Ankara Hacettepe de Doğum Yapan var mı?

svd06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
142
3
arkadaşlar mrb..26 haftalık hamileyim..Hacettepe Hast.den Prof.Timut Gürgan ın hastasıyım..doğumu hacetepe de yapmak istiyorum..özel hastaneleride düşündüm ancak üniversite hastanesi benim için önemli..normal doğum olursa timur bey girmiyor..sezeryan olursa ve o tarihlerde ankarada olursa sezeryan doğuma girebilirmiş..Hacettepede özel doğum yapan arkadaşlar varsa tecrübelerini akratabilirler mi lütfen..teşekkür ederim..

ben 2007 şubatta hacettepede sezeryanla doğum yaptım,şu an 23 haftalık hamileyim ve doğumumu yine hacettepede yapmak istiyorum doktorum lütfü önderoğlu doktorumdanda orada gördüğüm ilgidende çok memnun kaldım tavsiye ederim

merhabalar..
ben 19 haftalık gebeyim. hacettepe de sinan hoca ya gidiyorum. uygun olursa normal doğum istiyorum. genel şartlar nasıl? normal doğum sırasında başında kim duruyor? doktorların tavırları nasıl ve eğer özel odada kalan varsa oda koşulları nasıl? cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.. şimdiden teşekkürler..

bende sinan bey hakkında bilgi almak istiyorum bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.abimin eşi 2 kez düşük yaptı sinan beyi tavsiye ettiler.

merhabalar..
ben 19 haftalık gebeyim. hacettepe de sinan hoca ya gidiyorum. uygun olursa normal doğum istiyorum. genel şartlar nasıl? normal doğum sırasında başında kim duruyor? doktorların tavırları nasıl ve eğer özel odada kalan varsa oda koşulları nasıl? cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.. şimdiden teşekkürler..

merhaba suzera2
çok olmuş konu açılalı umarım cevap verirsin:KK43:bende sinan hocanın hastasıyım ve hacettepede doğum yapıcam gibi..yalnız odalar özel odamı yoksa 2 kişilik mi..benim eşim refakatçi kalmak zorunda yoksa hastane değiştirmem gerek:KK43:yardımcı olurmusun..

X