlar masa hazılamak vs sıradanlaştı sanki :KK20: hiç bi fikrim yok :KK50: acıkçası erkeklere hediye olayını hele hiç söylemiyorum . çok kısıtlı gömlek pantolan ayakkabı saat kravat koldüğmeleri cep telefonu başka hepsi varsa peki :26:

ne güzel bence eşşek şakası yap ona videoya al :KK9:
zayıf bi yönünü bilirsin gönlünü alırsın sonrada bi şekilde:KK33:

=) ben eşimin doğum gununde neler yaptığımı yazayım

güzel markaflaı bir yürüş eşofmanı aldım. çok mutlu oldu.

kutlamayı ailelerimizle programladım annecğim hazırlık yaptı falan kayıvldemler annemlerde kutladık =)

pastasını gitar şeklinde ve uzerınde notalar vardı özel sipariş ile yptırdım çok şık oldu =)kendısı muzıkle oldukça ilgildir=)

ve bır kutuya bir üsrü sevgi sözcuklerı yazdım kırmızı kartondan =)
kırmızı bir kutu hazırladım içine fnda ablamızın son labumunu koydum hatıarlamızı derledım topladım koydum bunada çok mutlu olmuştu. =)

eşinizin ilgi duydugu şeylere yönelin =)

sinema
maç
tiyatro
konser
bunalrın biltlerini alıp orlarda ufak tfk hedıyeler verbılırsınız =)

kendınız pasta yapabilirsiniz.

birde menu örneği yazayım =)

yaprak sarma =)
sigara böreği fırında yada kızartma
amerikan salatası
mevsim salata
çorba
fırında köfte yada şinitzel
fırın makarna yada pilav
tatlı olark pasta olur =) ama yanına kurbıye oalbilir .

çayla menü
börek
yaprak sarma veya zeytinyağlı biber
markna salatası veya çin pilavı
kurabıyeler tatlı ve tuzlu
poğça
ssoslu sütlü bir ttlı olabilir
kuçuk servis edileblir kumpırler
aklıma glenler bunlar şimdilk hnmlar =)

eşiniz eve gelmeden önce siz dışarıda olduğunuzu ve biraz geç geleceğinizi söyleyin. eşiniz eve girdiğinde hemen ilk lambaya bir oyuncak asın ve üzerinde bir kart olsun. kocaman kalp şeklindeki kartta;aşkım yanında değilim ama senin kalbindeyim.. gibi

eşiniz için ayakkabılığa yada ilk gördüğü yere bir kart koyun. kartta şifreli yazılar olsun.kart onu bir eşyaya yönlendirsin. her bulduğu eşyada da bir kart bulsun. mesela; kırmızı
kazağını çok seviyorum.. kartı çıktığında kırmızı kazağına gidecek ve orada da bir kart çıkacak. en sonunda bir hediye çıkacak. hediye de eşin için özel bir hediye mesela tuttuğu takımın üniforması ve arkasını çevirdiğinde de senin resmin ve seni seviyorum yazısı olacak.

ardından sen sessizce eve gireceksin ve saklanacaksın. eşine mesaj atacaksın. mesajda; senin için tv ye film koydum bir bakar mısın,
eşin tv yi açtığında karşısında ikinizin resimlerinin slaytını yada balayı cd nizi görecek. çekimin sonunda da senin onun için özel çekimini görecek. altta da romantik bir müzik çıkacak. senin onun için özel çektiğin konuşma eşini duygulandıracak ve çekimin bittiği anda müzik yükselecek odaya sen gireceksin. üzerinde güzel bir kıyafet olacak. ardından

dışarıya yemeğe gidebilirsiniz ..yemek menüsü önünüze geldiğinde eşinin menüsünün içinde ( doğum günün kutlu olsun) kartı olacak. gelen yemek te kapaklı olacak. sen yemeğini açacaksın. eşin açtığında da onunkinden gerçek hediyesi çıkacak. artık hediye seçimi senin. orda yemeğin sonunda da küçük bir pasta keseceksiniz. evinize geldiğinizde de çay keyfi yapacaksınız ve siyah bardaklar kullanacaksın. bardağa sıcak çay koyduğunuzda sizin resminiz ve diğer tarafında doğum günün kutlu olsun yaızsı çıkacak .buda sihirli kupa
olacak. yatma saati geldiğinde eşin yatağın yorganını kaldırdığında seni seviyorum yazısıyla karşılaşıcak.
ALINTI

ya bu süpermiş. eşimin doğumgünü yeni geçti. bi yıl daha bekleyemicem sanırım. biraz değiştirip sevgililer gününe yapıcam sanırım =)

eşimin doğum günü yaklaşıo iş yeri büyük bi alışveriş merkezi..
bende şöyle yapmayı planlıyorum okuduklarımdan yararlanarak..
1.. koca bi karton hazırlayıp üstüne bebeğimiz ve benimle nice mutlu senelere seni seviyorum yazıcam
2.. yazının sonuna ikimizin güzel bir resmini koyucam
3.. iş çıkışı çalıştığı yere gidicem
4.. danışmadan kendi bölümünü acil olarak çağırtıcam
5.. hepsi geldiğinde kartonu açıp bekliyor olucam :)

nasıl olur acaba :)

Eşe Doğum Günü Hediyeleri | Otantik Taş Şifalı Taşlar Ve Takılar Online Satış Bursa'da hediyelik eşya ve el sanatı ürünleri üzerine yapılan bir araştırma sonucuna göre (TTOB 1962: 75) Bursa'da en çok bıçak, havlu, bornoz, tahtadan yapılmış oyma eşyalar (heykel, duvar tabakları, kitaplıklar ...v.s.), torna ile yapılmış tahtadan eşyalar (kutular, vazolar, pudriyerler...vs.), gümüş ve savat işlemeler (yüzükler, küpeler, kolyeler, bilezikler, maskotlar...vs.), ipek dokumalar, küçük çanlar...vb. hediyelik eşya olarak satılmaktadır. Bu liste daha da uzatılabilir

Son düzenleyen: Moderatör:
bu kadar kart yazdıım adam bana hayatında kac kart yazdı ki :KK70:
şaka şaka bence hoş olabilir:))
Bence saka olabilir ama bi o kadar da gerçek cunku ne yaprsaniz yapin erkek okuzdur ve her zman okuzlugu ile ünlüdür ne kadar cok deger o kadar cok....bence abartiya gerek yok o sana fazlasini yapiyorsa yap yapmıyorsa gerisi fissss...

Eşim kutlamalari pek sevmedigini. Gereksiz. Gören biri bende tam tersi çok düşkünum ille.ki o gün. Hatirlanacak isterim çoğumuz gibi.gecen sene annem ile kayimvalidemlerle birlikte Kutladik herkes çok mutlu oldu eşim de.bu sene ya ailelerle ya da başbaşa dışarda. Yemek olsun dedim ama.kucuk bebeğim var yeni doğum yaptım lohusaliktan sonra dışarı. Cikamadim o goturmedi bari ben kendime de degisiklik olur diye düşündüm gidiyim.ama.yemege gidersek hediye alamam eşim de yemek yerine hediye.alsaydin der odun odun.kayinvalidemlerle olursam pastayı onlara aldırırim eşime de hediyeler gelir yoksa king gün toplasmazsak nek hediye alan olmaz benim ailem hariç unutulur yani ama yemek olayı da var bebek te var nasıl bir organizasyon yapsam bilemedim

eşiniz eve gelmeden önce siz dışarıda olduğunuzu ve biraz geç geleceğinizi söyleyin. eşiniz eve girdiğinde hemen ilk lambaya bir oyuncak asın ve üzerinde bir kart olsun. kocaman kalp şeklindeki kartta;aşkım yanında değilim ama senin kalbindeyim.. gibi

eşiniz için ayakkabılığa yada ilk gördüğü yere bir kart koyun. kartta şifreli yazılar olsun.kart onu bir eşyaya yönlendirsin. her bulduğu eşyada da bir kart bulsun. mesela; kırmızı
kazağını çok seviyorum.. kartı çıktığında kırmızı kazağına gidecek ve orada da bir kart çıkacak. en sonunda bir hediye çıkacak. hediye de eşin için özel bir hediye mesela tuttuğu takımın üniforması ve arkasını çevirdiğinde de senin resmin ve seni seviyorum yazısı olacak.

ardından sen sessizce eve gireceksin ve saklanacaksın. eşine mesaj atacaksın. mesajda; senin için tv ye film koydum bir bakar mısın,
eşin tv yi açtığında karşısında ikinizin resimlerinin slaytını yada balayı cd nizi görecek. çekimin sonunda da senin onun için özel çekimini görecek. altta da romantik bir müzik çıkacak. senin onun için özel çektiğin konuşma eşini duygulandıracak ve çekimin bittiği anda müzik yükselecek odaya sen gireceksin. üzerinde güzel bir kıyafet olacak. ardından

dışarıya yemeğe gidebilirsiniz ..yemek menüsü önünüze geldiğinde eşinin menüsünün içinde ( doğum günün kutlu olsun) kartı olacak. gelen yemek te kapaklı olacak. sen yemeğini açacaksın. eşin açtığında da onunkinden gerçek hediyesi çıkacak. artık hediye seçimi senin. orda yemeğin sonunda da küçük bir pasta keseceksiniz. evinize geldiğinizde de çay keyfi yapacaksınız ve siyah bardaklar kullanacaksın. bardağa sıcak çay koyduğunuzda sizin resminiz ve diğer tarafında doğum günün kutlu olsun yaızsı çıkacak .buda sihirli kupa
olacak. yatma saati geldiğinde eşin yatağın yorganını kaldırdığında seni seviyorum yazısıyla karşılaşıcak.ALINTI
harika fikirler

X