Hamileliğin son ayında kasık ağrısı çekenler

kuzey29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
18
1
slm herkese.Hamileliğimin 33.haftasındayım şubat sonunda doğum yapacam inşallah.Kasıklarımda ve belimde ağrıyla uyandım bu sabah.Acaba normalmi?Herşeye paniklemeye başladım doğum yaklaştıkça.Sizdede bu tarz ağrı olan varmı son aya doğru arkadaşlar?:bbo:

canım bende 33.haftamdamdayım aynıyız seninle bende bi kaç haftadır var kasık ağrısı yattığımda bile sağa sola dönmekte zorlanıyorum ama sadece sol kasığım ağrıyor dr a gittiğimde söyledim sorunumu o da bana magnezyum diasporal diye toz halinde bi ilaç verdi ama hiç kullanmadım..

bende 34 +3 um aynen agrı ve akıntım var magnezyum cok ıyı gelıo ıcın bence

bende 33 e yeni girdim...bendede deli gibi agriyor geceleri hareketsiz kaliyorum sancidan....normalmis sabretmek gerekiyor...merak ettimde son ayinda demisin 33 son ayimi oluyor ben son 2 ay kaldi diye biliyorumCADIARZU

bende 34.haftamı tamamlıyorum bugun. magnezyum gunde 2 kez alıyorum. ıse yarıyor. kasıklarda agrı normal ama cok sıddetlıyse uzun sure gecmıyosa doktorunu bılgılendır derım.

mrb bende 26 haftalik hamileyim sag kasigima agri giriyor aklim gidiyor erken dogum yapicam diye:KK43:

X