Mutfak Dekorasyonu Jumbo Bayrampaşa Fabrika Satış Mağazası

heather6

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2009
167
11
kızlaarr

jumbonun bayrampaşadaki fabrika satış mağazasından alışveriş yapan var mı. Bu tarz fabrika satış mağazalarında indirim falan oluyor, mesela ben Hisarın fabrika satış mağazasında(esenler) sormuştum peşine yüzde 20 indirim yapıyolardı. Jumbo için böyle bişey duyan var mı aramızda zemuszemus

yakın zamanda bi tanıdık almıştı oradan
hem yemek takımı hem çatal bıçak takımı toplam1700 tutmuş.
bence iyi. normalde çatal bıçakları 1.200 civarı ikisi birlikte iyi.
ama oraya özel indirimler oluyor mu bilmem

bu cumartesi gidicem ben de, önceden fikir edinmek istedim..

bakalım o tarz şeyler varsa haberdar ederim

:hulya:

kızlaarr

jumbonun bayrampaşadaki fabrika satış mağazasından alışveriş yapan var mı. Bu tarz fabrika satış mağazalarında indirim falan oluyor, mesela ben Hisarın fabrika satış mağazasında(esenler) sormuştum peşine yüzde 20 indirim yapıyolardı. Jumbo için böyle bişey duyan var mı aramızda zemuszemus

Canım jumbonun Bayrampaşada fabrıkası var ama satışı varmı bilmiyorum,yanlız burdan aldığım bilgilerle orda personel olarak çalışan Birkan adlı beyle görüştüm ,çatal bıcak takımlarında mağza fiyatı üzerinden yüzde 40indirim yapabniliyormuş,çeyiz setlerinde yüzde 45,yemek takımlarında ise yüzde 50.

pardon yemek takımlarında yüzde 20 :)

ee çok iyiymiş ya, ben jumbo almak istiyorum ama fiyatından dolayı maalesef hisarı tercih edecektim,hisarda her üründe peşine yüzde 20indirim var çünkü. senin mi arkadaşın bu birkan. bana da yardımcı olur mu ki

Bu arada jumbonun Bayrampaşa fabrika satış mağazasını arayıp görüştüm sadece yüzde 10 indirim yapılıyormuş,o da peşin alırsan.. Çok bi olayı yok yaniii :eek:lmaz:

ee çok iyiymiş ya, ben jumbo almak istiyorum ama fiyatından dolayı maalesef hisarı tercih edecektim,hisarda her üründe peşine yüzde 20indirim var çünkü. senin mi arkadaşın bu birkan. bana da yardımcı olur mu ki

Evet canım tabiki yardımcı olur,kendisi orda personel ,kendisine alıyormuş gibi alıyor ,fatura veremıyor ama garantı kapsamında oluyor merak etme ,telefonuna sana yazarım bulamzsan netten,ben özel msj atamıyorum ,sen bana özelden mail adresini yolalrsan gönderirim canım.

Evet canım tabiki yardımcı olur,kendisi orda personel ,kendisine alıyormuş gibi alıyor ,fatura veremıyor ama garantı kapsamında oluyor merak etme ,telefonuna sana yazarım bulamzsan netten,ben özel msj atamıyorum ,sen bana özelden mail adresini yolalrsan gönderirim canım.

Ben de özel mesaj atamıyorum kii, burdan söylemesem olmaz mı ki mail adresimi

Söyle canım bir sorun olacağını sanmıyorum :)

cnm mail adresim kkolik gmail.com

Birkan Beyle bi de ben görüşeyim bakalım bi güzellik yapabilecek mi fiyatta ohaoldumsmile

Canım dedimya çatal bıçak takımlarında yüzde 40 indrim yapıyor,personel indirimi,sende almak istersen sanada yapacaktır,indirim yapamama gibi bir durumu yok yani.

merhaba ayşe akar
bende jumbonun fırsat paketini almak istiyorum normalde 1.499 tl acaba birkan beyle görüşüp onun fiyatını öğrenebilirmisiniz

merhaba ayşe akar
bende jumbonun fırsat paketini almak istiyorum normalde 1.499 tl acaba birkan beyle görüşüp onun fiyatını öğrenebilirmisiniz

Selam, ben size telefonunu vereyim siz öğrenin isterseniz ,bende kendisini buradan tanıdım arkadaşım fılan değil yani:)
0212 565 90 70

Benim çatal bıçak takımımda jumbo 9401, çok beğeniyordum ama fiyatı nedeniyle kararsız kalmıştım. Şans eseri bir jumbo bayii ile tanıştım. Stok fazlası varmış, yaklaşık 700 tl indirim yaptı. düşünen arkadaşlar varsa aldığım yeri söyleyebilirim.

Mrblar bende nişanlıyım bu aralar sürekli araştırıyorum Hisarın fabrika satışı esenlerde demişsiniz tam yerini bileniniz var mı? Bir de Jumbo setini indirimli olarak nerden aldın ? İçeriği nedir yardımcı olursan çok sevinirim :kedi:

X