Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları KANGURU almayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

PINARYILDIRIM

Guru
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
58
1
46
Oğlum 2. ayını yeni doldurdu ve en üst katta asansörsüz bir apartmanda oturduğumdan dolayı :KK43: arabasını indirmek annem ya da eşim olmadan çok zor oluyor.
Kanguru ile rahat rahat çıkarım oğlum da bende rahat ederiz diye düşünüyorum. Marka ve kullandıysanız fikirlerinizi bekliyorum.

bende alıcam.netten baktım var bir iki tane.çok hoşuma gitti.benim de evim dubleks o yüzden alıcam.aşağı her indiğimde pusetle taşıyorum.zor oluyor.

babyhope almıştık,9 kiloya kadar taşıyabiliyor yani 8-9 aylık oluncaya kadar.hareketlenince pek durmaz içinde...

ben daha doğum yapmadım ama
bende kanguru almayı düşünüyorum
evim 4. katta asansörümüzde yok
zaten kendi arabamız var ehliyette alıcam yakında..
bu yüzden bebeğe araba almak istemiorum
dışarıya alışverişe qittiğimde falan kanguruyla taşırım daha rahat olur..
ben internetten araştırıyorum daha hanqi marka alıcağıma karar vermedim

canım ben chicconunkini aldım ama hiiiiç kullanamadım bebek arabası en rahatı
ben arabayı apartmanın en altında bırakıyorum oğluşu kucaklayıp hooop gidiyorumma.s

Bizimde aklımızda kanguru var arabayı sonra alırız diyoruz ama kanguruyu 2 aylıkken kullanabiliyormuyuz?Yani bel kemiğinde falan sıkıntı yaratmıyor değilmi bebişin?

Chicco'nun 0 aylıktan beri kullanılabilen Soft&Dream kangurusunu aldım ben. ılk aylar yatar vaziyette kullandım, sonra kendimi bakar şekile kullandım. En son ise dışarıya bakar vaziyette kullandım. Çok memnun kaldım a.s.

Yanıtlarınız için çok teşekkürler chıcco nun soft dream kangurusu sanırım en iyisi, bu arada 2. aydan itibaren kullanılmasının doğru olduğunu söylüyor doktorlar, kemik gelişimi açısından hiç bir sıkıntı yok bilginize...

you me cokgüzel ve saglam valla bizim bebiş cok seviyor hatta evin içinde bile gezdiriyoruz biraz komik olacak ama havalar soguk diye dısarı cıkamıyoruz sürekli kucakta yoruyorr süperr

bende chicco soft dream ya da you&me den birisini almayı düşünüyorum,memnun kaldın mı ?

Canım ben chicco nun you & me yi almıştım ama bir hafta boyunca oğlum içinde ağladı durdu. O yüzden geri verdim. Şimdi Kraft ın milan kangurusunu kullanıyoruz allahtan içinde sesi çıkmıyor. Kraft ı tavsiye ederim gayet kaliteli ve arada inanılmaz fiyat farkı var. Şok oldum iyi ki geri vermişim Chicco yu dedim. İstersen bir bak Kraft Milan Kanguru* - Anakucağı ve Kanguru
Hem bunun sırtta taşıma seçeneğide var..

Canım ben chicco nun you & me yi almıştım ama bir hafta boyunca oğlum içinde ağladı durdu. O yüzden geri verdim. Şimdi Kraft ın milan kangurusunu kullanıyoruz allahtan içinde sesi çıkmıyor. Kraft ı tavsiye ederim gayet kaliteli ve arada inanılmaz fiyat farkı var. Şok oldum iyi ki geri vermişim Chicco yu dedim. İstersen bir bak Kraft Milan Kanguru* - Anakucağı ve Kanguru
Hem bunun sırtta taşıma seçeneğide var..

teşekkürler canım tavsiyen için,baktım şimdi netten kraft milan kanguruya .gerçekten chicco ile arasında baya fiyat farkı var,mağazada gidip yakından görüp kararımı vericem teşekkürler tekrar

Ben de Babybjörn diye bir kangru kullanıyorum. 12 kiloya kadar kullanılabiliyor. Sırt ve bel desteği var yani taşırken bel ağrısı yaşamıyorsunuz. Ayrıca ufak bebekler için baş destegi de var. Güvenli ve konforlu, kesinlikle tavsiye ederim.

X