bebegim olsun istiyorum ama düzenli adet olmuyorum..

isikkiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
50
0
37
arkadaslar yaklasik bir yildir hamile kalmaya cabaliyorum fakat olmuyor.. bunun nedeni gayet acik: düzensiz adet! fakat sürekli doktora gidemiyorum doktor bana hormonal bir bozuklugumun oldugunu söyledi ilacla tedavi olabilecegimi yani adet dönemimi normallestikten sonra hamile kalabilecegimi söyledi fakat durumumuz kötü olmamasina ragmen sürekli doktora gidip ilaclari her zaman alamiyorum.
simdi benim sorum ve sorunum bunu düzeltmenin dogal ya da baska bi yöntemi var mi? var ise arkadaslar ne olur benimle paylasin bilgilerinizi icimdeki bebek istegi gün gectikce büyüyor ve ben bunun altinda eziliyorum.. hergün baska bir arkadasimdan hamile haberi aliyorum bu daha da cok üzüyor beni sanirim..:çok üzgünüm:

canim, sogan ve incir kuru diye birsey duydum, bu kur adeti normala donderiyor ve hamile kalmani artiriyormus. Saracoglu sitesine girebilirsin.

Bol sans

canim, sogan ve incir kuru diye birsey duydum, bu kur adeti normala donderiyor ve hamile kalmani artiriyormus. Saracoglu sitesine girebilirsin.

Bol sans

tesekkür ederim arkadasim sitenin tam olarak adresii verebilir misin bana? daha baska yöntemler bilenler var mi?

Merhaba bu kürler bazı arkadaşlarımıza çok iyi geldi,bazı arkadaşlarımızda ise kist oluştu, adetleri gecikti. Kür adlarıyla ararsanız çıkar. Ama dediğim gibi iyi düşünün. Öncelikle doktor test yaptı mı? Yumurtluyor musunuz? Yumurtlamadan da adet görülür çünkü. Doktorun teşhisi ne? Polikistik over mi? Öyleyse tedaviyi yaptırın bence. Polikistik overlilerden kendiliğinden çocuğu olan da var, ama siz çok istiyorsunuz sanki. ıyi bir doktor kesin bir teşhis koysun önce, hangi hormon bozukluğu? Tiroidinize baktılar mı mesela? Bunlar açıklığa kavuşmadan kür uygulamayın, zararı olabilir.

ben bilimsel bi açıklama yapamam ama, ben hiçbir zaman düzenli adet olmadım. evlenmeden öncede.hatta dügünümden 6 ay önce hiç adet görmemeye başladım sanırım stresten fakat evlendikten 1 ay sonra da hamile kaldım. adet düzensizliginin çok kötü sonuçlar doguracagını sanmıyorum. ümidini kaybetme. Allahım sanada göbüşünde bebiş, güzel günler göstersin..

slm cnm benım adetım gayat ıyıydı ama bu bebek fıkrınden dolayı sasmaya baladı 30 gunde gelen adet 39 buldu 42 buldu doktora gıtık o bu dedıler pıko degılım trıot den kaynaklanıyormus benmkısı ogrendım

bılmıyorum ıkı aydır ılac ıcıyorum ya ılacdan yada ıkı aydır sogan kuru yapıyorum ondan adetlerım masallah eskısıne dondu cnm denemende yarar var sogan kurunu

bende adet düzensizliği vardı 45 güne 37 günde geldiği oluyodu.adetim her zamanki gibi geç gelecek sanıyodum ama hamileymişim.doğumdan sonra düzelmedi aynen düzensizdi ama allaha şükür şu an 2.ye hamileyim.kısmetinde varsa mutlaka bir gün olacaktır.stres yapmamak en güzeli.bu arada evlendikten 1 yıl sonra hamile kalmıştım ve 2 tanede düşükten sonra hamile kaldım

X