5 Şubatta ameliyat tarihim çok korkuyorum!

papaxya

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
191
0
39
Kızlar 5 şubatta serhat tuncere ameliyat oluyorum.Koca burnumdan nihayet kurtulucam.O kadar sene araştırmalarımın sonunda büyük güne yaklaştım. Ama çok korkuyorum ya daha kötü olursa diye iyileşme sürecim inşallah kötü olmaz birde kaç hafta sonra rahat nefes alabildiniz?Deneyimli arkadaşlarım beni gaza getirin nolurrrr:gitme:

papaxya ne güzel darısı inşallah benim başıma umarım kolaylıkla ağrısız sızısız istediğin buruna kavusursun :)

a neden korkuyosun korkcana sevin bence:) isteidgin gibi bi buruna kavusmana cok az kalmis bak bence buna sadece ve sadece sevinilir:)
tasarim yaptimi cnm serhat bey varsa bizle paylasir misin??

Kızlar 5 şubatta serhat tuncere ameliyat oluyorum.Koca burnumdan nihayet kurtulucam.O kadar sene araştırmalarımın sonunda büyük güne yaklaştım. Ama çok korkuyorum ya daha kötü olursa diye iyileşme sürecim inşallah kötü olmaz birde kaç hafta sonra rahat nefes alabildiniz?Deneyimli arkadaşlarım beni gaza getirin nolurrrr:gitme:

canım senin adına sevindim uyuyup uyanacaksın ve inşallah istediğin gibi bir burna sahip olucaksın şimdiden geçmiş olsun ne kadara yapıcak ameliyatı ?

hadi bakalım hayırlısı olsun canım insllh istedigin gibi olur herşey :) benimde 16 ocak da ameliyatım var ve bende de seninki gibi heyecan ve korku karıştı falan böyle acayip duygular içindeyim bilmiyorumkismile

istanbulda olsam ben de serhat tuncere olurdum heralde burda bi burun var onun yaptıgı cok hoş sana da oyle bir burun diliyorum..

canlarım çok sağolun benimde bir arkadaşım var ameliyat olan onun burnunu çok beğendim inşallah benimkini de öyle güzel yapar. edamısra aynen karıştı bütün duygular korku heyecan ben senden önce oluyorumm birde...bilmiyorumkismile canım 3500'e indi serhat bey fiyat olarak biraz tuzlu ama ünlülerin doktoruymuş herkes çok methediyor.

Korkulacak bişey yok canım, ne güzel işte ,istediğn burna kavuşursun umarımmmmm......

ameliyat olan herkese şimdiden geçmiş olsun diyorum..inş hepinizin burunlarıı cok güzel olurrr:lepi:

korkma canim bi kac sene sonra benimde basima gelecek bu olay (2-3sene) :kedi:simdiden heyecan var tabi ama korkulcak bisey olsaydi o kadar insan yaptirmazdi sonucta dimiboshayallersmile ALLAH yardimcin olsun insallah sonuc istedigin gibi olur

Yanlış alıntı yapmışım kızlar pardon..

Son düzenleme:
merak etme papaxya korkacak hiç birşey yok tabi bu birazda dr una bağlı canım.
ben tam 3 defa burun ameliyatı olmak zorunda kaldım tatlım, 1. ameliyatım estetik amaçlı değildi estatik gerektirecek bir durum yoktu ozamanlar, başarılı olduğuklarını sandı ilk dr. um ama bir süre sonra daha ciddi sorunlar yaşamaya başladım ve burnumun dış görünümü bozulmaya başlamıştı. Yakşalış 3 yıl sonra dayanamadım tekrar yattım masaya bu sefer lokal yaptırdım kendimde görmek istedim neler yaptıklarını ama bu seferde yoğun alerjim olduğu ortaya çıktı ve ameliyatı yarıda bıraktılar tam bir kabus oldu benim için sonuç artık burnumda ciddi bir deviasyon oluşmuştu uzun bir süre estetik cerrah araştırması yaptım ve sonunda 3. ameliyatta çok güzel acısız ve ağrısız mükemmel bir burna kavuştum yaklaşık 1 yıl olucak ameliyat olalı ve hala hiç ağrım olmadı böyle bir dr. um olduğu için çok şanslıydımopuyorumnanaktan
emin ol korkucak bişi yok ameliyattan sonra kendine olan güveni bile artıyor insanın hergün aynaya bakmaktan kendini alamıyorsun bayanssulusmile

:) ayy çok sevindim şimdi gerçerkten öyle girlofshadow sonunun güzel olucağını biliyorum ama korkuyor insan yinede bu arada ameliyat tarihim öne alındı kızlar 22ocakta oluyorumm ameliyat sizinle resimlerimi paylaşırım inşallah bi aksilik çıkmaz seviyorumm hepinizizemuszemus

merak etme papaxya korkacak hiç birşey yok tabi bu birazda dr una bağlı canım.
ben tam 3 defa burun ameliyatı olmak zorunda kaldım tatlım, 1. ameliyatım estetik amaçlı değildi estatik gerektirecek bir durum yoktu ozamanlar, başarılı olduğuklarını sandı ilk dr. um ama bir süre sonra daha ciddi sorunlar yaşamaya başladım ve burnumun dış görünümü bozulmaya başlamıştı. Yakşalış 3 yıl sonra dayanamadım tekrar yattım masaya bu sefer lokal yaptırdım kendimde görmek istedim neler yaptıklarını ama bu seferde yoğun alerjim olduğu ortaya çıktı ve ameliyatı yarıda bıraktılar tam bir kabus oldu benim için sonuç artık burnumda ciddi bir deviasyon oluşmuştu uzun bir süre estetik cerrah araştırması yaptım ve sonunda 3. ameliyatta çok güzel acısız ve ağrısız mükemmel bir burna kavuştum yaklaşık 1 yıl olucak ameliyat olalı ve hala hiç ağrım olmadı böyle bir dr. um olduğu için çok şanslıydımopuyorumnanaktan
emin ol korkucak bişi yok ameliyattan sonra kendine olan güveni bile artıyor insanın hergün aynaya bakmaktan kendini alamıyorsun bayanssulusmile

canim nerde ve hangi doktorda yaptirdin ? benim burnum bi kac sene önce okulda beden egitiminde düstügümde kirilmisti , almanyayi tercih etmiyorum acikcasi kuzenim de 3 kez olmak zorunda kaldi begenmediginden , 3.türkiyede olmustu ve simdi cok memnun , bende türkiyede yaptirmayi düsünüyorumda aklimda bulunsun doktorunun ismi opuyorumnanaktan

ben hep naci çelikle serhat tuncer arasında kalmıştım. şimdi senden bir gün sonra naci çelik'e ameliyat olcam :1closedeyes: inşallah çok güzel bir burna sahip olursun (tabi bendesırnaşık şey).. ilk gün beni çok korkutuyor nedenese çıkcam şiş mor bi yüz, nefes alamama falan olursa bidee :1no2: hayırlısı artık..

kızlar ben de 27 ocak gün aldım çok heyecanlıyım,sizlerle paylaşmak istedim,tecrübeli arkadaslar söyleyebilir mi ameliyat masasını hatırlayacaz mı ya da en son neyi hatırlayacaz,,,?ben simdiden titriyorum gerçekten bi rüya gibi mi gececek.

X